Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
Strażak Dębowiec - Koszarawa Żywiec | 1-2 |
Pasjonat Dankowice - Bory Pietrzykowice | 4-3 |
Piast Cieszyn - GLKS Wilkowice | 1-0 |
Czarni Jaworze - Beskid Skoczów | 4-3 |
LZS Kotórz - Małapanew Ozimek | 2-1 |
Sokół Bierdzany - LZS Rożnów | 6-1 |
Hetman Byczyna - Wilki Gana | 1-6 |
Zgoda Repty - Rozbark Bytom | 3-1 |
Tęcza Zendek - Przyszłość Nowe Chechło | 0-2 |
LKS II Żyglin - Orzeł Brzeziny Śl. | 2-1 |
Gwarek Zabrze - GKS Tychy | 4-2 |
Victoria Częstochowa - Ruch Radzionków | 5-1 |
Polonia II Prószków - LZS Chrzelice | 6-1 |
Fortuna Głogówek - Polonia II Nysa | 3-1 |
LZS Ligota Oleska - LZS Polanowice | 0-1 |
LZS Przechód - LZS Dziewiętlice | 8-0 |
KS Skarbimierz - Polonia Prószków | 7-1 |
MKS LUBLIN - KORONA KIELCE 41-22 (24-9)
Lublin: Aleksandra Januchta - Małgorzata Rola (6), Marta Gęga (2), Sylwia Matuszczyk (1), Małgorzata Stasiak, Gabrijela Besen, Krisrina Repelewska, Joanna Drabik (3), Valiantsina Nestsiaruk (5), Alesia Mihdaliova (3), Dagmara Nocuń (8), Kamila Skrzyniarz, Aleksandra Rosiak (8), Kinga Achruk (5)Korona: Priscila Santos (4), Aleksandra orowicz, Sandra Zimnicka (1), Dominika Więckowska (4), Wiktoria Gliwińska (2), Magda Więckowska (1), Aleksandra Janczyk, Honorata Czekala (2), Magdalena Skowrońska (4), Katarzyna Piecaba (2), Dagmara Radzikowska (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka (1)
SUDETY JELENIA GÓRA - GMINA KOBIERZYCE 20-28 (14-17)
Sudety: Marta Karwecka (1), Zuzanna Dubiel, Oktawia Bielecka (1), Aleksandra Oreszczuk (2), Aleksandra Tomczyk (5), Natalia Filończuk, Sabina Kobzar (1), Joanna Załoga (3), Sylwia Jasińska (1), Natalia Kolasińska, Martyna Wierzbicka, Martyna Żukowska (3), Marta Tomczyk (3), Kamila KonofałKobierzyce: Kinga Jakubowska (2), Beata Skalska (4), Anna Mączka (2), Grażyna Janczak (3), Elżbieta Wesołowska, Magdalena Słota, Monika Kaźmierska (2), Mariola Wiertelak (6), Edyta Charzyńska (3), Jagoda Linkowska (1), Julia Walczak, Marta Dąbrowska (5), Martyna Michalak
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - START ELBLĄG 23-37 (12-17)
Piotrcovia: Aleksandra Kucharska (1), Katarzyna Matyja, Sylwia Klonowska, Monika Kopertowska (7), Paulina Marszałek (2), Agata Wypych (2), Daria Opelt, Anna Wasilewska (1), Klaudia Cygan (2), Andela Ivanović (2), Vladislava Belmas (3), Zorica Despodovska (2), Karolina Sarncecka, Katarzyna Wyrzychowska (1)Start: Magda Balsam (4), Barbara Choromańska, Justyna Świerczek (1), Joanna Waga (2), Aleksandra Jędrzejczyk (5), Aleksandra Dorsz (2), Aleksandra Kwiecińska (10), Katarzyna Kozimur (1), Daria Szynkaruk (1), Daria Gerej (1), Sylwia Lisewska (6), Aleksandra Stokłosa, Patrycja Świerżewska (3), Hanna Yashchuk (1), Sołomija Szywerska
KORONA KIELCE - RUCH CHORZÓW 35-33 (20-18)
Korona: Priscila Santos (7), Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka, Dominika Więckowska (10), Wiktoria Gliwińska (4), Małgorzata Hibner, Honorata Czekala, Magdalena Skowrońska (1), Honorata Synczerz (9), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka (1), Olesia Parandii (3)
Ruch: Paulina Jaśkiewicz - Karolina Jasinowska (3), Magdalena Drażyk (5), Marcelina Polańska (1), Katarzyna Masłowska (1), Marlena Lesik (7), Agnieszka Piotrkowska (5), Joanna Rodak (7), Dominika Nimsz (1), Żaneta Lipok, Renata Kayumova, Natalia Stokowiec (3), Karolina Kuszka
GMINA KOBIERZYCE - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 29-24 (15-15)
Kobierzyce: Monika Ciesiółka - Kinga Jakubowska (4), Beata Skalska (5), Anna Mączka (7), Grażyna Janczak, Elżbieta Wesołowska (2), Magdalena Słota, Monika Kaźmierska, Mariola Wiertelak (7), Edyta Charzyńska (2), Julia Walczak, Marta Dąbrowska (2)Piotrcowia: Aleksandra Kucharska (1), Katarzyna Matyja (2), Sylwia Klonowska (1), Monika Kopertowska (7), Paulina Marszałek (3), Agata Wypych (3), Daria Opelt, Anna Wasilewska, Klaudia Cygan (1), Andela Ivanović, Vladislava Belmas (1), Zorica Despodovska (4), Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (1)
ZAGŁĘBIE LUBIN - SUDETY JELENIA GÓRA 46-15 (24-5)
Zagłębie: Monika Wąż - Kinga Grzyb (3), Karolina Semeniuk (2), Małgorzata Trawczyńska (8), Małgorzata Buklarewicz (2), Agata Wasiak, Marta Rosińska (2), Adrianna Górna (2), Paulina Piechnik (4), Zuzanna Ważna (4), Agnieszka Jochymek (8), Karolina Czyż, Alina Wojtas (3), Viktoria Belmas (2), Klaudia Pielesz (3), Jovana Milojević (3)Sudety: Marta Karwecka - Zuzanna Dubiel (2), Oktawia Bielecka, Aleksandra Oreszczuk, Aleksandra Tomczyk (4), Małgorzata Jurczyk, Natalia Filończuk, Joanna Załoga, Natalia Kolasińska, Martyna Wierzbicka, Agata Skowrońska (1), Martyna Żukowska (5), Marta Tomczyk (2), Kamila Konofał (1)
POGOŃ SZCZECIN - MKS LUBLIN 15-29 (7-11)
Pogoń: Moniky Bancilon (3), Patrycja Noga (1), Agata Cebula (1), Marlena Urbańska, Patrycja Królikowska (2), Sarka Marcikova, Natalia Janas, Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska (2), Natalia Nosek, Daria Zawistowska (1), Karolina Kochaniak (2), Natalia Krupa, Valentina Blazević (3), Joanna GadzinaLublin: Małgorzata Rola (3), Marta Gęga (1), Weronika Gawlik, Gabrijela Besen, Kristina Repelewska (3), Joanna Drabik (5), Valiantsina Nestsiaruk (4), Dagmara Nocuń (4), Aleksandra Rosiak (3), Kinga Achruk (6)
START ELBLĄG - AZS KOSZALIN 22-22 (8-11) Karne: 3-2
Start: Magda Balsam (3), Justyna Świerczek, Joanna Waga (1), Aleksandra Jędrzejczyk (1), Aleksandra Dorsz (2), Aleksandra Kwiecińska, Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur, Daria Gerej (1), Sylwia Lisewska (10), Aleksandra Stokłosa, Patrycja Świerżewska, Hanna Yashchuk (4), Sołomija SzywerskaKoszalin: Beata Kowalczyk - Dominika Grobelska, Monika Michałów, Paula Mazurek (3), Tamara Smbatian (1), Paulina Tracz (1), Romana Roszak (4), Kamila Kaczanowska, Kinga Lalewicz (3), Aleksandra Sach, Gabriela Urbaniak (5), Hanna Rycharska (4), Adrianna Nowicka (1)
UKS KOŚCIERZYNA - AZS KOSZALIN 23-36 (11-16)
Kościerzyna: Karolina Mokrzka (4), Weronika Sus (2), Justyna Belter (4), Agnieszka Lisowska, Magdalena Ziółkowska (2), Agnieszka Kordunowska-Lupa, Malwina Hartman (2), Julia Siuda (1), Joanna Gędłek (1), Natalia Rogożeńska (1), Magda Krajewska (6)Koszalin: Beata Kowalczyk - Ksenia Protsenko (1), Monika Michałów, Paula Mazurek (1), Tamara Smbatian (3), Paulina Tracz (4), Romana Roszak (8), Kamila Kaczanowska (3), Kinga Lalewicz, Aleksandra Sach, Gabriela Urbaniak (7), Hanna Rycharska (4), Adrianna Nowicka (5)
SUDETY JELENIA GÓRA - POGOŃ SZCZECIN 26-30 (13-16)
Sudety: Marta Karwecka - Oktawia Bielecka, Aleksandra Oreszczuk, Aleksandra Tomczyk (8), Małgorzata Jurczyk (2), Natalia Filończuk, Sabina Kobzar (6), Joanna Załoga (4), Sylwia Jasińska (3), Natalia Kolasińska, Martyna Wierzbicka (1), Agata Skowrońska, Martyna Żukowska, Marta Tomczyk (2)Pogoń: Moniky Bancilon (3), Oktawia Płomińska (3), Patrycja Noga (2), Agata Cebula (1), Marlena Urbańska, Patrycja Królikowska (6), Sarka Marcikova (1), Natalia Janas (1), Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska, Natalia Nosek (2), Daria Zawistowska (1), Natalia Krupa, Valentina Blazević (10), Joanna Gadzina
RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 22-23 (14-13)
Ruch: Renata Kayumva - Karolina Kuszka, Karolina Jasinowska (4), Magdalena Drażyk (4), Katarzyna Masłowska, Marlena Lesik (4), Agnieszka Piotrkowska (1), Natalia Doktorczyk, Joanna Rodak (5), Żaneta Lipok, Natalia Stokowiec (4)
Zagłębie: Monika Wąż - Monika Maliczkiewicz, Kinga Grzyb (3), Karolina Semeniuk (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Agata Wasiak, Adrianna Górna (7), Zuzanna Ważna (1), Agnieszka Jochymek (3), Alina Wojtas (1), Viktoria Belmas (2), Klaudia Pielesz (3), Joanna Milojević
GMINA KOBIERZYCE - START ELBLĄG 19-22 (10-10)
Kobierzyce: Monika Ciesiółka - Kinga Jakubowska (3), Beata Skalska (3), Paulina Wojda, Anna Mączka (6), Grażyna Janczak, Elżbieta Wesołowska, Magdalena Słota, Mariola Wiertelak, Edyta Charzyńska (5), Jagoda Linkowska, Julia Walczak, Marta Dąbrowska (1), Martyna Michalak (1)Start: Magda Balsam (1), Joanna Waga (3), Aleksandra Jędrzejczak (4), Aleksandra Dorsz (3), Aleksandra Kwiecińska (2), Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur (2), Daria Szynkaruk, Daria Gerej, Sylwia Lisewska (3), Aleksandra Stokłosa (3), Patrycja Świerżewska (2), Hanna Yaschuk (2), Sołomija Szywerska