Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 29 | |
---|---|
26-28 |
|
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław |
- |
Anilana Łódź - Padwa Zamość |
- |
Stal Gorzów - AZS Biała Podlaska |
- |
Zagłębie Sosnowiec - Stal Mielec |
18:00 |
MKS Wieluń - Jurand Ciechanów |
(nd) 16:00 |
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
(śr) 19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
25 | 61 | 743 | - | 640 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
26 | 53 | 799 | - | 744 |
3. |
><
Pogoń Szczecin
|
26 | 49 | 745 | - | 722 |
4. |
><
SPR Żukowo
|
26 | 48 | 863 | - | 855 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
26 | 45 | 752 | - | 701 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Stal Gorzów
|
25 | 39 | 676 | - | 664 |
9. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
10. |
><
Jurand Ciechanów
|
26 | 38 | 725 | - | 760 |
11. |
><
Stal Mielec
|
25 | 35 | 712 | - | 724 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
25 | 28 | 704 | - | 737 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
26 | 19 | 726 | - | 797 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
25 | 8 | 640 | - | 779 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 09:38
OSTROVIA OSTRÓW - MOTO JELCZ OŁAWA 29-30 (12-15)
Ostrovia: Tomasz Klara (1), Paweł Piosik (1), Mariusz Kuśmierczyk (6), Dawid Stempniak, Dawid Glabik, Patryk Marciniak (1), Mateusz Wojciechowski (2), Patryk Staniek, Szymon Wojciechowski (4), Jakub Tomczak (7), Artsiom Skryba (2), Tomasz Piskorski, Damian Krzywda (1), Tomasz Wawrzyniak (3), Artur Brychcy (1)Moto Jelcz: Mikołaj Duda - Robert Szuszkiewicz (6), Grzegorz Rutkowski (1), Jarosław Paluch (4), Maciej Ścigaj (7), Kamil Herudziński (3), Damian Bałdys (2), Michał Wiewiórski (2), Julien Philippe, Jacek Będzikowski, Bogumił Baran (5), Kacper Cieśliński
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 09:24
AZS RADOM - VIRET ZAWIERCIE 28-31 (17-16)
Radom: Krzysztof Markowski - Paweł Socha, Paweł Kowalczyk, Mateusz Wiak (4), Grzegorz Mroczek (2), Mateusz Jurgilewicz (1), Łukasz Sulima, Piotr Pawelec, Piotr Pezda (7), Radosław Pomiankiewicz (1), Marek Kubajka (5), Sebastian Włoskiewicz, Mateusz Szmulik (7), Rafał Banaczek (1), Mikołaj BaranViret: Rafał Ratuszniak - Igor Zagała (1), Sławomir Karwowski (6), Grzegorz Salamon, Łukasz Szymański (2), Krzysztof Kurełek (4), Łukasz Szlingier (10), Patryk Strużyna, Kamil Buchcic, Marceli Migała (5), Artur Makaruk, Adrian Najuch (2), Dariusz Kubisztal (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 09:18
MKS WIELUŃ - ASPR ZAWADZKIE 39-32 (20-12)
Wieluń: Patryk Kolanek - Kamil Młodzieniak, Krzysztof Węcek (4), Krzysztof Książek (4), Szymon Famulski (3), Bartłomiej Helman (2), Łukasz Piwnicki (1), Jarosław Cepielik (6), Robert Pawelec, Konrad Krzaczyński (5), Michał Bernaś, Grzegorz Cieślak, Krzysztof Dutkiewicz (2), Paweł Dutkiewicz (3), Radosław Majda (4), Łukasz Królikowski (5)Zawadzkie: Dawid Skrzypczyk - Kewin Kubillas, Dawid Mięsopust (2), Paweł Zagórowicz (2), Łukasz Szulc, Michał Morzyk (1), Grzegorz Hentschel (1), Adam Wacławczyk, Sławomir Donosewicz, Patryk Całujek (3), Michał Krygowski, Adrian Danysz, Łukasz Całujek (5), Sebastian Danysz, Paweł Swat (8), Lesław Kąpa (10)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 09:11
MIEDŹ LEGNICA - UNIA TARNÓW 34-33 (15-12)
Miedź: Łukasz Mazur - Kacper Majewski (2), Michał Przybylak (6), Michał Antosik (2), Mateusz Płaczek (5), Bartłomiej Koprowski (3), Piotr Piróg (1), Piotr Kaczmarek, Sebastian Ziemiński (5), Mateusz Drozdalski (3), Kamil Mosiołek (4), Bartosz Skiba (3)Unia: Daniel Dutka - Damian Misiewicz (4), Łukasz Kucharzyk, Emilian Jewuła, Albert Sanek (4), Jakub Spieszny, Łukasz Nowak (7), Michał Kubisztal (9), Jakub Kowalik (4), Marcin Wajda (1), Filip Jastrząb, Kamil Drobiecki (3), Bartosz Niemiec, Krzysztof Mogielnicki (1), Dawid Cichoń
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 09:05
OLIMPIA PIEKARY - ŚKPR ŚWIDNICA 35-27 (21-16)
Olimpia: Arkadiusz Miszka (4), Sergiusz Zagała (7), Mateusz Czapla, Maciej Chromy (1), Bartosz Jaksik, Mateusz Cieślik, Artur Kot, Michał Rosół, Paweł Zemelka, Dawid Ludyga (1), Szymon Kotalczyk (1), Patryk Miłek (2), Arkadiusz Kowalski (9), Łukasz Płonka (10)Świdnica: Adrian Prus - Dariusz Bajkiewicz, Przemysław Borszowski (8), Mateusz Piędziak (1), Konrad Cegłowski (5), Mateusz Chaber, Kamil Rogaczewski (3, Andrzej Brygier, Sebastian Borowski (2), Piotr Kijek (4), Władysław Makowiejew (2), Maksymilian Paleń, Dariusz Kijek, Patryk Rogaczewski (1), Tomasz Wasilewicz, Patryk Dębowczyk (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 08:59
AZS BIAŁA PODLASKA - AZS ŁÓDŹ 36-20 (16-10)
Biała Podlaska: Łukasz Adamiuk, Damian Chmurski, Krzysztof Kozłowski - Jakub Wańkowicz, Przemysław Urbaniak (1), Bartosz Warmijak (3), Bartosz Ziółkowski (7), Karol Nowicki (1), Dzianis Valyntsau (2), Marcin Stefaniec (7), Maksim Kruchkou (5), Michał Bekisz (6), Michał Banaś (3), Łukasz Kandora (1)Łódź: Kacper Antosik, Mateusz Oklejak - Mikołaj Misiak (1), Jakub Winiarski, Szymon Krajewski (4), Damian Wawrzyniak (5), Jan Stolarski, Patryk Bara, Marcin Matyjasik, Tomasz Wojciechowski, Daniel Strzebiecki (1), Adrian Kucharski (2), Oskar Gawski, Bartosz Pawlak (3), Sergiusz Przybylski (1), Kamil Witkowski (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 08 października 2017 08:48
KS KOŃSKIE - MTS CHRZANÓW 34-25 (17-13)
Końskie: Kacper Kucharczyk - Dawid Jakubowski (4), Bartosz Sękowski (1), Jakub Świercz (1), Dawid Walewski, Dawid Maleszak (5), Krzysztof Bernacki, Michał Napierała (5), Ernest Pilarski (2), Patryk Wnuk, Artur Rurarz (1), Przymysław Matyjasik (6), Tomasz Napierała (2), Patryk Mastelarz (5), Daniel Szot, Piotr Gasin (2)Chrzanów: Kacper Węgrzyn (1), Karol Put (1), Patryk Madeja (3), Przemysław Wierzbic (1), Michał Gasin (1), Konrad Gil, Dawid Skoczylas (6), Michał Olszewik, Jan Orlicki (1), Jakub Bogacz (5), Paweł Stroński (3), Marcin Górkowski, Michał Wiatr, Jakub Romian (3), Grzegorz Małodobry
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 01 października 2017 19:10
AZS ŁÓDŹ - KS KOŃSKIE 23-28 (14-11)
Łódź: Kacper Antosik - Jakub Winiarski (4), Szymon Krajewski, Damian Wawrzyniak (8), Jan Stolarski, Patryk Bara (1), Tomasz Matulski, Tomasz Wojciechowski, Daniel Strzebiecki (1), Adrian Kucharski (2), Przemysław Jankowski (2), Bartosz Pawlak, Sergiusz Przybylski, Kamil Witkowski (5)Końskie: Dawid Walewski - Dawid Jakubowski (2), Krzysztof Bernacki (1), Bartosz Sękowski (2), Dawid Maleszak (4), Ernest Pilarski, Patryk Wnuk, Artur Rurarz, Przemysław Matyjasik (11), Tomasz Napierała (2), Daniel Szot, Piotr Gasin (2), Sebastian Smołuch (4)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 01 października 2017 19:04
ASPR ZAWADZKIE - CZUWAJ PRZEMYŚL 28-30 (12-12)
Zawadzkie: Dawid Skrzypczyk, Sławomir Donosewicz - Kewin Kubillas (2), Dawid Mięsopust (3), Paweł Zagórowicz (5), Łukasz Szulc, Michał Morzyk (1), Adam Wacławczyk (1), Patryk Całujek (2), Michał Krygowski (3), Łukasz Całujek (8), Paweł Swat (3)Czuwaj: Adrian Szczepaniec - Kacper Król (1), Paweł Puszkarski (4), Tomasz Biernat (4), Paweł Stołowski (1), Paweł Kubik, Piotr Kijanka, Konrad Bajwoluk (1), Mateusz Nowak (1), Paweł Sar, Mateusz Kroczek (9), Hubert Obydź (1), Tomasz Kulka (3), Maciej Kubisztal (5)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 30 września 2017 21:04
UNIA TARNÓW - OLIMPIA PIEKARY 33-31 (16-16)
Unia: Piotr Sadowicz - Daniel Dutka (6), Damian Misiewicz (4), Emilian Jewuła (2), Albert Sanek (4), Jakub Spieszny (2), Łukasz Nowak (4), Michał Kubisztal (8), Jakub Kowalik (1), Marcin Wajda, Krzysztof Mogielnicki (2), Dawid CiochońOlimpia: Arkadiusz Miszka (7), Sergiusz Zagała (3), Mateusz Czapla (2), Maciej Chromy (4), Mateusz Cieślik, Artur Kot, Michał Rosół (2), Paweł Zemelka, Dawid Ludyga (1), Kamil Cieniek, Szymon Kotalczyk (1), Patryk Miłek (3), Arkadiusz Kowalski (3), Łukasz Płonka (5)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 30 września 2017 20:58
KSZO OSTROWIEC - MIEDŹ LEGNICA 24-26 (14-14)
Ostrowiec: Michał Piątkowski - Kacper Grabowski (2), Jakub Bulski (2), Damian Falasa (3), Maciej Jeżyna (1), Bartosz Kogutowicz (1), Damian Zając, Dmitrij Afanasjev (1), Łukasz Telka (2), Daniel Goliszewski (3), Karol Szewczyk, Grzegorz Sobut (4), Mateusz Antolak (2), Grzegorz Hubka (3)Miedź: Łukasz Mazur - Kacper Majewski (2), Michał Przybylak (1), Michał Antosik (2), Mateusz Płaczek (1), Bartłomiej Koprowski (2), Piotr Piróg (1), Sebastian Ziemiński (4), Paweł Piwko (3), Mateusz Drozdalski (2), Kamil Mosiołek (7), Bartosz Skiba (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 30 września 2017 20:51
VIRET ZAWIERCIE - MKS WIELUŃ 37-36 (20-21)
Viret: Rafał Ratuszniak - Igor Zagała, Sławomir Karwowski (3), Grzegorz Salamon, Łukasz Szymański (12), Krzysztof Kurełek (3), Łukasz Szlingier (4), Marcin Kurzawa, Patryk Strużyna (2), Kamil Buchcic, Marceli Migała (4), Artur Makaruk (4), Adrian Najuch (1), Dariusz Kubisztal (3)Wieluń: Patryk Kolanek - Krzysztof Więcek (3), Krzysztof Książek (3), Szymon Famulski (3), Bartłomiej Helman (8), Łukasz Piwnicki, Jarosław Cepielik (6), Robert Pawelec (2), Konrad Krzaczyński, Grzegorz Cieślak, Krzysztof Dutkiewicz (4), Paweł Dutkiewicz (7), Radosław Majda
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 91 z 133