Kolejka 29 | |
---|---|
Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin |
17:00 |
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
(sb) 17:00 |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
(sb) 17:00 |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
(sb) 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
(sb) 18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
25 | 46 | 717 | - | 696 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
26 | 32 | 728 | - | 748 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
VIRET ZAWIERCIE - ŚKPR ŚWIDNICA 26-23 (14-14)
Viret: Kot - Kuśmierczyk (5), Makaruk (4), Kapral (3), I. Zagała (2), Szymański (2), Bugaj (2), Fugiel (2), Biernacki (2), S. Zagała (1), Komalski (1), Nowak (1), Kijowski (1)
Świdnica: Potocki, Gil - Misiejuk (6), K. Rogaczewski (5), Piędziak (4), Krzaczyński (4), P. Rogaczewski (2), Dębowczyk (1), Węcek (1), Bieżyński, Chaber, Motylewski
OLIMPIA PIEKARY - GWARDIA OPOLE 30-37 (15-18)
Olimpia: Kowalczyk, Zemelka - Kurzawa (5), Cieniek (5), Kowalski (4), Kempys (4), Parzonka (3), Chromy (3), Włoka (3), Rosół (3), Smolin, Fidyt, Danysz
Gwardia: Malcher, Buchcic - Lasoń (10), Jankowski (6), Rumniak (5), Swat (3), Trojanowski (3), Knop (2), Płócienniczak (2), Simić (2), Zeljić (2), Mokrzki (1), Ciosek (1), Prokop, Scepanović, Kłoda
UNIA TARNÓW - MKS KALISZ 31-27 (16-8)
Unia: Barnaś, Nowak M., Ciochoń - Dutka, Szatko (8), Karwowski (9), Ł. Nowak (1), Wajda (3), Jewuła (1), Niemiec, Kubisztal (1), Gabiga, Kowalik (8), Grzesik, Sokół
Kalisz: Jarosz, Trojański - Gomółka (8), Wawrzyniak (3), Krzywda (3), Adamczak (3), Surosz (3), Frankowski (2), Nowakowski (2), Strzebiecki (2), Celek (1), Adamski, Krupa, Salamon
MIEDŹ LEGNICA - OLIMP GRODKÓW 34-24 (16-9)
Miedź: Matkowski, Mazur, Wyszogrodzki - Szuszkiewicz (10), Kozłowski (5), Skiba (1), Płaczek (3), Czuwara (5), Piwko (4), Makowiejew (4), Wita (1), Będzikowski (1), Nastaj, Antosik
Olimp: Wasilewicz, Romatowski, Łagiewka - Gradowski (8), Kolanko (4), Świerczyński (1), Chmiel (1), M. Biernat (1), T. Biernat (4), P. Biernat, Bujak (1), Ogorzelec (3), Maciejewski (1), Górny, Urban
OLIMP GRODKÓW - VIRET ZAWIERCIE 29-29 (16-14)
Olimp: Romatowski, Wasilewicz, Łągiewka - Kolanko (5), Chmiel (5), Gradowski (4), Ogorzelec (4), Maciejewski (3), Bujak (3), Żubrowski (2), M. Biernat (1), T. Biernat (1), Piech (1), P. Biernat
Viret: Ratuszniak, Kot - Kuśnierczyk (11), S. Zagała (6), Biernacki (3), Kapral (3), Makaruk (2), Szymański (1), Fugiel (1), Komalski (1), Kijowski, Nowak
GWARDIA OPOLE - MIEDŹ LEGNICA 35-16 (18-9)
Gwardia: Malcher, Buchcic - Lasoń (7), Trojanowski (6), Jankowski (4), Prokop (4), Swat (4), Mokrzki (3), Płócienniczak (2), Scepanović (2), Zeljić (2), Knop (1), Kłoda, Oszenda, Rumniak, Simić
Miedź: Matkowski, Mazur, Wyszogrodzki - Kozłowski (4), Szuszkiewicz (4), Piwko (3), Płaczek (3), Antosik (1), Makowiejew (1), Będzikowski, Czuwara, Majewski, Skiba, Wita
KS KOŃSKIE - OLIMP GRODKÓW 25-22 (15-12)
Końskie: Wnuk, Witkowski - Matyjasik (8), Smołuch (3), M. Bąk (3), Maleszak (3), Napierała (3), Szczepanik (2), A. Bąk (1), Bodasiński (1), Sękowski (1), Mastalerz, Rurarz, Słonicki, Pilarski
Olimp: Romantowski, Wasilewicz - Maciejewski (6), Kolanko (4), Żubrowski (4), T. Biernat (3), Bujak (2), Chmiel (1), M. Biernat (1), Piech (1), P. Biernat, Gradowski, Ogorzelec, Urban, Świerczyński
MTS CHRZANÓW - AZS ZIELONA GÓRA 31-25 (17-13)
Chrzanów: Dudek, Górkowski - Kirsz (8), M. Skoczylas (6), Cupisz (3), Żydzik (3), Janus (2), Madeja (2), Stroński (2), Budziosz (1), Dęsoł (1), Orlicki (1), Wierzbic (1), Zajdel (1), Książek, Rola
Zielona Góra: Długosz, Kwiatkowski - Nieradko (8), Kociszewski (5), Jaśkowski (3), Książkiewicz (3), Cenin (2), Zieniewicz (2), Karp (1), Matuszak (1) Gintowt, Orliński, Pedryc, Szarłowicz
MIEDŹ LEGNICA - MKS KALISZ 37-33 (17-12)
Miedź: Matkowski, Mazur - Szuszkiewicz (4), Płaczek (3), Czuwara (8), Piwko (6), Wita (3), Makowiejew (4), Kozłowski (6), Będzikowski (1), Skiba, Antosik, Majewski.
Kalisz: Jarosz, Trojański - Krzywda (8), Celek (2), Wawrzyniak (4), Adamczak (3), Sieg (6), Strzebiecki (2), Nowakowski (1), Gomółka (1), Surosz (3), Adamski (3), Salamon, Kobusiński
CZUWAJ PRZEMYŚL - ŚKPR ŚWIDNICA 30-21 (14-10)
Czuwaj: Rycharski, Orłowski - Puszkarski (4), Dejnaka, Stołowski (4), Hataś (4), Żak (6), Misiewicz (2), Skręt (1), Kroczek (4), Kubisztal (5)
Świdnica: Potocki, Bajkiewicz, Gil - Misiejuk (3), Węcek, Rzepecki, Piędziak (1), Czerwiński, Karpiński (6), Bieżyński (1), Chaber (1), Kamil Rogaczewski (1), Motylewski, Krzaczyński, Patryk Rogaczewski (6), Dębowczyk
OLIMPIA PIEKARY - UNIA TARNÓW 31-28 (15-14)
Olimpia: Kowalczyk, Zemelka - Włoka (7), Parzonka (6), Kempys (5), Kowalski (5), Chromy (4), Cieniek (2), Rosół (1), Fidyt (1), Wasilkowski, Smolin, Tatz, Kurzawa
Unia: Barnaś, Szostak, Nowak, Barnaś - Karwowski (11), Nowak (4), Dutka (2), Szatko (2), Kubisztal (2), Kowalik (2), Wajda (2), Sokół (2), Gabiga (1), Grzesik, Jewuła, Niemiec
KSZO OSTROWIEC - OSTROVIA OSTRÓW 34-28 (15-15)
Ostrowiec: Drabik, Szewczyk, Piątkowski - Afanasjew (7), Kalita (7), Jeżyna (7), Pomiankiewicz (2), Fugiel (2), Świeca (2), Mazur (1), Biskup, Wojkowski
Ostrovia: Adamczyk, Tarko - Galewski (11), Tomczak (8), Bałwas (5), Jedwabny (4), Staniek (2), Klara (1), Kierzek (1), Pernak (1), Jaruzel (1), Śliwiński, Bielec