Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 29 | |
---|---|
26-28 |
|
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
- |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
- |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
- |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
(śr) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
26 | 49 | 745 | - | 722 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
piątek, 21 października 2016 11:46
KSZO OSTROWIEC - OLIMPIA PIEKARY 27-28 (13-13)
Ostrowiec: Piątkowski - Kożeniewski (11), Jeżyna (3), Król (5), Czuwara, Goliszewski (1), Afanasjew (3), Kieloch (3), Kwiatkowski (1), Antolak, RutkowskiOlimpia: Kot, Zemelka - Czapla, Chromy (4), Fidyt (2), Cieślik, Parzonka, Rosół (4), Gogola (6), Kotalczyk (3), Miłek, Kempys (3), Płonka
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:48
MOTO JELCZ OŁAWA - ASPR ZAWADZKIE 26-26 (15-15)
Moto Jelcz: ?Zawadzkie: Kalinowski, Puszkar - Kaczka, Hertel, Zagórowicz (5), Szlensog (4), Wacławczyk (4), P. Całujek (2), Ł. Całujek (7), Swat (3), Kubillas, Kąpa (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:45
CZUWAJ PRZEMYŚL - OLIMP GRODKÓW 38-31 (18-15)
Czuwaj: Sar, Szczepaniec, Orłowski, Kijanka - Puszkarski (4), Biernat (2), Kubik, Bajwulok (4), Nowak (5), Piechnik (1), Kulka (5), Kroczek (7), Trawnicki (2), Kubisztal (8)Olimp: Madaliński, Zembrzycki - Maciejewski (7), Dziurgot, Stańko (1), Mierzwiński (2), Stępień (1), Gradowski (7), Bujak, Ogorzelec (1), Świerczyński (6), Tryniewicz (3), Prokop (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:42
AZS BIAŁA PODLASKA - MKS KALISZ 25-26 (10-16)
Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Pezda (9), Ziółkowski (6), Kruczkow (5), Jaszczuk (2), Skuciński (1), Chełmiński (1), Małecki (1), Warmijak, Rusin, Banaś, KandoraKalisz: Jarosz, Adamczyk, Marciniak - Galewski (6), Jaszka (5), Bożek (3), Adamski (3), Książek (2), Drej (2), Kobusiński (1), Misiejuk (1), Czerwiński (1), Mosiołek, Bałwas, Sieg
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:40
KS KOŃSKIE - MTS CHRZANÓW 30-23 (15-8)
Końskie: Szot, Wnuk - Smołuch (8), Słonicki (5), Jamioł (3), Matyjasik (3), Napierała (2), Walewski (2), Jakubowski (2), Sękowski (1), Maleszak (1), Mastalerz (1), Gasin (1), Rutkowski (1), PilarskiChrzanów: Gil, Górkowski (1), Wiatr - M. Skoczylas, Rola (4), Kirsz (4), Kowal (2), D. Skoczylas (2), Madeja (1), Stroński, Żydzik (1), Orlicki, Sieczka, Wierzbic, Olszewik, Bogacz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:38
MIEDŹ LEGNICA - KSZO OSTROWIEC 20-21 (11-14)
Miedź: Mazur - Szuszkiewicz (7), Piwko (6), Majewski (4), Lasak (1), Skiba (1), Płaczek (1), Antosik, Kuta, Wita, PirógOstrowiec: Piątkowski - Kożeniewski (3), Jeżyna (4), Król (4), Afanasjew (3), Kieloch (2), Kwiatkowski (3), Antolak (2), Rutkowski, Goliszewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:36
OLIMPIA PIEKARY - UNIA TARNÓW 36-30 (16-12)
Olimpia: Kot, Zemelka - Rosół (9) Chromy (7), Kempys (7), Gogola (4), Płonka (3), Miłek (2), Czapla (2), Parzonka (2), Cieślik, Ludyga, Kotalczyk, Kucharczyk, JaksikUnia: Sądowicz, Cichoń - Nowak (9), Szatko (6), Misiewicz (4), Sanek (4), Wajda (2), Spieszny (1), Kowalik (1), Dutka (1), Jewuła (1), Niemiec (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 09 października 2016 20:25
KSZO OSTROWIEC - CZUWAJ PRZEMYŚL 24-31 (10-17)
Ostrowiec: Piątkowski, Szewczyk - Kożeniewski (2), Jeżyna (2), Cukierski (1), Król (2), Czuwara (1), Goliszewski (1), Afanasjev (10), Kwiatkowski (5), Antolak, RutkowskiCzuwaj: Szczepaniec, Sar - Puszkarski (4), Biernat (6), Kubik (1), Bajwoluk (6), Nowak (5), Piechnik, Kulka (4), Kroczek (3), Trawnicki, Kubisztal (2)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 09 października 2016 20:23
AZS BIAŁA PODLASKA - MOTO JELCZ OŁAWA 21-23 (13-9)
Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Pezda (6), Chełmiński (5), Jaszczuk (3), Warmijak (2), Skuciński (2), Kruczkow (2), Ziółkowski (1), Rusin, Małecki, Bekisz, Banaś, KandraMoto Jelcz: Glabik, Muszak - Rutkowski (4), Herudziński (4), Wróblewski (4), Markiewicz (3), Paluch (2), Żubrowski (2), Kolanko (2), Cepielik (1), Klinger (1), Celek, Glabik, Wiewiórski, Muszak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 09 października 2016 20:18
ISKRA II KIELCE - ASPR ZAWADZKIE 31-25 (15-11)
Iskra II: Markowski, Baran - Falasa (3), Bulski, Vujović (11), Kogutowicz, Grabowski (5), Siedlarz (4), Bis (3), Ciołak (4), Telka (1)Zawadzkie: Donosewicz, Kalinowski - Kaczka, Kubillas (3), Zagórowicz (3), Szlensog (2), Wacławczyk, P. Całujek (1), Ł. Całujek (3), Swat (4), Migała (4), Kąpa (5)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 09 października 2016 20:11
OLIMP GRODKÓW - OSTROVIA OSTRÓW 21-24 (11-13)
Olimp: Zembrzycki, Łągiewka, M. Madaliński - Baran (5), Maciejewski (2), Dziurgot, Chmiel (1), Mierzwiński (3), Gradowski (7), Bujak, Stańko, Ogorzelec, Świerczyński, Turyniewicz (2), Prokop (1)Ostrovia: Matuszczak, Piskorski - Klara (2), Stempniak (1), Wesołek (4), Wojciechowski, Staniek (2), Nowakowski (1), Tomczak (7), Olszyna, Kuśmierczyk (7), Gajek, Krzywda, Wojkowski, Brychcy
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 02 października 2016 19:56
MIEDŹ LEGNICA - MTS CHRZANÓW 31-24 (15-10)
Miedź: Mazur (1), Stachurski, Kaczmarek - Majewski (7), Szuszkiewicz (3), Lasak (1), Skiba (2), Antosik (2), Płaczek (2), Cegłowski (1), Piwko (4), Kuta (4), Wita (1), Piróg (3)Chrzanów: Gil, Górkowski - Sieczka (2), Kowal (2), D. Skoczylas (4), Orlicki (3), Kirsz (4), M. Skoczylas (4), Bednarczyk (5), Madeja, Żydzik, Rola, Wierzbic, Stroński
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 99 z 133