Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Gwarek Zabrze | 3-1 |
MKS Kluczbork - AP MMKS Kluczbork | 0-1 |
Victoria Chrościce - Pogoń Prudnik | 11-2 |
Chemik Kędzierzyn - Pomologia Prószków | 2-4 |
UKS Głuchołazy - Orzeł Branice | 3-2 |
Piast Strzelce Op. - Sparta Paczków | 3-1 |
Śląsk II Łubniany - LZS Kotórz | 4-0 |
AP Biała - Małapanew Ozimek | 3-1 |
Swornica Czarnowąsy - Start II Namysłów | 3-1 |
Sokół Orzesze - LUKS Węgierska Górka | 5-5 |
MKS Czechowice - ULKTS Pszczyna | 6-4 |
Polonia II Nysa - Piast Strzelce Op. | 3-0 |
ŚKPR Świdnica - Żagiew Dzierżoniów | 16-20 |
KS Kąty Wrocławskie - AZS Zielona Góra | 44-27 |
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Piekary | 25-27 |
SMS Kielce - SPR Żukowo | 28-28 |
Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów | 4-0 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 11 lutego 2019 00:42
ZAGŁĘBIE LUBIN - UKS KOŚCIERZYNA 39-15 (24-5)
Zagłębie Lubin: Viktoria Belmas (10), Małgorzata TrawczyŃska (5), Paulina Piechnik (4), Adrianna GÓrna (3), Kinga Grzyb (3), Malwina Hartman (3), Małgorzata Buklarewicz (2), Agnieszka Jochymek (2), Patricia Machado matieli (2), Klaudia Pielesz (2), Agata Wasiak (2), Jovana MilojeviĆ (1), Monika Maliczkiewicz, Marta RosiŃska, Monika WĄŻ, Zuzanna WaŻnaUKS Kościerzyna: Joanna GĘdŁek (6), Alicja PĘkala (5), Amelia Zawalich (2), Aleksandra Kreft (1), Daria Somionka (1), Justyna Belter, Aleksandra Bielak, Natalia Fesdorf, Agnieszka Kordunowska-lupa, Karolina Wicik
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 11 lutego 2019 00:42
MKS LUBLIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 35-19 (18-8)
MKS Lublin: Małgorzata Stasiak (8), Joanna Szarawaga (8), Valiantsina Nestsiaruk (5), Marta GĘga (3), Agnieszka Kowalska (3), Dagmara NocuŃ (3), Patrycja KrÓlikowska (2), Mia Moldrup (2), Aneta Łabuda (1), Gabrijela Besen, Aleksandra Januchta, Ewa Urtnowska, Weronika GawlikPiotrcowia Piotrków Tryb.: Żaneta Senderkiewicz (6), Sylwia Klonowska (5), Vladislava Belmas (2), Patrycja Ciura (2), Aleksandra ZaleŚny (2), Klaudia Cygan (1), Kornelia MaŁecka (1), Zuzanna Gajewska, Andela IvanoviĆ, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Anna Wasilewska, Zorica Despodovska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 10 lutego 2019 01:22
SUDETY JELENIA GÓRA - RUCH CHORZÓW 30-22 (15-14)
Sudety Jelenia Góra: Aleksandra Tomczyk (8), Sylwia JasiŃska (5), Aleksandra Oreszczuk (5), Martyna Żukowska (5), Joanna ZaŁoga (3), Małgorzata Jurczyk (2), Oktawia Bielecka (1), Agata SkowroŃska (1), Karolina Kanicka, Karolina Szczurek, Izabela ŚwierŻewska, Martyna Wierzbicka, Sabina Kobzar, Natalia NajdekRuch Chorzów: Natalia Doktorczyk (4), Magdalena DraŻyk (4), Katarzyna MasŁowska (4), Agnieszka Piotrkowska (3), Aleksandra SÓjka (3), Żaneta Lipok (1), Marcelina PolaŃska (1), Joanna Rodak (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Klaudia GrabiŃska, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Oktawia Mrozek, Wiktoria Bednarek, Katarzyna Czarnik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 10 lutego 2019 01:22
POGOŃ SZCZECIN - START ELBLĄG 20-24 (10-14)
Pogoń Szczecin: Valentina BlazeviĆ (5), Agata Cebula (5), Ivana Bozovic (3), Karolina Kochaniak (3), Ivana Dezic (1), Daria Szynkaruk (1), Joanna WoŁoszyk (1), Daria Zawistowska (1), Jelena Agbaba, Natalia Janas, Natalia Krupa, Oktawia PŁomiŃska, Marlena UrbaŃska, Marta WawrzynkowskaStart Elbląg: Justyna Świerczek (7), Magda Balsam (5), Joanna Gadzina (5), Barbara ChoromaŃska (2), Patrycja ŚwierŻewska (2), Joanna Waga (2), Hanna Yashchuk (1), Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Julia Wtulich
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 10 lutego 2019 01:22
GMINA KOBIERZYCE - AZS KOSZALIN 17-18 (6-11)
Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (9), Aleksandra Kucharska (4), Mariola Wiertelak (2), Monika CiesiÓŁka (1), Marta DĄbrowska (1), Monika KaŹmierska, Monika Koprowska, Marcelina Lis, Martyna Michalak, Beata Skalska, Julia Walczak, Elżbieta WesoŁowska, Paulina Ilnicka, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata, Kamila StaszewskaAZS Koszalin: Monika MichaŁÓw (4), Gabriela Urbaniak (4), Natalia Volovnyk (4), Paula Mazurek (2), Hanna Rycharska (2), Dominika Han (1), Marta Tomczyk (1), Martyna BorysŁawska, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Tamara Smbatian, Kamila Kaczanowska, Natalia Striukowa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 03 lutego 2019 05:52
KORONA KIELCE - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. ◄ 27-27 (13-12)
Karne: 4-2
Korona Kielce: Honorata Syncerz (6), Sandra Zimnicka (5), Edyta CharzyŃska (4), Dominika WiĘckowska (4), Wiktoria GliwiŃska (3), Paulina Piwowarczyk (2), Magda WiĘckowska (2), Magdalena SkowroŃska (1), Małgorzata Hibner, Katarzyna Homonicka, Aleksandra Orowicz, Olesia Parandii , Honorata Czekala, Natalia Jach, Aleksandra Janczyk, Anna NazimekPiotrcowia Piotrków Tryb.: Żaneta Senderkiewicz (7), Anna Wasilewska (7), Zorica Despodovska (4), Patrycja Ciura (3), Vladislava Belmas (2), Sylwia Klonowska (2), Zuzanna Gajewska (1), Andela IvanoviĆ (1), Klaudia Cygan, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Aleksandra ZaleŚny, Kornelia MaŁecka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 03 lutego 2019 05:52
UKS KOŚCIERZYNA - GMINA KOBIERZYCE 28-33 (17-16)
UKS Kościerzyna: Alicja PĘkala (8), Kinga Gutkowska (6), Gabriela Haric (4), Aleksandra Dorsz (3), Natalia Fesdorf (3), Joanna GĘdŁek (1), Aleksandra Kreft (1), Weronika Sus (1), Amelia Zawalich (1), Aleksandra Bielak, Agnieszka Kordunowska-lupa, Daria Somionka, Justyna Belter, Karolina WicikGmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (8), Mariola Wiertelak (6), Aleksandra Kucharska (4), Elżbieta WesoŁowska (4), Marta DĄbrowska (3), Martyna Michalak (3), Beata Skalska (3), Monika Koprowska (2), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Oliwia Kuriata, Patrycja KozioŁ, Kamila Staszewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 03 lutego 2019 05:52
RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 24-32 (10-20)
Ruch Chorzów: Katarzyna MasŁowska (5), Magdalena DraŻyk (4), Żaneta Lipok (4), Natalia Stokowiec (3), Natalia Doktorczyk (2), Agnieszka Piotrkowska (2), Aleksandra SÓjka (2), Sandra Kiel (1), Marcelina PolaŃska (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Czarnik, Karolina Kuszka, Oktawia Mrozek, Joanna Rodak, Wiktoria BednarekZagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (9), Kinga Grzyb (3), Viktoria Belmas (2), Malwina Hartman (2), Agnieszka Jochymek (2), Patricia Machado matieli (2), Jovana MilojeviĆ (2), Klaudia Pielesz (2), Marta RosiŃska (2), Małgorzata TrawczyŃska (2), Zuzanna WaŻna (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Paulina Piechnik (1), Monika Maliczkiewicz, Agata Wasiak, Monika WĄŻ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 03 lutego 2019 05:52
AZS KOSZALIN - MKS LUBLIN 16-30 (7-14)
AZS Koszalin: Gabriela Urbaniak (5), Tamara Smbatian (4), Paula Mazurek (2), Monika MichaŁÓw (2), Natalia Volovnyk (2), Adrianna Nowicka (1), Martyna BorysŁawska, Marcelina Budnicka, Dominika Han, Kamila Kaczanowska, Izabela Prudzienica, Hanna Rycharska, Aleksandra Sach, Natalia Striukowa, Marta TomczykMKS Lublin: Marta GĘga (8), Małgorzata Stasiak (6), Patrycja KrÓlikowska (5), Mia Moldrup (3), Joanna Szarawaga (3), Agnieszka Kowalska (2), Valiantsina Nestsiaruk (2), Dagmara NocuŃ (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Aleksandra Januchta
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 02 lutego 2019 06:31
START ELBLĄG - SUDETY JELENIA GÓRA 35-25 (21-16)
Start Elbląg: Justyna Świerczek (10), Patrycja ŚwierŻewska (7), Magda Balsam (4), Aleksandra JĘdrzejczyk (4), Hanna Yashchuk (3), Barbara ChoromaŃska (2), Paulina Stapurewicz (2), Joanna Gadzina (1), Joanna Waga (1), Julia Wtulich (1), Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Wiktoria Tarczyluk, Paulina UŚcinowiczSudety Jelenia Góra: Małgorzata Jurczyk (8), Aleksandra Oreszczuk (7), Sylwia JasiŃska (4), Martyna Żukowska (2), Oktawia Bielecka (1), Sabina Kobzar (1), Agata SkowroŃska (1), Izabela ŚwierŻewska (1), Natalia FiloŃczuk, Karolina Kanicka, Aleksandra Tomczyk, Martyna Wierzbicka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 28 stycznia 2019 04:40
ZAGŁĘBIE LUBIN - START ELBLĄG 27-24 (13-12)
Zagłębie Lubin: Patricia Machado matieli (6), Paulina Piechnik (4), Zuzanna WaŻna (4), Adrianna GÓrna (3), Klaudia Pielesz (3), Małgorzata TrawczyŃska (3), Kinga Grzyb (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Jovana MilojeviĆ (1), Viktoria Belmas, Malwina Hartman, Monika Maliczkiewicz, Agata Wasiak, Monika WĄŻ, Agnieszka Jochymek, Marta RosiŃskaStart Elbląg: Justyna Świerczek (7), Patrycja ŚwierŻewska (5), Joanna Gadzina (4), Magda Balsam (2), Barbara ChoromaŃska (2), Aleksandra JĘdrzejczyk (2), Joanna Waga (1), Hanna Yashchuk (1), Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Paulina UŚcinowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 28 stycznia 2019 04:40
MKS LUBLIN - UKS KOŚCIERZYNA 35-18 (18-5)
MKS Lublin: Agnieszka Kowalska (6), Aneta Łabuda (5), Joanna Szarawaga (5), Patrycja KrÓlikowska (4), Valiantsina Nestsiaruk (4), Aleksandra Rosiak (3), Sylwia Matuszczyk (2), Dagmara NocuŃ (2), Małgorzata Stasiak (2), Marta GĘga (1), Mia Moldrup (1), Gabrijela Besen, Aleksandra Januchta, Weronika GawlikUKS Kościerzyna: Alicja PĘkala (6), Joanna GĘdŁek (3), Weronika Sus (3), Amelia Zawalich (3), Daria Somionka (2), Natalia Fesdorf (1), Justyna Belter, Aleksandra Bielak, Aleksandra Dorsz, Kinga Gutkowska, Agnieszka Kordunowska-lupa, Aleksandra Kreft, Karolina Wicik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 32 z 48