Kolejka 29 | |
---|---|
26-28 |
|
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
17:00 |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
17:00 |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
(śr) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
26 | 49 | 745 | - | 722 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
MKS KALISZ - ASPR ZAWADZKIE 37-18 (19-10)
Kalisz: Jarosz, Marciniak - Galewski (2), Książek (2), Bożek (8), Piosik (2), Rosiek (1), Kobusiński (1), Drej (2), Klopsteg (3), Misiejuk (1), Jaszka (2), Czerwiński (3), Bałwas (4), Adamski (6)Zawadzkie: Donosewicz, Skwara - Kaczka (1), Hertel (2), Kubillas, Szulc 1, P. Całujek (5), Ł. Całujek (2), Kąpa (3), Zagórowicz (4)
KSZO OSTROWIEC - UNIA TARNÓW 34-31 (16-16)
Ostrowiec: Piątkowski, Szewczyk, Karol Kieloch - Antolak (7), Goliszewski (6), Afanasjev (6), Kamil Kieloch (5), Jeżyna (3), Rutkowski (3), Kożeniewski (1), Cukierski (1), Król (1), Czuwara (1)Unia: Sadowicz, Nowak, Gocmoń - Dutka (7), Misiewicz (2), Jewuła (5), Sanek (1), Śpieszny, Nowak (6), Mogielnicki (1), Kowalik (4), Wajda (5), B. Niemiec
CZUWAJ PRZEMYŚL - OLIMPIA PIEKARY 33-27 (16-14)
Czuwaj: Szczepaniec, Sar, Orłowski, Kijanka - Lew, Puszkarski (7), Biernat, Stołowski (4), Kubik, Bajwoluk (4), Nowak (1), Kulka, Kroczek (4), Trawnicki (1), Kubisztal (12)Olimpia: Kot, Zemelka - Chromy (3), Cieślik, Parzonka (6), Rosół (5), Ludyga, Gogola (6), Kotalczyk (1), Miłek (2), Kempys (3), Kowalski (1), Płonka
ASPR ZAWADZKIE - AZS BIAŁA PODLASKA 30-30 (14-13)
Zawadzkie: Donosewicz - Migała (6), P. Całujek (5), Hertel (5), Wacławczyk (5), Kąpa (4), Swat (3), Ł. Całujek (1), Kubillas (1), Morzyk, Szulc, Zagórowicz
Biała Podlaska: Chmurski, Adamiuk, Kozłowski - Stefaniec (9), Ziółkowski (6), Bekisz (4), Skuciński (4), Kruczkow (3), Małecki (2), Banaś (1), Rusin (1), Kandora, Pezda
W ostatnim meczu przed własną publicznością ASPR Zawadzkie zremisował z Białą Podlaską 30-30. Dla miejscowych było to zwieńczenie dobrego sezonu, dla gości natomiast remis w Zawadzkiem oznacza utrzymania w II lidze. Na mecz przed końcem Biała Podlaska ma dwa punkty przewagi nad Chrzanowem i lepsze bilans bezpośrednich meczów, a to oznacza, że punkt zdobyty w Zawadzkiem przedłuża II-ligowy byt AZS-u na przyszły sezon.
ASPR ZAWADZKIE - OLIMPIA PIEKARY 32-21 (19-15)
Zawadzkie: Donosewicz, Skwara - Kaczka, Hertel (1), Kubillas (3), Szulc (1), Zagórowicz (5), Wacławczyk (3), P. Całujek (3), Ł. Całujek (10), Swat (2), Migała, Kąpa (4)Olimpia: Zemelka, Kot - Chromy (3), Fidyt (2), Cieślik, Rosół (2), Gogola (6), Kotalczyk, Kempys (7), Kowalski (2), Płonka (9)
KSZO OSTROWIEC - MKS KALISZ 26-30 (13-13)
Ostrowiec: Piątkowski, Karol Kieloch - Kożeniewski (2), Jeżyna (6), Cukierski (2), Król (1), Czuwara, Goliszewski (7), Afanasjew, Kamil Kieloch (4), Kwiatkowski (2), Antolak (2)Kalisz: Jarosz - Galewski (1), Książek (1), Bożek (4), Piosik, Rosiek (4), Kobusiński, Drej (11), Misiejuk (3), Jaszka (3), Bałwas (1), Adamski (1), Czerwińśki (1)
ISKRA II KIELCE - KS KOŃSKIE 31-27 (17-10)
Iskra II: Markowski, Drozd, Kijewski - Telka (4), Bulski (1), Vujović (9), Kogutowicz, Grabowski (2), Bernacki (4), Siedlarz (3), Skowron, Bis (6), Ciołak, Dufaj (2)Końskie: Wnuk, Szot, Kucharczyk - Słonicki (1), Pilarski (1), Jamioł (9), Matyjasik (1), Napierała (7), Mastalerz, Gasin (1), Rutkowski (5), Smołuch (2)
CZUWAJ PRZEMYŚL - MOTO JELCZ OŁAWA 27-25 (11-14)
Czuwaj: Szczepaniec, Sar - Puszkarski (3), Biernat (3), Stołowski (3), Kubik, Bajwoluk (4), Nowak (3), Kulka (1), Kroczek (7), Trawnicki (1), Kubisztal (2)Moto Jelcz: Muszak, Glabik - Rutkowski (9), Herudziński (3), Koprowski (2), Cepielik (1), Bałdys (3), Markiewicz (3), Klinger (2), Wiewiórski (2), Mistak
ASPR ZAWADZKIE - ISKRA II KIELCE 27-30 (11-16)
Zawadzkie: Donosewicz, Skwara - P. Całujek (7), Swat (6), Migała (5), Szulc (3), Hertel (2), Kąpa (2), Ł. Całujek (1), Zagórowicz (1), Kaczka, Szlensog, WacławczykIskra II: Markowski, Kijewski - Vujović (10), Bis (8), Siedlarz (5), Bulski (2), Kogutowicz (2), Telka 2, Grabowski (1), Bernacki
KS KOŃSKIE - OLIMP GRODKÓW 33-27 (18-11)
Końskie: Szot (1), Stępień - Jakubowski (2), Sękowski (1), Słonicki, Walewski, Maleszak (5), Pilarski (3), Jamioł (4), Kupis, Matyjasik (1), Napierała, Mastalerz (9), Gasin (3), Rutkowski (4)Olimp: Młoczyński, Madaliński - Koszyk, Maciejewski (1), Kolanko (2), Klimków (3), Chmiel (1), Baran (4), Starczewski, Gradowski (3), Żubrowski (2), Ogorzelec 3, Piech (2), Świerczyński (1), Turyniewicz, Prokop (5)
Olimp Grodków przegrał w Końskich sześcioma bramkami i wrócił do Grodkowa bez punktów. Rezultat taki oznacza, że drużyna beniaminka straciła resztki szans na utrzymanie się w II lidze i wraca do III ligi,
MIEDŹ LEGNICA - ASPR ZAWADZKIE 35-23 (17-12)
Miedź: Stachurski, Kaczmarek - Płaczek (4), Piwko (5), Szuszkiewicz (6), Majewski (4), Lasak (3), Skiba (2), Antosik (1), Cegłowski (3), Wita (2), Piróg (3), Drozdalski (1), Przybylak (1)Zawadzkie: Donosewicz - Kaczka (1), Szulc (2), Zagórowicz, Szlesong (3), P. Całujek (3), Swat (1), Migała (2), Kąpa (5), Wacławczyk, Ł. Całujek (6), Hertel
KSZO OSTROWIEC - KS KOŃSKIE 26-23 (10-15)
Ostrowiec: Piątkowski, Szewczyk, Karol Kieloch: Kożeniewski (1), Jeżyna (1), Piwnik, Król (2), Czuwara (5), Goliszewski (7), Afanasjev (3), Kamil Kieloch (1), Kwiatkowski (1), Antolak (5), RutkowskiKońskie: Szot, Wnuk - Jakubowski, Sękowski 2, Słonicki, Maleszak 3, Pilarski 1, Jamioł 3, Napierała 3, Mastalerz 4, Gasin, Rutkowski 5, Matyjasik 2