Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 29 | |
---|---|
Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin |
17:00 |
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
(sb) 17:00 |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
(sb) 17:00 |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
(sb) 17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
(sb) 18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
- |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
25 | 46 | 717 | - | 696 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
26 | 32 | 728 | - | 748 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 13 marca 2016 19:55
UNIA TARNÓW - OLIMP GRODKÓW 29-24 (12-11)
Unia: Barnaś, Ciochoń - Misiewicz (13), Dutka (6), Kowalik (5), Jewuła (2), Kubisztal (2), Ł. Nowak (1), Szatko, Sanek, KarwowskiOlimp: Muszak, Wiącek, Łągiewka - Baran (8), Chmiel (6), Żubrowski (4), Koszyk (2), Ogorzelec (2), Gradowski (1), Bujak (1), Kolanko, Matyszok, T. Biernat, P. Biernat, Piech, Klimkow
Więcej… Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 07 marca 2016 09:38
OLIMP GRODKÓW - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW 28-37 (13-19)
Olimp: Wiącek, Łągiewka - Chmiel (8), Gradowski (6), Piech (6), Klimków (5), Baran (2), Koszyk (1), Kolanko, Matyszok, P.Biernat, OgorzelecPiotrkowianin: Banisz, Procho - Mróz (5), Zinchuk (4), Woynowski (7), Iskra, Chełmiński, Pakulski, Swat (10), Góralski (2), Cichocki (1), Surosz (5), Szczukocki, Pożarek (2), Pacześny (1), Jankowski
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 27 lutego 2016 23:16
OSTROVIA OSTRÓW - OLIMP GRODKÓW 34-29 (17-16)
Ostrovia: Adamczyk, Marciniak, Foluszny - Jaruzel, Kierzek, Piosik (4), Łyżwa (11), Wojciechowski (1), Tomczak (4), Bielec, Krzywda (1), Kuśmierczyk (6), Śliwiński, Klara (4), Staniek (3)Olimp: Muszak, Wiącek, Łągiewka - Koszyk, Kolanko (2), Matyszok (1), Żubrowski, Chmiel (8), Baran (2), T. Biernat (4), P. Biernat, Gradowski (6), Ogorzelec, Piech (6), Klimków
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 lutego 2016 21:29
MIEDŹ LEGNICA - OLIMPIA PIEKARY 35-31 (19-17)
Miedź: Mazur, Stachurski - Szuszkiewicz (8), Płaczek (2), Cegłowski (9), Czuwara (2), Piwko (7), Nastaj (4), Mosiołek (3), Majewski, Wita, J. BędzikowskiOlimpia: Kot, Zemelka, Kowalczyk - Płonka (5), Chromy (3), Włoka (3), Fidyt (3), Cieślik, Rosół (1), Gogola, Kowalski (8), Miłek (2), Kempys (4), Czapla (1), Parzonka (1)
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 14 lutego 2016 21:26
NIELBA WĄGROWIEC - OLIMP GRODKÓW 24-19 (15-12)
Nielba: Marciniak, Napierała - Smoliński (1), Kociołek, Gąsiorek, Świerad (3), Dębowski (1), Pawlaczyk (4), Karczewski, Hoffmann (1), Widziński (7), Matłoka, Pietrzkiewicz (5), Biniewski (2), Hoffmann, KamyszekOlimp: Muszak, Wiącek - Koszyk, Kolanko (2), Żubrowski (1), Baran (3), T. Biernat (3), P. Biernat, Gradowski (2), Bujak, Ogorzelec, Piech (6), Klimków, Maciejewski (2), M. Biernat
Piłka ręczna -
II liga
czwartek, 11 lutego 2016 12:05
OLIMPIA PIEKARY - UNIA TARNÓW 38-23 (16-9)
Olimpia: Kot (1), Zemelka, Kowalczyk - Płonka (4), Parzonka (3), Chromy (4), Włoka (1), Fidyt, Cieslik (1), Rosół (7), Gogola (3), Kowalski (5), Kotalczyk, Miłek (3), Kempys (3), Czapla (3)Unia: Barnaś, Nowak - Dutka (2), Misiewicz (4), Szatko (3), Jewuła, Grzesik (5), Sanek (1), Karwowski (2), Nowak, Kubisztal (2), Gabiga (1), Kowalik (1), Niemiec (2), Ciochoń
Piłka ręczna -
II liga
czwartek, 11 lutego 2016 12:01
MOSIR BOCHNIA - OLIMP GRODKÓW 20-22 (12-8)
Bochnia: Węgrzyn, Gut - Nowak (1), M. Bujak (1), Najuch (5), Zubik (1), Kozioł, Pach, Nowak (3), Król (1), Janas (3), Janus (2), Spieszny, Jewiarz, Łysy (1), BudzioszOlimp: Muszak, Wiącek - Koszyk, Kolanko (4), Żubrowski (1), Baran (4), T. Biernat (4), P. Biernat, Gradowski, K. Bujak, Ogorzelec (2), Piech (6), Klimków, Maciejewski, M. Biernat, Turyniewicz
Na inaugurację rundy rewanżowej Olimp Grodków wygrał, można powiedzieć, planowo, w Bochni z ostatnią drużyną tabeli. To jednak, co wydarzyło się na parkiecie, w pamięci kibiców pozostanie zapewne na dłużej, bo z pewnością nie takiej wygranej się spodziewali.
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 15 listopada 2015 20:36
OLIMPIA PIEKARY - OLIMP GRODKÓW 34-24 (16-11)
Olimpia: Kot, Zemelka, Kowalczyk - Parzonka, Płonka (4), Chromy (5), Włoka, Fidyt (2), Cieślik, Rosół (6), Gogola (1), Kowalski (8), Miłek (1), Kempys (7), DanyszOlimp: Muszak, Wiącek - Koszyk, Kolanko (1), Matyszok (3), Żubrowski, Chmiel (8), T. Biernat, Baran (3), P. Biernat, Gradowski, Bujak, Ogorzelec, Piech 7, Klimków (2)
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 02 listopada 2015 10:13
VIRET ZAWIERCIE - OLIMPIA PIEKARY 23-40 (8-19)
Viret: Ratuszniak - Mentel, Kapral (1), I. Zagała, S. Zagała (6), Salamon (2), Słodowy (1), Szymański, Bugaj (4), Fugiel (3), Komalski (1), Nowak, Biernacki (3), Makaruk (1), Zbroiński, Danysz (1)Olimpia: Kot, Zemelka - Płonka (7), Parzonka, Chromy (2), Fidyt (2), Cieslik, Rosół (7), Gogola (1), Kowalski (8), Miłek (1), Kempys (9), Czapla (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 02 listopada 2015 10:10
OLIMP GRODKÓW - MOTO-JELCZ OŁAWA 24-29 (13-14)
Olimp: Muszak, Wiącek - Koszyk, Kolanko (5), Żubrowski (2), Chmiel (3), Baran (1), T. Biernat (2), P. Biernat, Gradowski, Bujak (2), Ogorzelec (1), Piech (7), Klimków, M. Biernat (1), MaciejewskiMoto-Jelcz: Schodowski, Młoczyński, Pawlak - Herudziński (6), Rutkowski (1), Paluch (1), Garbacz (4), Cepielik (5), Górniak (5), Kijek (2), Klinger (1), Pokora, Sawicki (4)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 26 października 2015 11:21
OLIMPIA PIEKARY - MTS CHRZANÓW 43-21 (23-10)
Olimpia: Kot, Zemelka – Płonka (9), Parzonka (2), Chromy (2), Fidyt (1), Cieślik (1), Rosół (4), Żakowski (1), Gogola (2), Kowalski (5), Miłek (1), Kempys (8), Czapla (7)Chrzanów: Gil - Kowal, Jarząbek (4), Sieczka, Jędrzejczyk (1), Skoczylas (1), Orlicki (1), Wierzbic (2), Cupisz (4), Kirsz (4), Bogacz, Stroński (1), Skoczylas (1), Górkowski, Bednarczyk (2)
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 25 października 2015 21:22
MIEDŹ LEGNICA - OLIMP GRODKÓW 30-28 (16-14)
Miedź: Stachurski - Szuszkiewicz (3), Majewski (5), Kehle, Skiba (1), Antosik, Płaczek (3), Cegłowski (5), Duda, Marcinkiewicz, Piwko (3), Nastaj (5), Wita (1), Dobrasiak, Mosiołek (4)Olimp: Muszak, Wiącek - Kolanko (5), Matyszok (1), Maciejewski, Chmiel, Żubrowski (1), Baran (3), T. Biernat (5), P. Biernat, Gradowski (4), Bujak, Ogorzelec, Piech (9), Koszyk, Klimków
Strona 102 z 133