LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - I liga
Piłka ręczna I liga, 2021/2022
Kolejka 14
Unia Tarnów - Wisła Puławy
-
Iskra Kielce - Pogoń Szczecin
-
MTS Kwidzyn - Wisła Płock
-
Wybrzeże Gdańsk - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
-
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
-
MKS Kalisz - Górnik Zabrze
-
Chrobry Głogów - Gwardia Opole
-

I liga
1.
>< Iskra Kielce
13 39 461 - 341
2.
>< Wisła Płock
13 36 415 - 301
3.
>< Wisła Puławy
13 27 399 - 321
4.
>< Górnik Zabrze
13 24 328 - 320
5.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
13 21 364 - 387
6.
>< Gwardia Opole
13 20 326 - 343
7.
>< MTS Kwidzyn
13 19 332 - 345
8.
>< MKS Kalisz
13 18 360 - 363
9.
>< Wybrzeże Gdańsk
13 14 330 - 364
10.
>< Chrobry Głogów
13 11 372 - 422
11.
>< Unia Tarnów
13 11 336 - 357
12.
>< Zagłębie Lubin
13 11 348 - 378
13.
>< Pogoń Szczecin
13 7 328 - 395
14.
>< Stal Mielec
13 7 332 - 394
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - I liga
sobota, 04 grudnia 2021 16:34

STAL MIELEC - WISŁA PUŁAWY 26-34 (13-19)

Stal Mielec: Marek Monczka (9), Dzmitry Smolikau (5), Dawid Ruhnke (3), Antonio PribaniĆ (2), Bartosz Wojdak (2), Michał Chodara (1), Dawid Dekarz (1), Igor Graczyk (1), Rafał Krupa (1), Grzegorz Sobut (1), Łukasz Nowak, Damian Procho, Paweł Wilk, Daniel Osmola, Dzianis Valyntsau
Wisła Puławy: Łukasz Rogulski (9), Andrii Akimenko (6), Bartosz Kowalczyk (4), Rafał Przybylski (4), Piotr Jarosiewicz (3), Antoni Łangowski (3), Aliaksandr Bachko (2), Dawid FedeŃczak (1), Wojciech GumiŃski (1), Michał Jurecki (1), Kacper Baranowski, Vadim Bogdanov, Wojciech Borucki, Mateusz Zembrzycki, Boris Zivkovic
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 04 grudnia 2021 16:34

UNIA TARNÓW - WYBRZEŻE GDAŃSK 22-23 (9-11)

Unia Tarnów: Taras Minotskyi (4), Aliaksandr Bushkou (3), Jakub Sikora (3), Rennosuke Tokuda (2), Mateusz Wojdan (2), Shuichi Yoshida (2), Mateusz KaŹmierczak (1), Kiryl Kniazeu (1), Łukasz KuŻdeba (1), Przemysław Mrozowicz (1), Aleksander Pinda (1), Albert Sanek (1), Casper Liljestrand , Patryk MaŁecki, Keisuke Matsuura , Jakub HoŁda
Wybrzeże Gdańsk: Mateusz Kosmala (7), Mateusz WrÓbel (4), Jeremi Stojek (3), Krzysztof GĄdek (2), Mateusz Jachlewski (2), Piotr Papaj (2), Kelian Janikowski (1), Patryk Pieczonka (1), Wiktor Tomczak (1), Artur ChmieliŃski, Dmytro Doroshchuk, Daniel LeŚniak, Santiago Mosquera mayo, Miłosz WaŁach, Jacek Sulej, Damian WoŹniak
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 28 listopada 2021 20:21

MTS KWIDZYN - UNIA TARNÓW 28-28 (12-12)

Karne: 5-4

MTS Kwidzyn: Bartosz Nastaj (7), Patryk Grzenkowicz (5), Jakub Szyszko (5), Hubert Kornecki (4), Nikodem KutyŁa (3), Artur Ekstowicz (1), Wiktor Jankowski (1), Kamil Krieger (1), Michał Peret (1), Bartosz Dudek, Ryszard Landzwojczak, Robert Orzechowski, Arkadiusz Ossowski, Krzysztof Szczecina, Jędrzej Zieniewicz, Kacper Majewski
Unia Tarnów: Shuichi Yoshida (6), Kiryl Kniazeu (5), Taras Minotskyi (5), Aliaksandr Bushkou (3), Łukasz KuŻdeba (3), Wojciech Dadej (2), Albert Sanek (2), Rennosuke Tokuda (2), Mateusz KaŹmierczak, Casper Liljestrand , Patryk MaŁecki, Przemysław Mrozowicz, Mateusz Wojdan, Jakub HoŁda, Aleksander Pinda
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 28 listopada 2021 20:21

CHROBRY GŁOGÓW - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. 32-33 (19-17)

Chrobry Głogów: Paweł Paterek (9), Marcel Zdobylak (5), Tomasz Klinger (3), Wojciech Matuszak (3), Jakub Orpik (3), Wojciech Styrcz (3), Rafał JamioŁ (2), Dawid Przysiek (2), Bartosz Skiba (2), Anton Dereviankin, Damian Krzysztofik, Anton Otrezov , Rafał Stachera, Sebastian WŁoskiewicz, Kacper Grabowski, Tomasz Kosznik
Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Jan Stolarski (9), Piotr Swat (7), Adam Babicz (4), Piotr JĘdraszczyk (4), Adam PaczeŚny (4), Marcin Szopa (3), Kamil MosioŁek (2), Damian Chmurski, Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Roman PoŽarek, Filip Surosz, Tomasz Wawrzyniak
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 28 listopada 2021 20:21

GÓRNIK ZABRZE - POGOŃ SZCZECIN 24-18 (13-8)

Górnik Zabrze: Paweł Dudkowski (5), Piotr Rutkowski (4), Bartłomiej Bis (3), Łukasz Gogola (3), Sebastian Kaczor (3), Igor Bykowski (2), Lubomir Ivanytsia (1), Krzysztof ŁyŻwa (1), Dawid Molski (1), Damian PrzytuŁa (1), Michał Adamuszek, Paweł Kazimier, Paweł Krawczyk, Szymon Mucha, Jakub Skrzyniarz, Jakub Sladkowski
Pogoń Szczecin: Łukasz Gierak (7), Paweł Krupa (3), Dawid Krysiak (2), Piotr Rybski (2), Wojciech Jedziniak (1), Patryk Krok (1), Matija Starcevic (1), Mateusz Zaremba (1), Oliwer Andrysiak, Luka Arsenic, Arkadiusz Bosy, Eliasz Kapela, Jakub Polok, Adam WĄsowski
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 28 listopada 2021 08:40

ISKRA KIELCE - ZAGŁĘBIE LUBIN 38-24 (18-7)

Iskra Kielce: Nicolas Tournat (7), Yusuf Faruk (5), Uladzislau Kulesh (4), Arkadiusz Moryto (4), Szymon SiĆko (4), Michał Olejniczak (3), Haukur Thrastarson (3), Branko VujoviĆ (3), Sigvaldi Gudjonsson (2), Cezary Surgiel (2), Miguel Sanchez migallon naranjo (1), Damian DomagaŁa, Daniel Dujshebaev, Mateusz Kornecki, Andreas Wolff
Zagłębie Lubin: Patryk Iskra (6), Michał Bekisz (3), Jakub Adamski (2), Mateusz Drozdalski (2), Stanisław GĘbala (2), Wojciech Hajnos (2), Jakub MoryŃ (2), Tomasz Pietruszko (2), Jakub Bogacz (1), Marcel Sroczyk (1), Michał Stankiewicz (1), Marek Bartosik, Miłosz Byczek
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 27 listopada 2021 21:00

WYBRZEŻE GDAŃSK - STAL MIELEC 32-23 (14-10)

Wybrzeże Gdańsk: Piotr Papaj (9), Mateusz Kosmala (5), Krzysztof GĄdek (4), Mateusz Jachlewski (4), Kelian Janikowski (3), Mateusz WrÓbel (3), Daniel LeŚniak (2), Patryk Pieczonka (2), Artur ChmieliŃski, Dmytro Doroshchuk, Jacek Sulej, Wiktor Tomczak, Miłosz WaŁach, Santiago Mosquera mayo, Jeremi Stojek, Damian WoŹniak
Stal Mielec: Dawid Ruhnke (5), Rafał Krupa (4), Antonio PribaniĆ (4), Miljan Ivanovic (2), Bartosz Wojdak (2), Kacper Adamczuk (1), Marek Monczka (1), Kosta Petrovic (1), Dzmitry Smolikau (1), Dzianis Valyntsau (1), Paweł Wilk (1), Michał Chodara, Dawid Dekarz, Łukasz Nowak, Damian Procho, Grzegorz Sobut
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 27 listopada 2021 21:00

GWARDIA OPOLE - WISŁA PUŁAWY 15-32 (7-14)

Gwardia Opole: Patryk Mauer (4), Mateusz Jankowski (2), Wiktor Kawka (2), Maciej Zarzycki (2), Paweł Kowalski (1), Łukasz Kucharzyk (1), Michał Milewski (1), Mateusz Morawski (1), Fabian Sosna (1), Jakub AŁaj, Maciej Fabianowicz, Jan KlimkÓw, Adam Malcher, Filip Stefani, Przemysław Zadura, Michał ScisŁowicz
Wisła Puławy: Andrii Akimenko (6), Antoni Łangowski (5), Piotr Jarosiewicz (4), Boris Zivkovic (4), Michał Jurecki (3), Dawid FedeŃczak (2), Bartosz Kowalczyk (2), Rafał Przybylski (2), Łukasz Rogulski (2), Kacper Baranowski (1), Dawid Dawydzik (1), Aliaksandr Bachko, Vadim Bogdanov, Wojciech Borucki, Wojciech GumiŃski, Mateusz Zembrzycki
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 27 listopada 2021 09:19

MKS KALISZ - WISŁA PŁOCK 24-33 (11-13)

MKS Kalisz: Robert Kamyszek (4), Piotr KrĘpa (4), Kacper Adamski (3), Konrad Pilitowski (3), Marek Szpera (3), Miłosz Bekisz (2), Stanisław Makowiejew (2), Michał Drej (1), Mateusz Kus (1), Bartłomiej Tomczak (1), Mikołaj Krekora, Gracjan WrÓbel, Łukasz Zakreta, Kamil Pedryc
Wisła Płock: Sergei Kosorotov (7), Dmitrii Zhitnikov (6), Michał Daszek (4), Zoltan Szita (3), Mikołaj CzapliŃski (2), David Fernandez (2), Krzysztof Komarzewski (2), Przemysław Krajewski (2), Lovro MihiĆ (2), Abel Serdio (2), Jan Jurecic (1), Marek DaĆko, Adam Morawski, Leon Susnja, Mirsad TerziĆ, Krystian Witkowski
 
Piłka ręczna - I liga
wtorek, 23 listopada 2021 23:32

ZAGŁĘBIE LUBIN - CHROBRY GŁOGÓW 31-31 (17-16)

Karne: 2-4

Zagłębie Lubin: Marcel Sroczyk (9), Roman Chychykalo (6), Stanisław GĘbala (6), Jakub Bogacz (3), Jakub MoryŃ (3), Michał Stankiewicz (2), Michał Bekisz (1), Marek Marciniak (1), Jakub Adamski, Marek Bartosik, Mateusz Drozdalski, Wojciech Hajnos, Patryk Iskra, Tomasz Pietruszko, Marcin Schodowski, Miłosz Byczek
Chrobry Głogów: Paweł Paterek (9), Kacper Grabowski (7), Wojciech Matuszak (5), Tomasz Kosznik (3), Anton Otrezov (3), Damian Krzysztofik (2), Rafał JamioŁ (1), Sebastian WŁoskiewicz (1), Anton Dereviankin, Tomasz Klinger, Jakub Orpik, Dawid Przysiek, Bartosz Skiba, Rafał Stachera, Wojciech Styrcz, Marcel Zdobylak
 
Piłka ręczna - I liga
poniedziałek, 22 listopada 2021 00:47

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - MKS KALISZ 30-29 (15-11)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Patryk Mastalerz (5), Antoni Doniecki (4), Jan Stolarski (4), Piotr JĘdraszczyk (3), Kamil MosioŁek (3), Marcin Szopa (3), Adam Babicz (2), Adam PaczeŚny (2), Tomasz Wawrzyniak (2), Roman PoŽarek (1), Piotr Swat (1), Damian Chmurski, Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Patryk Grzesik, Filip Surosz
MKS Kalisz: Kacper Adamski (8), Piotr KrĘpa (4), Konrad Pilitowski (4), Bartłomiej Tomczak (4), Mateusz Kus (3), Robert Kamyszek (2), Marek Szpera (2), Miłosz Bekisz (1), Mateusz GÓralski (1), Michał Drej, Stanisław Makowiejew, Kamil Pedryc, Łukasz Zakreta, Mikołaj Krekora, Gracjan WrÓbel
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 21 listopada 2021 13:05

UNIA TARNÓW - ISKRA KIELCE 25-30 (13-18)

Unia Tarnów: Aliaksandr Bushkou (3), Wojciech Dadej (3), Keisuke Matsuura (3), Taras Minotskyi (3), Rennosuke Tokuda (3), Mateusz Wojdan (3), Kiryl Kniazeu (2), Przemysław Mrozowicz (2), Łukasz KuŻdeba (1), Aleksander Pinda (1), Shuichi Yoshida (1), Jakub HoŁda, Casper Liljestrand , Albert Sanek, Jakub Sikora
Iskra Kielce: Arciom Karalek (7), Uladzislau Kulesh (5), Arkadiusz Moryto (5), Branko VujoviĆ (3), Dylan Nahi (2), Szymon SiĆko (2), Cezary Surgiel (2), Damian DomagaŁa (1), Sigvaldi Gudjonsson (1), Michał Olejniczak (1), Haukur Thrastarson (1), Mateusz Kornecki, Miguel Sanchez migallon naranjo, Andreas Wolff
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 2 z 54

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!