Kolejka 29 | |
---|---|
Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin |
17:00 |
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
(sb) 17:00 |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
(sb) 17:00 |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
(sb) 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
(sb) 18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
25 | 46 | 717 | - | 696 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
26 | 32 | 728 | - | 748 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
GWARDIA OPOLE - KSZO OSTROWIEC 36-26 (21-9)
Gwardia: Malcher, Buchcic, Zając - Swat (2), Trojanowski (6), Knop (4), Rumniak (3), Scepanovic (1), Zeljic (3), Ciosek, Prokop (1), Płócienniczak (4), Simic (5), Lasoń (6), Kłoda (1), Wojcieszek
KSZO: Drabik, Szewczyk - Mazur, Radowiecki, Fugiel (5), Jamioł (1), Afanasjew (2), Świeca, R. Pomiankiewicz (1), T. Pomiankiewicz (4), Biskup (4), Wojkowski, Kalita (9)
W meczu inaugurującym sezon Gwardia Opole wygrała z KZSO Ostrowiec 36-26. Po spadku z I ligi gwardzistów interesuje tylko jedno: powrót do elity i mecz taki, jak ten, jest pierwszym kroczkiem na drodze do realizacji tego celu.
Terminarz II ligi piłki ręcznej - Viret Zawiercie:
13-09-2014 Olimpia Piekary - Viret Zawiercie
20-09-2014 Viret Zawiercie - Unia Tarnów
27-09-2014 MKS Kalisz - Viret Zawiercie
04-10-2014 Viret Zawiercie - Gwardia Opole
Terminarz II ligi piłki ręcznej - Olimpia Piekary:
13-09-2014 Olimpia Piekary - Viret Zawiercie
20-09-2014 Miedź Legnica - Olimpia Piekary
27-09-2014 Olimpia Piekary - MTS Chrzanów
04-10-2014 Olimpia Piekary - Unia Tarnów
Terminarz II ligi piłki ręcznej - Olimp Grodków:
13-09-2014 Olimp Grodków - AZS Zielona Góra
20-09-2014 KSZO Ostrowiec - Olimp Grodków
27-09-2014 Olimp Grodków - Czuwaj Przemyśl
04-10-2014 KS Końskie - Olimp Grodków
Terminarz II ligi piłki ręcznej Gwardii Opole:
13-09-2014 Gwardia Opole - KSZO Ostrowiec
20-09-2014 Czuwaj Przemyśl - Gwardia Opole
27-09-2014 Gwardia Opole - KS Końskie
04-10-2014 Viret Zawiercie - Gwardia Opole
VIRET ZAWIERCIE - OLIMP GRODKÓW 29-25 (13-15)
Viret: Kot, Kruk - Makaruk (10), Biernacki (5), S. Zagała (3), Szymański (3), Kowalski (3), Kapral (1), I. Zagała (1), Pakulski (1), Kijowski (1), Komalski (1), Bugaj, Kąpa, Barczyk
Olimp: Wasilewicz, Fiodor - T. Biernat (6), Gradowski (6), Zych (3), Kolanko (3), Żubrowski (2), Chmiel (2), Ogorzelec (2), Bujak (1), Górny, Dziurgot, Urban, Smoliński, M. Biernat, P. Biernat
SKPR ŚWIDNICA - OLIMP GRODKÓW 29-27 (17-13)
Świdnica: Potocki (1), Bajkiewicz - Misiejuk (6), Makowiejew (6), Krzaczyński (4), K. Rogaczewski (4), Brygier (3), Rzepecki (3), Węcek (1), Dębowczyk (1), P. Rogaczewski, Pułka, Motylewski
Olimp: Wasilewicz, Fiodor - Zych (6), Smoliński (4), T. Biernat (4), Żubrowski (3), Gradowski (3), Ogorzelec (3), Górny (1), M. Biernat (1), Kolanko, P. Biernat
OLIMP GRODKÓW - UNIA TARNÓW 26-25 (10-14)
Olimp: Fiodor, Wasilewicz - Chmiel (7), T. Biernat (5), Gradowski (4), Kolanko (4), Górny (3), Bujak (1), Ogorzelec (1), Zych (1), Dziurgot, M. Biernat, P. Biernat
Unia: Barnaś, Nowak Szostak - Dutka (10), Szatko (8), Basiak (3), Wajda (3), Kubisztal (1), Kowalik, Grzesik, Niemiec
AZS ŁÓDŹ - OLIMP GRODKÓW 19-27 (10-11)
Łódź: Chmurski, Bartczak - Przemysław Rutkowski, Misiak, Janczak, Wypych, Jakubiec (4), Helman (5), Piotr Rutkowski (2), Surosz (4), Tomasz Wawrzyniak (2), Pałasiak (1), Witkowski (1)
Olimp: Olichwer, Wasilewicz - Górny (1), Kolanko, Dziurgot (1), Żubrowski (3), Chmiel (8), Marcin Biernat, Smoliński, Tomasz Biernat (6), Paweł Biernat (4), Gradowski (4), Bujak, Ogorzelec, Urban, Fiodor
OSTROVIA OSTRÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 22-44 (9-21)
Ostrovia: Tarko, Adamczyk, Foluszny, Filipiak - Galewski (6), Bielec (5), Kierzek (2), P. Dutkiewicz (2), Pernak (2), Wojciechowski (1), K. Dutkiewicz (1), Dycfeld (1), Śliwiński (1), Górny (1), Czerwiński, Jedwabny
Śląsk: Schodowski, Philippe - Płonka (8), Koprowski (7), Herudziński (6), Ścigaj (5), Kryński (4), Miszka (3), Nowak (3), Wróblewski (3), Baran (2), Krupa (2)
VIRET ZAWIERCIE - MIEDŹ LEGNICA 28-29 (14-16)
Viret: Kot - Kapral (8), Zagała (1), Pakulski (3), Kijowski (2), Szymański (4), Kąpa (3), Komalski (3), Kowalski (2), Makaruk (2), Biernacki
Miedź: Mazur, Buchcic - Szuszkiewicz, Adamski (10), J. Czuwara (2), W. Czuwara (2), Orzłowski, Piwko (6), Wita (2), Kozłowski 5, Wojkowski (2)
UNIA TARNÓW - MKS KALISZ 32-27 (16-13)
Unia: Nowak, Barnaś, Szostak, Ciochoń - Szatko (9), Basiak (7), Grzesik (6), Dutka (6), Wajda (3), Kubisztal (1), Niemiec, Waligóra, Jewuła, Gabiga, Kowalik, Sokół
Kalisz: Krekora, Trojański - Gomółka (6), Bożek (4), Krzywda (3), Klara (3), Kuśmierczyk (3), Tomczak (2), Sieg (2), Celek (1), Salamon (1), Krupa (1), Adamski (1), Frankowski, Fugiel