LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2021/2022
Kolejka 14
Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce
24-17
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Piłka Ręczna Koszalin
-
JKS Jarosław - Korona Kielce
-
MKS Lublin - Start Elbląg
(nd) 17:00

I liga kobiet
1.
>< Zagłębie Lubin
14 39 427 - 329
2.
>< MKS Lublin
13 33 386 - 304
3.
>< Gmina Kobierzyce
14 24 362 - 335
4.
>< JKS Jarosław
13 21 325 - 342
5.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
13 18 331 - 334
6.
>< Piłka Ręczna Koszalin
13 11 297 - 339
7.
>< Start Elbląg
13 9 308 - 371
8.
>< Korona Kielce
13 4 323 - 405
Terminarz i wyniki
FOOTER

Spójnia Stargard Szczeciński - Twarde Pierniki Toruń 80-82
SMS II Spała - Czarni Rząśnia 3-0
Volley Wrocław - AZS Rzeszów 0-3
KTS II Gliwice - UKS Siewierz 7-3
Spin Częstochowa - Huragan Sosnowiec 10-0
Gwiazda Skrzyszów - Skarbek III Tarnowskie Góry 8-2
KTS III Gliwice - Feniks Pyskowice 8-2
MKS Czechowice - MOSIR Łaziska Górne 10-0
ULKTS Pszczyna - LZS Kujakowice 1-9
KTS II Gliwice - Sokół Orzesze 9-1
Unia II Tarnów - AGH II Kraków 24-29
Eintracht Frankfurt - Arminia Bielefeld 0-2
AZS UE Wrocław - Siarka Tarnobrzeg 1-3
BISTS Bielsko-Biała - AZS II Rzeszów 1-2
Zastal Zielona Góra - Start Lublin 85-70
Strażak Mikołów - Polonia III Bytom 10-0
MKS II Czechowice - Lesznianka Leszna Góra 10-0



Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 12 października 2017 09:08

I liga kobiet ZAGŁEBIE LUBIN - KORONA KIELCE 38-32 (22-15)

Zagłębie: Monika Wąż - Kinga Grzyb (3), Karolina Semeniuk (3), Małgorzata Trawczyńska (1), Małgorzata Buklarewicz (2), Agata Wasiak (1), Marta Rosińska (1), Adrianna Górna (4), Zuzanna Ważna (5), Żana Marić (6), Agnieszka Jochymek (1), Alina Wojtas (4), Viktoria Belmas (1), Klaudia Pielesz (3), Jovana Milojević (2), Monik Maliczkiewicz (1)
Korona: Priscila Santos (7), Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka (2), Dominika Więckowska (6), Wiktoria Gliwińska (1), Małgorzata Hibner, Magda Więckowska, Aleksandra Janczyk (2), Honorata Czekala (3), Magdalena Skowrońska (1), Honorata Syncerz (5), Katarzyna Piecaba, Dagmara Radzikowska (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka (3), Magdalena Kędzior (1)

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 19:05

I liga kobiet RUCH CHORZÓW - UKS KOŚCIERZYNA 37-26 (16-12)

Ruch: Paulina Jaśkiewicz - Oktawia Mrozek, Karolina Jasinowska (4), Magdalena Drażyk (5), Katarzyna Masłowska (2), Marlena Lesik (5), Agnieszka Piotrowska (7), Natalia Doktorczyk (1), Joanna Rodak (2), Żaneta Lipok (3), Renata Kayumova, Natalia Stokowiec (8), Karolina Kuszka
Kościerzyna: Karolina Mokrzka (1), Malwina Hartman (11), Michalina Wąsik, Ilona Chmara, Weronika Sus (4), Agnieszka Liskowska, Magdalena Ziółkowska (3), Agnieszka Kordunowska-Lupa, Natalia Rogożeńska (4), Magda Krajewska (3)

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 07:41

I liga kobiet SUDETY JELENIA GÓRA - MKS LUBLIN 19-45

Sudety: Marta Karwecka (1), Zuzanna Dubiel (2), Aleksandra Oreszczuk, Aleksandra Tomczyk (1), Małgorzata Jurczyk (3), Natalia Filończuk, Sabina Kobzar (3), Sylwia Jasińska (2), Agata Skowrońska (1), Natalia Kolasińska, Martyna Wierzbicka, Martyna Żukowska (4), Marta Tomczyk (2)
Lublin: Małgorzata Rola (8), Marta Gęga (4), Weronika Gawlik, Gabrijela Besen, Kristina Repelewska (7), Joanna Drabik (3), Valiantsina Nestsiaruk (3), Dagmara Nocuń (11), Aleksandra Rosiak (6), Kinga Achruk (3)

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 07:36

I liga kobiet PIOTRKOWIA PIOTRKÓW - AZS KOSZALIN 24-30 (13-15)

Piotrkowia: Aleksandra Kucharska (3), Katarzyna Matyja (5), Monika Kopertowska (3), Paulina Marszałek (7), Agata Wypych (1), Daria Opelt, Anna Wasilewska (2), Andela Ivanovic (2), Vladislva Belmas, Zorica Despodovska, Karolina Sarnecka, Katarzyna Wyrzychowska (1)
Koszalin: Beata Kowalczyk - Dominika Grobelska, Kseniia Protsenko, Monika Michałów (6), Paula Mazurek (2), Tamara Smbatian (1), Paulina Tracz (1), Romana Roszak (5), Kamila Kaczanowska, Kinga Lalewicz (4), Aleksandra Sach, Gabriela Urbaniak (5), Hanna Rycharska (4), Adrianna Nowicka (2), Paulina Piwowarczyk (2)

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 08 października 2017 07:30

I liga kobiet KORONA KIELCE - POGOŃ SZCZECIN 24-25 (8-10)

Korona: Priscila Santos (1), Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka (1), Dominika Więckowska (5), Wikoria Gliwińska (2), Honorata Czekala (3), Magdalena Skowrońska (2), Honorata Syncerz (8), Katarzyna Piecaba, Dagmara Radzikowska, Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka, Magalena Kędzior (2)
Pogoń: Monika Bancilon (2), Oktawia Płomińska (5), Patrycja Noga (4), Agata Cebula (4), Marlena Urbańska, Patrycja Królikowska (1), Sarka Marcikova (2), Natalia Janas, Marta Wawrzynkowska (1), Monika Koprowska, Natalia Nosek, Karolina Kochaniak (3), Natalia Krupa, Valentina Blazevic (1), Joanna Gadzina (2)

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 18 września 2017 11:27

I liga kobiet ZAGŁĘBIE LUBIN - VISTAL GDYNIA 28-21 (14-13)

Zagłębie: Monika Wąż - Kinga Grzyb (3), Małgorzata Trawczyńska (1), Małgorzata Buklarewicz, Agata Wasiak (1), Marta Rosińska, Adrianna Górna (1), Paulina Piechnik (2), Zuzanna Ważna (1), Żana Maric (12), Alina Wojtas (1), Victoria Belmas (1), Klaudia Pielesz (3), Jovana Milojević (2), Monika Maliczkiewicz
Vistal: Katarzyna Janiszewska (5), Aneta Łabuda (2), Alicja Pękała (1), Małgorzata Gapska, Magdalena Stanulewicz (1), Weronika Kordowiecka, Aleksandra Zych (2), Joanna Kozłowska (2), Patricia Matieli (3), Joanna Szarawaga, Martyna Borysławska (2), Patrycja Kulwińska (1), Paulina Uścicnowicz (1), Jagoda Błaszkowska (1)

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 września 2017 18:38

I liga kobiet KORONA KIELCE - AZS KOSZALIN 22-24 (12-10)

Korona: Kornelia Czubaj - Priscila Santos (5), Aleksandra Orowicz, Sandra Zimnicka (1), Dominika Więckowska (2), Honorata Czekala, Magdalena Skowrońska (2), Honorata Syncerz (9), Katarzyna Piecaba, Patrycja Chojnacka, Katarzyna Homonicka, Olesia Parandii (2), Magdalena Kędzior (1)
Koszalin: Beata Kowalczyk - Dominika Groblewska, Monika Michałów (4), Paula Mazurek (3), Tamara Smbatian (1), Paulina Tracz (1), Romana Roszak (4), Kamila Kaczanowska, Kinga Lalewicz, Aleksandra Sach, Gabriela Urbaniak (6), Hanna Rycharska (5), Adrianna Nowicka, Paulina Piwowarczyk

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 września 2017 18:25

I liga kobiet PIOTRKOWIA PIOTRKÓW - MKS LUBLIN 25-36 (14-18)

Piotrkowia: Aleksandra Kucharska - Katarzyna Matyja (1), Sylwia Klonowska, Monika Kopertowska (2), Paulina Marszałek (6), Agata Wypych (5), Daria Opelt, Anna Wasilewska (2), Klaudia Cygan (2), Andela Ivanovic (3), Vladislava Belmas (2), Zorica Despodovska (2), Karolina Sarnecka, Aleksandra Drozinkowska
Lublin: Małgorzata Rola (3), Marta Gęga (3), Weronika Gawlik, Sylwia Matuszczyk (3), Gabrileja Besen, Kristina Repelewska (2), Joanna Drabik (2), Valiantsina Nestsiaruk (1), Dagmara Nocuń (7), Aleksandra Rosiak (8), Kinga Achruk (7), Elena Petkovska

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 września 2017 18:17

I liga kobiet GMINA KOBIERZYCE - UKS KOŚCIERZYNA 37-25 (14-11)

Kobierzyce: Monika Ciesiółka - Kinga Jakubowska (3), Paulina Wojda (4), Anna Mączka (11), Grażyna Janczak (4), Elżbieta Wesołowska (3), Magdalena Słota, Monika Kaźmierska (1), Mariola Wiertelak (2), Edyta Charzyńska (2), Jagoda Linkowska, Dominika Daszkiewicz (1), Julia Walczak (2), Marta Dąbrowska (1), Martyna Michalak (3)
Kościerzyna: Karolina Mokrzka - Michalina Wąsik (2), Sylwia Kowalska (5), Weronika Sus (3), Agnieszka Liskowska, Magdalena Ziółkowska (2), Agnieszka Kordunowska, Malwina Hartman (6), Joanna Gędłek (6), Natalia Rogożeńska (1), Dorota Lubiejewska

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 września 2017 17:37

I liga kobiet POGOŃ SZCZECIN - START ELBLĄG 22-24 (17-15)

Pogoń: Moniky Novais (2), Patrycja Noga (1), Agata Cebula, Patrycja Królikowska (5), Sarka Marcikowa (2), Natalia Janas, Marta Wawrzynkowska, Monika Koprowska, Natalia Nosek (4), Daria Zawistowska (1), Karolina Kochaniak, Natalia Krupa, Valentina Blazevic (5), Joanna Gadzina (2)
Start: Magda Balsam (1), Joanna Waga (2), Aleksandra Jędrzejczak, Aleksandra Dorsz (2), Aleksandra Kwiecińska (1), Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur (4), Daria Szynkaruk (3), Sylwia Lisewska (5), Aleksandra Stokłosa (2), Patrycja Świerżewska (1), Hanna Yaschuk (3), Sołomija Szywerska

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 września 2017 09:45

I liga kobiet RUCH CHORZÓW - SUDETY JELENIA GÓRA 28-28 (11-13)

Ruch: Jaśkiewicz, Kajumowa, Kuszka - Jasinowska (6), M. Drażyk (4), Masłowska (1), Lesik (5), Piotrkowska (2), A. Drażyk, Doktorczyk (1), Rodak (5), Lipok (2), Stokowiec (2)
Sudety: Filończuk, Wierzbicka, Kolasińska - Karwecka (4), Oreszczuk, A. Tomczyk (7), Jurczyk (4), Kobzar, Załoga (6), Jasińska, Skowrońska, Żukowska (2), Kanicka, M. Tomczyk (5)

W normalnym czasie wynik był remisowy. Po pasjonującej końcówce Ruchowi udało odrobić się straty i dogonić drużynę Sudetów remis ratując w ostatnich sekundach. Tym sposobem Ruch zapewnił sobie jeden punkt. O drugim zadecydować miały rzuty karne. W nich lepsze okazały się Sudety i to one otrzymały drugi punkt.

 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 10 września 2017 18:33

I liga kobiet VISTAL GDYNIA - START ELBLĄG 26-25 (12-12)

Vistal: Katarzyna Janiszewska (8), Aneta Labuda (2), Alicja Pękała, Małgorzata Gapska, Magdalena Stanulewicz (1), Weronika Kordowiecka, Aleksandra Zych (7), Joanna Kozłowska (3), Kinga Gutkowska, Patricia Matieli (2), Martyna Borysławska, Patrycja Kulwińska (2), Paulina Uścinowicz, Jagoda Błaszkowska (1)
Start: Magda Balsam (3), Joanna Waga (2), Aleksanda Jędrzejczyk (2), Aleksandra Dorsz (1), Aleksandra Kwiecińska, Klaudia Powaga, Katarzyna Kozimur (1), Daria Szynkaruk (3), Sylwia Lisewska (7), Aleksandra Stokłosa (3), Patrycja Świerżewska (1), Hanna Yashhuk (2), Sołomija Szywerska

 
pierwsza poprzednia 31 32 33 34 35 następna ostatnia

Strona 33 z 35

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!