LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2021/2022
Kolejka 14
Zagłębie Lubin - Gmina Kobierzyce
24-17
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Piłka Ręczna Koszalin
-
JKS Jarosław - Korona Kielce
-
MKS Lublin - Start Elbląg
32-23

I liga kobiet
1.
>< Zagłębie Lubin
14 39 427 - 329
2.
>< MKS Lublin
14 36 418 - 327
3.
>< Gmina Kobierzyce
14 24 362 - 335
4.
>< JKS Jarosław
13 21 325 - 342
5.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
13 18 331 - 334
6.
>< Piłka Ręczna Koszalin
13 11 297 - 339
7.
>< Start Elbląg
14 9 331 - 403
8.
>< Korona Kielce
13 4 323 - 405
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Wrocław - Czarni Słupsk 96-84
MKS Dąbrowa Górnicza - Zastal Zielona Góra 83-78
Stal Nysa - Trefl Gdańsk 0-3
Czarni Radom - Ślepsk Suwałki 0-3
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska 25-24
KTS III Gliwice - Skarbek II Tarnowskie Góry 7-3
Naprzód II Borucin - Relaks Wodzisław Śl. 9-1
Legia Warszawa - GTK Gliwice 86-73
Cuprum Lubin - Warta Zawiercie 2-3
MKS II Kalisz - Chełmiec Wałbrzych 3-1
Unia Kalety - KTS Lędziny 5-5
Ogniwo Żory - Wilki Wilcza 5-5
ZAKSA II Kędzierzyn - AGH Kraków 0-3
Huragan II Sosnowiec - LOT Konopiska 0-10
MUKS II Czerwionka - KS II Bojanów 1-9
MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza 7-3
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra 7-3



Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 07 listopada 2020 05:27

AZS KOSZALIN - GMINA KOBIERZYCE 20-22 (14-10)

AZS Koszalin: Iuliia Andriichuk (5), Anna MĄczka (4), Hanna Rycharska (3), Lesia Smolinh (3), Martyna BorysŁawska (1), Emilia Kowalik (1), Adrianna Nowicka (1), Gabriela Urbaniak (1), Natalia Volovnyk (1), Natalia FiloŃczuk, Dominika Grobelska, Oleksandra Krebs, Daria Somionka, Julia Zagrajek, Katarzyna Zimny
Gmina Kobierzyce: Zorica Despodovska (9), Mariola Wiertelak (3), Kinga Jakubowska (2), Natalia Janas (2), Aleksandra Tomczyk (2), Monika Koprowska (1), Aleksandra Kucharska (1), Martyna Michalak (1), Zuzanna WaŻna (1), Małgorzata Buklarewicz, Paulina Ilnicka, Andela IvanoviĆ, Beata Kowalczyk, Oliwia Kuriata, Barbara Zima, Karolina Wicik
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 01 listopada 2020 03:04

GMINA KOBIERZYCE - JKS JAROSŁAW 27-16 (17-5)

Gmina Kobierzyce: Zorica Despodovska (7), Natalia Janas (6), Karolina Wicik (3), Mariola Wiertelak (3), Andela IvanoviĆ (2), Aleksandra Kucharska (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Paulina Ilnicka (1), Martyna Michalak (1), Zuzanna WaŻna (1), Beata Kowalczyk, Oliwia Kuriata, Aleksandra Tomczyk, Barbara Zima, Kinga Jakubowska
JKS Jarosław: Sylwia Matuszczyk (8), Olesia Parandii (3), Sandra Guziewicz (1), Katarzyna Kozimur (1), Valiantsina Nestsiaruk (1), Julia Pietras (1), Aleksandra Szymborska (1), Małgorzata CiĄĆka, Olesia Donets , Zuzanna Mikosz, Kinga StrÓzik, Karolina Szczurek, Aleksandra Zimny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 25 października 2020 19:07

GMINA KOBIERZYCE - START ELBLĄG 32-25 (17-10)

Gmina Kobierzyce: Małgorzata Buklarewicz, Zorica Despodovska, Paulina Ilnicka, Andela IvanoviĆ, Kinga Jakubowska, Natalia Janas, Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Oliwia Kuriata, Martyna Michalak, Aleksandra Tomczyk, Zuzanna WaŻna, Karolina Wicik, Mariola Wiertelak, Barbara Zima
Start Elbląg: Vanesa Agovic , Katarina Bojicic, Barbara ChoromaŃska, Katarzyna Cygan, Joanna GĘdŁek, Magdalini Kepesidou , Wioleta PajĄk, Alicja PĘkala, Milica Rancic , Paulina Stapurewicz, Nikola Szczepanik, Joanna Waga, Hanna Yashchuk
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 25 października 2020 07:26

JKS JAROSŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 22-30 (9-16)

JKS Jarosław: Aleksandra Zimny (6), Julia Pietras (5), Katarzyna Kozimur (3), Sylwia Matuszczyk (3), Valiantsina Nestsiaruk (2), Olesia Parandii (2), Zuzanna Mikosz (1), Olesia Donets , Kinga StrÓzik, Karolina Szczurek, Aleksandra Szymborska, Małgorzata CiĄĆka, Sandra Guziewicz, Martyna Żukowska
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (6), Karolina Kochaniak (6), Emilia GaliŃska (5), Patrycja ŚwierŻewska (4), Joanna Drabik (3), Patricia Machado matieli (3), Kinga Grzyb (1), Monika Maliczkiewicz (1), Daria Zawistowska (1), Viktoria Belmas, Jovana MilojeviĆ, Patrycja Noga, Monika WĄŻ, Malwina Hartman, Adriana Kurdzielewicz, Kinga StanisŁawczyk
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 24 października 2020 19:45

MKS LUBLIN - RUCH CHORZÓW 42-22 (18-11)

MKS Lublin: Joanna Szarawaga (8), Dagmara NocuŃ (7), Magda Balsam (6), Patrycja KrÓlikowska (5), Aleksandra Rosiak (4), Natalia Nosek (3), Joanna Gadzina (2), Durdina MaloviĆ (2), Aleksandra Olek (2), Andrijana Tatar (2), Dominika WiĘckowska (1), Weronika Gawlik, Marina Razum , Paulina Wdowiak, Marta GĘga
Ruch Chorzów: Karolina Jasinowska (7), Marcelina PolaŃska (5), Agnieszka Piotrkowska (3), Joanna Rodak (2), Katarzyna Wilczek (2), Wiktoria Bednarek (1), Natalia Kolonko (1), Żaneta Lipok (1), Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Klaudia GrabiŃska, Kaja Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 24 października 2020 19:45

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - AZS KOSZALIN 33-28 (17-13)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Romana Roszak (7), Magda WiĘckowska (5), Sylwia Klonowska (4), Oktawia PŁomiŃska (4), Vitoria Macedo (3), Lucyna Sobecka (3), Magdalena DraŻyk (2), Małgorzata TrawczyŃska (2), Aleksandra ZaleŚny (2), Daria Szynkaruk (1), Aleksandra Abramowicz, Daria Opelt, Aleksandra Oreszczuk, Weronika Podzimowska, Karolina Sarnecka
AZS Koszalin: Anna MĄczka (6), Gabriela Urbaniak (5), Hanna Rycharska (4), Iuliia Andriichuk (3), Martyna BorysŁawska (2), Emilia Kowalik (2), Paula Mazurek (2), Lesia Smolinh (2), Natalia Volovnyk (1), Julia Zagrajek (1), Oleksandra Krebs, Adrianna Nowicka, Daria Somionka, Katarzyna Zimny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 18 października 2020 02:59

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - START ELBLĄG 27-26 (13-13)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Lucyna Sobecka (6), Oktawia PŁomiŃska (5), Daria Szynkaruk (4), Magdalena DraŻyk (3), Sylwia Klonowska (2), Małgorzata TrawczyŃska (2), Aleksandra Abramowicz (1), Vitoria Macedo (1), Aleksandra Oreszczuk (1), Romana Roszak (1), Magda WiĘckowska (1), Daria Opelt, Weronika Podzimowska, Karolina Sarnecka
Start Elbląg: Justyna Świerczek (6), Katarzyna Cygan (4), Joanna Waga (4), Aleksandra Dronzikowska (3), Nikola Szczepanik (3), Hanna Yashchuk (2), Vanesa Agovic (1), Barbara ChoromaŃska (1), Alicja PĘkala (1), Milica Rancic (1), Katarina Bojicic, Joanna GĘdŁek, Wioleta PajĄk, Paulina Stapurewicz, Magdalini Kepesidou
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 18 października 2020 02:59

RUCH CHORZÓW - ZAGŁĘBIE LUBIN 26-36 (12-20)

Ruch Chorzów: Agnieszka Piotrkowska (7), Karolina Jasinowska (5), Natalia Kolonko (5), Katarzyna Wilczek (4), Marcelina PolaŃska (3), Joanna Rodak (1), Natalia Stokowiec (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Klaudia GrabiŃska, Kaja Gryczewska, Żaneta Lipok
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (8), Emilia GaliŃska (5), Patricia Machado matieli (4), Joanna Drabik (3), Karolina Kochaniak (3), Patrycja Noga (3), Daria Zawistowska (3), Kinga Grzyb (2), Kinga StanisŁawczyk (2), Patrycja ŚwierŻewska (2), Malwina Hartman (1), Viktoria Belmas, Adriana Kurdzielewicz, Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Monika WĄŻ
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 17 października 2020 03:36

AZS KOSZALIN - MKS LUBLIN 28-23 (12-12)

AZS Koszalin: Anna MĄczka (8), Hanna Rycharska (4), Lesia Smolinh (4), Gabriela Urbaniak (4), Natalia Volovnyk (4), Iuliia Andriichuk (3), Daria Somionka (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Oleksandra Krebs, Adrianna Nowicka, Julia Zagrajek, Emilia Kowalik, Katarzyna Zimny
MKS Lublin: Marta GĘga (9), Patrycja KrÓlikowska (4), Durdina MaloviĆ (4), Aleksandra Rosiak (3), Joanna Gadzina (1), Dagmara NocuŃ (1), Andrijana Tatar (1), Magda Balsam, Weronika Gawlik, Natalia Nosek, Marina Razum , Joanna Szarawaga, Paulina Wdowiak, Dominika WiĘckowska, Aleksandra Olek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 11 października 2020 20:22

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - GMINA KOBIERZYCE 22-23 (9-10)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Magdalena DraŻyk (4), Romana Roszak (4), Żaneta Senderkiewicz (3), Magda WiĘckowska (3), Sylwia Klonowska (2), Oktawia PŁomiŃska (2), Małgorzata TrawczyŃska (2), Vitoria Macedo (1), Daria Szynkaruk (1), Aleksandra Abramowicz, Daria Opelt, Aleksandra Oreszczuk, Karolina Sarnecka, Lucyna Sobecka
Gmina Kobierzyce: Natalia Janas (7), Kinga Jakubowska (6), Zorica Despodovska (3), Aleksandra Tomczyk (3), Mariola Wiertelak (2), Paulina Ilnicka (1), Zuzanna WaŻna (1), Małgorzata Buklarewicz, Andela IvanoviĆ, Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Martyna Michalak, Barbara Zima, Oliwia Kuriata, Karolina Wicik
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 10 października 2020 21:00

MKS LUBLIN - START ELBLĄG 30-29 (11-12)

MKS Lublin: Jaqueline Anastacio (6), Dagmara NocuŃ (6), Magda Balsam (3), Durdina MaloviĆ (3), Natalia Nosek (3), Joanna Szarawaga (3), Marta GĘga (2), Andrijana Tatar (2), Patrycja KrÓlikowska (1), Aleksandra Rosiak (1), Joanna Gadzina, Weronika Gawlik, Marina Razum , Dominika WiĘckowska, Aleksandra Olek, Paulina Wdowiak
Start Elbląg: Hanna Yashchuk (9), Aleksandra Dronzikowska (5), Katarina Bojicic (4), Alicja PĘkala (3), Justyna Świerczek (3), Barbara ChoromaŃska (2), Nikola Szczepanik (2), Joanna Waga (1), Katarzyna Cygan, Joanna GĘdŁek, Magdalini Kepesidou , Wioleta PajĄk, Milica Rancic
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 09 października 2020 21:38

ZAGŁĘBIE LUBIN - AZS KOSZALIN 22-20 (10-11)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (10), Karolina Kochaniak (5), Kinga Grzyb (3), Joanna Drabik (1), Patricia Machado matieli (1), Patrycja ŚwierŻewska (1), Daria Zawistowska (1), Viktoria Belmas, Emilia GaliŃska, Malwina Hartman, Monika Maliczkiewicz, Monika WĄŻ, Adriana Kurdzielewicz, Jovana MilojeviĆ, Patrycja Noga, Kinga StanisŁawczyk
AZS Koszalin: Anna MĄczka (5), Iuliia Andriichuk (4), Julia Zagrajek (3), Emilia Kowalik (2), Gabriela Urbaniak (2), Natalia Volovnyk (2), Paula Mazurek (1), Adrianna Nowicka (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Oleksandra Krebs, Hanna Rycharska, Daria Somionka, Lesia Smolinh, Katarzyna Zimny
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 10 z 35

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!