LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2021/2022
Kolejka 14
Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce
24-17
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Piłka Ręczna Koszalin
-
JKS Jarosław - Korona Kielce
-
MKS Lublin - Start Elbląg
32-23

I liga kobiet
1.
>< Zagłębie Lubin
14 39 427 - 329
2.
>< MKS Lublin
14 36 418 - 327
3.
>< Gmina Kobierzyce
14 24 362 - 335
4.
>< JKS Jarosław
13 21 325 - 342
5.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
13 18 331 - 334
6.
>< Piłka Ręczna Koszalin
13 11 297 - 339
7.
>< Start Elbląg
14 9 331 - 403
8.
>< Korona Kielce
13 4 323 - 405
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 30 stycznia 2021 17:47

RUCH CHORZÓW - MKS LUBLIN 24-33 (13-16)

Ruch Chorzów: Żaneta Lipok (7), Marcelina PolaŃska (4), Karolina Jasinowska (3), Aleksandra SÓjka (3), Klaudia GrabiŃska (2), Natalia Stokowiec (2), Katarzyna Wilczek (2), Agnieszka Piotrkowska (1), Patrycja Chojnacka, Kaja Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska, Viktoria Tyszczak, Wiktoria Bednarek, Natalia Doktorczyk, Michalina Gryczewska, Natalia Kolonko
MKS Lublin: Jaqueline Anastacio (7), Aleksandra Rosiak (7), Magda Balsam (5), Andrijana Tatar (4), Patrycja KrÓlikowska (3), Joanna Gadzina (2), Dominika WiĘckowska (2), Durdina MaloviĆ (1), Natalia Nosek (1), Joanna Szarawaga (1), Weronika Gawlik, Dagmara NocuŃ, Aleksandra Olek, Marina Razum , Paulina Wdowiak, Marta GĘga
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 30 stycznia 2021 17:47

START ELBLĄG - GMINA KOBIERZYCE 20-22 (9-14)

Start Elbląg: Nikola Szczepanik (8), Joanna Waga (4), Katarina Bojicic (3), Justyna Świerczek (3), Vanesa Agovic (1), Milica Rancic (1), Joanna GĘdŁek, Magdalini Kepesidou , Wioleta PajĄk, Katarzyna Cygan
Gmina Kobierzyce: Natalia Janas (8), Zorica Despodovska (4), Zuzanna WaŻna (3), Mariola Wiertelak (3), Aleksandra Kucharska (2), Paulina Ilnicka (1), Karolina Mokrzka (1), Małgorzata Buklarewicz, Andela IvanoviĆ, Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Martyna Michalak, Barbara Zima, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata, Karolina Wicik
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 30 stycznia 2021 06:05

ZAGŁĘBIE LUBIN - JKS JAROSŁAW 32-24 (18-13)

Zagłębie Lubin: Patrycja ŚwierŻewska (7), Adrianna GÓrna (6), Joanna Drabik (5), Kinga Grzyb (5), Kinga StanisŁawczyk (3), Karolina Kochaniak (2), Patricia Machado matieli (2), Viktoria Belmas (1), Patrycja Noga (1), Emilia GaliŃska, Malwina Hartman, Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Monika WĄŻ, Daria Zawistowska, Adriana Kurdzielewicz
JKS Jarosław: Katarzyna Kozimur (8), Aleksandra Zimny (5), Valiantsina Nestsiaruk (3), Zuzanna Mikosz (2), Julia Pietras (2), Kinga StrÓzik (2), Sandra Guziewicz (1), Olesia Parandii (1), Małgorzata CiĄĆka, Karolina Szczurek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
wtorek, 26 stycznia 2021 20:19

JKS JAROSŁAW - GMINA KOBIERZYCE 24-26 (15-9)

JKS Jarosław: Aleksandra Zimny (9), Sylwia Matuszczyk (7), Valiantsina Nestsiaruk (4), Katarzyna Kozimur (3), Julia Pietras (1), Zuzanna Mikosz, Olesia Parandii , Kinga StrÓzik, Karolina Szczurek, Małgorzata CiĄĆka, Sandra Guziewicz
Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (11), Natalia Janas (5), Paulina Ilnicka (3), Mariola Wiertelak (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Andela IvanoviĆ (1), Martyna Michalak (1), Karolina Mokrzka (1), Karolina Wicik (1), Zorica Despodovska, Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Zuzanna WaŻna, Barbara Zima, Oliwia Kuriata
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
wtorek, 26 stycznia 2021 20:19

MKS LUBLIN - AZS KOSZALIN 24-18 (15-8)

MKS Lublin: Marta GĘga (4), Aleksandra Rosiak (4), Joanna Gadzina (3), Durdina MaloviĆ (3), Patrycja KrÓlikowska (2), Dagmara NocuŃ (2), Natalia Nosek (2), Magda Balsam (1), Aleksandra Olek (1), Joanna Szarawaga (1), Dominika WiĘckowska (1), Jaqueline Anastacio , Weronika Gawlik, Andrijana Tatar, Paulina Wdowiak, Marina Razum
AZS Koszalin: Lesia Smolinh (5), Gabriela Haric (4), Hanna Rycharska (4), Julia Zagrajek (3), Emilia Kowalik (1), Anna MĄczka (1), Iuliia Andriichuk, Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Oleksandra Krebs, Adrianna Nowicka, Daria Somionka, Natalia Volovnyk, Katarzyna Zimny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 23 stycznia 2021 19:38

START ELBLĄG - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 26-37 (12-17)

Start Elbląg: Joanna Waga (10), Milica Rancic (4), Alicja PĘkala (3), Justyna Świerczek (3), Katarina Bojicic (2), Paulina Stapurewicz (2), Joanna GĘdŁek (1), Nikola Szczepanik (1), Vanesa Agovic , Barbara ChoromaŃska, Magdalini Kepesidou , Wioleta PajĄk, Katarzyna Cygan
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Oktawia PŁomiŃska (7), Romana Roszak (7), Sylwia Klonowska (5), Małgorzata TrawczyŃska (4), Magdalena DraŻyk (3), Aleksandra Abramowicz (2), Vitoria Macedo (2), Daria Szynkaruk (2), Magda WiĘckowska (2), Aleksandra ZaleŚny (2), Edyta CharzyŃska (1), Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Lucyna Sobecka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 22 stycznia 2021 20:16

ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 36-29 (18-15)

Zagłębie Lubin: Kinga Grzyb (8), Daria Zawistowska (6), Karolina Kochaniak (5), Kinga StanisŁawczyk (5), Adrianna GÓrna (3), Emilia GaliŃska (2), Malwina Hartman (2), Adriana Kurdzielewicz (2), Viktoria Belmas (1), Jovana MilojeviĆ (1), Patrycja ŚwierŻewska (1), Joanna Drabik, Monika Maliczkiewicz, Patrycja Noga, Monika WĄŻ
Ruch Chorzów: Marcelina PolaŃska (7), Katarzyna Wilczek (6), Żaneta Lipok (4), Viktoria Tyszczak (4), Aleksandra SÓjka (3), Aleksandra Jaroszewska (2), Klaudia GrabiŃska (1), Karolina Jasinowska (1), Natalia Stokowiec (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Kaja Gryczewska, Agnieszka Piotrkowska, Anna WaloŃ, Michalina Gryczewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 21 stycznia 2021 09:13

START ELBLĄG - MKS LUBLIN 22-25 (11-12)

Start Elbląg: Milica Rancic (6), Alona Shupyk (5), Nikola Szczepanik (3), Justyna Świerczek (3), Joanna Waga (3), Vanesa Agovic (1), Katarina Bojicic (1), Barbara ChoromaŃska, Katarzyna Cygan, Joanna GĘdŁek, Magdalini Kepesidou , Wioleta PajĄk, Alicja PĘkala, Paulina Stapurewicz
MKS Lublin: Marta GĘga (6), Patrycja KrÓlikowska (5), Magda Balsam (3), Natalia Nosek (3), Jaqueline Anastacio (2), Dagmara NocuŃ (2), Joanna Gadzina (1), Durdina MaloviĆ (1), Aleksandra Olek (1), Joanna Szarawaga (1), Weronika Gawlik, Marina Razum , Andrijana Tatar, Dominika WiĘckowska, Paulina Wdowiak
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 20 stycznia 2021 21:31

GMINA KOBIERZYCE - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. ◄ 26-26 (14-13)

Karne: 4-2

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (7), Natalia Janas (6), Zuzanna WaŻna (5), Zorica Despodovska (4), Mariola Wiertelak (3), Małgorzata Buklarewicz (1), Paulina Ilnicka, Andela IvanoviĆ, Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Martyna Michalak, Karolina Mokrzka, Aleksandra Tomczyk, Karolina Wicik, Barbara Zima
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Daria Szynkaruk (5), Magdalena DraŻyk (4), Sylwia Klonowska (4), Oktawia PŁomiŃska (4), Magda WiĘckowska (3), Małgorzata TrawczyŃska (2), Edyta CharzyŃska (1), Vitoria Macedo (1), Romana Roszak (1), Aleksandra ZaleŚny (1), Aleksandra Abramowicz, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Lucyna Sobecka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 stycznia 2021 23:23

AZS KOSZALIN - ZAGŁĘBIE LUBIN 20-32 (8-15)

AZS Koszalin: Anna MĄczka (6), Iuliia Andriichuk (4), Lesia Smolinh (4), Martyna BorysŁawska (2), Adrianna Nowicka (1), Hanna Rycharska (1), Natalia Volovnyk (1), Julia Zagrajek (1), Natalia FiloŃczuk, Gabriela Haric, Emilia Kowalik, Oleksandra Krebs, Daria Somionka, Katarzyna Zimny
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (8), Patrycja ŚwierŻewska (6), Kinga Grzyb (5), Karolina Kochaniak (5), Joanna Drabik (3), Daria Zawistowska (2), Emilia GaliŃska (1), Patricia Machado matieli (1), Jovana MilojeviĆ (1), Viktoria Belmas, Malwina Hartman, Monika Maliczkiewicz, Patrycja Noga, Kinga StanisŁawczyk, Monika WĄŻ, Adriana Kurdzielewicz
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 16 stycznia 2021 23:59

RUCH CHORZÓW - JKS JAROSŁAW 20-25 (11-12)

Ruch Chorzów: Marcelina PolaŃska (7), Aleksandra Jaroszewska (3), Katarzyna Wilczek (3), Aleksandra SÓjka (2), Natalia Doktorczyk (1), Karolina Jasinowska (1), Żaneta Lipok (1), Agnieszka Piotrkowska (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Klaudia GrabiŃska, Kaja Gryczewska, Wiktoria Bednarek, Michalina Gryczewska, Viktoria Tyszczak, Anna WaloŃ
JKS Jarosław: Valiantsina Nestsiaruk (6), Sylwia Matuszczyk (4), Aleksandra Zimny (4), Katarzyna Kozimur (3), Julia Pietras (3), Zuzanna Mikosz (2), Karolina Szczurek (2), Olesia Parandii (1), Małgorzata CiĄĆka, Kinga StrÓzik, Olesia Donets , Sandra Guziewicz, Aleksandra Szymborska, Martyna Żukowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 13 stycznia 2021 19:56

MKS LUBLIN - GMINA KOBIERZYCE 26-27 (14-14)

MKS Lublin: Natalia Nosek (6), Magda Balsam (5), Marta GĘga (4), Aleksandra Rosiak (4), Joanna Szarawaga (4), Durdina MaloviĆ (1), Dagmara NocuŃ (1), Andrijana Tatar (1), Jaqueline Anastacio , Joanna Gadzina, Weronika Gawlik, Marina Razum , Dominika WiĘckowska, Aleksandra Olek, Paulina Wdowiak
Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (6), Natalia Janas (5), Zuzanna WaŻna (5), Zorica Despodovska (4), Mariola Wiertelak (3), Andela IvanoviĆ (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Monika Koprowska (1), Paulina Ilnicka, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Karolina Mokrzka, Aleksandra Tomczyk, Karolina Wicik, Barbara Zima, Martyna Michalak
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 8 z 35

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!