Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 29 | |
---|---|
26-28 |
|
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
17:00 |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
17:00 |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
17:00 |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
(śr) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
26 | 49 | 745 | - | 722 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 27 lutego 2017 12:38
OLIMP GRODKÓW - ASPR ZAWADZKIE 21-24 (13-13)
Olimp: Młóczyński, Madaliński - Chmiel (5), Baran (4), Kolanko (3), Żubrowski (3), Ogorzelec (2), Prokop (2), Maciejewski (1), Turyniewicz (1), Bujak, Gradowski, Klimków, Piech, ŚwierczyńskiZawadzkie: Donosewicz - Swat (7), Zagórowicz (6), Hertel (2), Kąpa (2), Kubillas (2), Migała (2), Morzyk (1), Szulc (1), Wacławczyk (1), Szlensog
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 26 lutego 2017 11:52
MKS KALISZ - OLIMPIA PIEKARY 27-20 (10-12)
Kalisz: Jarosz, Marciniak - Klopsteg (7), Bałwas (5), Jaszka (4), Mosiołek (3), Galewski (3), Adamski (2), Misiejuk (2), Drej (1), Książek, Bożek, Kobusiński, SiegOlimpia: Kot, Zemelka - Płonka (6), Gogola (4), Rosół (3), Chromy (2), Fidyt (2), Kempys (2), Cieślik (1), Czapla, Parzonka, Kotalczyk, Miłek, Kowalski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 26 lutego 2017 11:49
AZS BIAŁA PODLASKA - KS KOŃSKIE 26-26 (13-14)
Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Bekisz (6), Pezda (6), Warmijak (5), Kruchkou (3), Ziółkowski (2), Kandora (2), Skuciński (1), Stefaniec (1), Rusin, Małecki, JaszczukKońskie: Wnuk, Szot - Mastalerz (8), Rutkowski (6), Jamioł (4), Sękowski (3), Napierała (3), Słonicki (1), Gasin, Pilarski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 19 lutego 2017 13:12
OLIMPIA PIEKARY - AZS BIAŁA PODLASKA 32-28 (17-15)
Olimpia: Kot, Zemelka, Zięba - Czapla, Chromy, Fidyt, Cieślik, Parzonka (3), Rosół (5), Ludyga (4), Gogola (9), Kotalczyk (1), Miłek (4), Kempys, Kowalski (1), Płonka (5)Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Warmijak (5), Skuciński (4), Ziółkowski (1), Rusin (3), Stefaniec (1), Małecki (1), Kruchkou (7), Jaszczuk, Bekissz (5), Kandora (1), Pezda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 19 lutego 2017 13:09
ASPR ZAWADZKIE - KSZO OSTROWIEC 24-23 (14-11)
Zawadzkie: Donosewicz - Swat (7), Zagórowicz (6), P. Całujek (5), Wacławczyk (3), Hertel (1), M. Morzyk (1), Szulc (1), Kąpa, KubillasOstrowiec: Piątkowski, Szewczyk - Kwiatkowski (7), K. Kieloch (5), Afanasjew (3), Goliszewski (2), Król (2), Antolak (1), Cukierski (1), Kożeniewski (1), Rutkowski (1), CzuwaraMecz w Zawadzkiem rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem, a po horrorze w końcówce zwycięstwo na swoim koncie może zapisać drużyna gospodarzy.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 19 lutego 2017 12:59
CZUWAJ PRZEMYŚL - MTS CHRZANÓW 29-24 (13-10)
Czuwaj: Sar (1), Szczepaniec, Orłowski, Kijanka - Lew, Puszkarski (11), Biernat (1), Stołowski (4), Kubik, Bajwoluk (2), Kulka, Kroczek (5), Trawnicki, Kubisztal (5)Chrzanów: Górkowski, Wiatr - Sieczka (1), Madeja (2), Żydzik (1), Rola (1), Wierzbic (3), Gasin (2), Kowal, Skoczylas Dawid, Olszewik, Orlicki (1), Kirsz (4), Stroński (6), Skoczylas Marcin (1), Bednarczyk (2)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 19 lutego 2017 12:57
OSTROVIA OSTRÓW - UNIA TARNÓW 31-30 (14-15)
Ostrovia: Piskorski, Matuszczak - Klara, Stempniak, Wesołek, Marciniak (2), Jedwabny, Wojciechowski (2), Staniek (1), Nowakowski, Tomczak (7), Olszyna (3), Kuśmierczyk (9), Gajek (1), Krzywda (5), Wojkowski (1)Unia: Cichoń, M. Nowak, Sądowicz - M. Niemiec, Wajda (3), B. Niemiec (4), Jewuła (1), Bielamowicz, Misiewicz (5), Sanek (1), Nowak (6), Kowalik (4), Gabiga, Dutka (6), Drobiecki, Spieszny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
czwartek, 16 lutego 2017 09:28
ISKRA II KIELCE - OLIMP GRODKÓW 25-28 (14-12)
Iskra II: Markowski, Kijewski - Telka (5), Bulski, Kogutowicz (3), Grabowski (6), Bernacki (1), Siedlarz (2), Nowak, Bis (7), Ciołak, Bysiak (1), GrdeńOlimp: Madaliński, Młoczyński - Mierzwiński (5), Dziurgot, Klimków (4), Chmiel, Baran (6), Gradkowski (3), Bujak, Ogorzelec (5), Piech, Świerczyński, Turyniewicz, Prokop
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
poniedziałek, 13 lutego 2017 13:54
UNIA TARNÓW - ASPR ZAWADZKIE 35-22 (14-11)
Unia: Cichoń, M. Nowak - Dutka (1), Mogielnicki (1), Misiewicz (1), Jewuła (3), Sanek (3), Spieszny (1), Wajda (6), Kowalik (7), Ł. Nowak (2), Drobiecki (8), Niemiec (2)Zawadzkie: Donosewicz - Kaczka (1), Hertel, Kubillas (2), Szulc, Zagórowicz (2), M. Morzyk (1), Wacławczyk, Szlensog (1), P. Całujek (3), Ł. Całujek (7), Swat (1), Migała (2), Kąpa (2)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 lutego 2017 18:20
OLIMP GRODKÓW - MOTO JELCZ OŁAWA 23-23 (11-13)
Olimp: Madaliński - Chmiel (6), Maciejewski (4), Baran (3), Ogorzelec (2), Piech (2), Turyniewicz (2), Klimków (2), Gradowski (1), Prokop (1), Bujak, Dziurgot, Mierzwiński, Młoczyński, ŚwierczyńskiMoto Jelcz: Muszak, Glabik - Cepielik (6), Kolanko (6), Koprowski (4), Herudziński 3, Dutkowski (2), Rutkowski (1), Żubrowski (1), Celek, Klinger, Markiewicz, Wróblewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 lutego 2017 12:22
AZS BIAŁA PODLASKA - MIEDŹ LEGNICA 22-19 (11-10)
Biała Podlaska: Adamiuk, Kozłowski - Warmiński (4), Skuciński (7), Ziółkowski (1), Rusin, Stefaniec, Małecki, Kruczkow (1), Jaszczuk, Bekisz (4), Banaś (1), Kandora (2), Pezda (1)Miedź: Mazur, Kaczmarek, Stachurski - Szuszkiewicz (1), Majewski (3), Skiba, Antosik (1), Płaczek (1), Cegłowski (1), Piwko (6), Kuta (3), Wita (1), Piróg (2)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 12 lutego 2017 12:20
KS KOŃSKIE - OLIMPIA PIEKARY 32-29 (14-14)
Końskie: Wnuk - Sękowski, Słonicki (3), Maleszak (2), Pilarski (1), Jamioł (6), Napierała (1), Mastalerz (13), Gasin (1), Rutkowski (5)
Olimpia: Kot, Zemelka - Czapla (3), Chromy (8), Fidyk, Cieślik, Parzonka, Rosół (2), Ludyga, Gogola (9), Kotalczyk (1), Miłek, Kempys (2), Kowalski (1), Płonka (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 96 z 133