Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
SMS Kielce - Pogoń Szczecin |
(sb) 14:00 |
Kolejka 20 | |
Stal Mielec - MKS Wieluń |
(nd) 19:00 |
Kolejka 26 | |
Stal Gorzów - Anilana Łódź |
(sb) 15:10 |
Kolejka 27 | |
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław |
(sb) 15:00 |
Kolejka 29 | |
26-28 |
|
37-33 |
|
28-30 |
|
27-34 |
|
20-23 |
|
30-31 |
|
Olimpia Piekary - Miedź Legnica |
19:00 |
II liga | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Śląsk Wrocław
|
26 | 61 | 776 | - | 677 |
2. |
><
Padwa Zamość
|
27 | 56 | 829 | - | 772 |
3. |
><
SPR Żukowo
|
27 | 51 | 900 | - | 888 |
4. |
><
Pogoń Szczecin
|
26 | 49 | 745 | - | 722 |
5. |
><
AZS Biała Podlaska
|
27 | 48 | 786 | - | 728 |
6. |
><
Miedź Legnica
|
26 | 44 | 801 | - | 767 |
7. |
><
SMS Kielce
|
26 | 42 | 810 | - | 788 |
8. |
><
Jurand Ciechanów
|
27 | 41 | 756 | - | 790 |
9. |
><
Stal Gorzów
|
26 | 39 | 703 | - | 698 |
10. |
><
Olimpia Piekary
|
26 | 38 | 735 | - | 731 |
11. |
><
Stal Mielec
|
26 | 38 | 735 | - | 744 |
12. |
><
Nielba Wągrowiec
|
27 | 32 | 754 | - | 776 |
13. |
><
Anilana Łódź
|
26 | 28 | 732 | - | 767 |
14. |
><
Zagłębie Sosnowiec
|
27 | 19 | 746 | - | 820 |
15. |
><
MKS Wieluń
|
26 | 8 | 670 | - | 810 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 30 października 2016 12:11
KS KOŃSKIE - KSZO OSTROWIEC 28-20 (13-9)
Końskie: Szot, Wnuk - Sękowski (5), Słonicki, Walewski, Maleszak (1), Pilarski, Jamioł (5), Kupis (2), Matyjasik, Napierała (9), Mastalerz, Szot (2), Gasin, Rutkowski, Smoluch (4)Ostrowiec: Piątkowski, Piwnik - Piątkowski, Kożeniewski (3), Jeżyna, Król (3), Czuwara (4), Afanasjev (1), Kamil Kieloch (1), Szewczyk, Kwiatkowski (6), Antolak (1), Rutkowski (1)
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 30 października 2016 12:09
AZS BIAŁA PODLASKA - UNIA TARNÓW 30-31 (16-15)
Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski - Warmijak (1), Skuciński (3), Ziółkowski (3), Rusin (3), Chełmiński (1), Stefaniec (6), Małecki, Kruchkou (6), Jaszczuk (2), Kandora (3), Pezda (2)Unia: Sądowicz, Ciochoń - Niemiec, Dutka (3), Misiewicz (2), Szatko (8), Sanek (2), Spieszny (1), Nowak (5), Kowalik (6), Wajda, Drobiecki (2)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 30 października 2016 12:06
MKS KALISZ - MTS CHRZANÓW 33-22 (16-8)
Kalisz: Jarosz, Marciniak - Galewski (9), Sieg (5), Adamski (4), Czerwiński (3), Mosiołek (3), Klopsteg (3), Misiejuk (2), Gomółka (2), Jaszka (1), Drej (1), Kobusiński, KsiążekChrzanów: Gil, Górkowski - Kirsz (5), Orlicki (4), Skoczylas (3), Wierzbic (3), Stroński (2), Madeja (1), Żydzik (1), Gasin (1), Skoczylas (1), Bednarczyk (1), Sieczka, Rola, Kowal, Wiatr
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 23 października 2016 10:53
MKS KALISZ - MOTO JELCZ OŁAWA 27-27 (8-18)
Kalisz: Jarosz, Adamczyk, Marciniak - Czerwiński (8), Galewski (6), Jaszka (4), Mosiołek (3), Klopsteg (2), Bożek (1), Sieg (1), Gomółka (1), Adamski (1), Książek, Misiejuk, KobusińskiMoto Jelcz: Glabik, Muszak - Dudkowski (6), Herudziński (6), Wróblewski (5), Koprowski (4), Rutkowski (2), Celek (1), Paluch 1, Kolanko (2), Żubrowski, Cepielik, KlingerMKS Kalisz w niebywałych okolicznościach uratował jeden punkt w meczu z Moto Jelczem Oława.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
sobota, 22 października 2016 21:48
ASPR ZAWADZKIE - OSTROVIA OSTRÓW WLKP. 35-30 (15-17)
Zawadzkie: Kalinowski, Puszkar, Donosewicz - Kaczka, Hertel (1), Kubillas (2), Zagórowicz (10), Morzyk (1), Wacławczyk (4), P. Całujek (3), Ł. Całujek (3), Migała (5), Swat (6), KąpaOstrovia: Matuszczak, Piskorski - Klara (1), Stempniak (1), Wesołek (2), Wojciechowski, Staniek (3), Nowakowski (1), Tomczak (6), Kuśmierczyk (6), Gajek (6), Krzywda (1), WojkowskiWicelider z Ostrowa rozpoczął mecz w Zawadzkiem koncertowo. Drużyna szybko wyszła na prowadzenie, równie szybko wywindowała je do 6-1 i zanosiło się na pogrom beniaminka. Ekipa z Zawadzkiego sprawiała wrażenie, jakby zaspała na początek meczu i dała się gościom zaskoczyć.
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
piątek, 21 października 2016 11:46
KSZO OSTROWIEC - OLIMPIA PIEKARY 27-28 (13-13)
Ostrowiec: Piątkowski - Kożeniewski (11), Jeżyna (3), Król (5), Czuwara, Goliszewski (1), Afanasjew (3), Kieloch (3), Kwiatkowski (1), Antolak, RutkowskiOlimpia: Kot, Zemelka - Czapla, Chromy (4), Fidyt (2), Cieślik, Parzonka, Rosół (4), Gogola (6), Kotalczyk (3), Miłek, Kempys (3), Płonka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:48
MOTO JELCZ OŁAWA - ASPR ZAWADZKIE 26-26 (15-15)
Moto Jelcz: ?Zawadzkie: Kalinowski, Puszkar - Kaczka, Hertel, Zagórowicz (5), Szlensog (4), Wacławczyk (4), P. Całujek (2), Ł. Całujek (7), Swat (3), Kubillas, Kąpa (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:45
CZUWAJ PRZEMYŚL - OLIMP GRODKÓW 38-31 (18-15)
Czuwaj: Sar, Szczepaniec, Orłowski, Kijanka - Puszkarski (4), Biernat (2), Kubik, Bajwulok (4), Nowak (5), Piechnik (1), Kulka (5), Kroczek (7), Trawnicki (2), Kubisztal (8)Olimp: Madaliński, Zembrzycki - Maciejewski (7), Dziurgot, Stańko (1), Mierzwiński (2), Stępień (1), Gradowski (7), Bujak, Ogorzelec (1), Świerczyński (6), Tryniewicz (3), Prokop (3)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:42
AZS BIAŁA PODLASKA - MKS KALISZ 25-26 (10-16)
Biała Podlaska: Adamiuk, Chmurski, Kozłowski - Pezda (9), Ziółkowski (6), Kruczkow (5), Jaszczuk (2), Skuciński (1), Chełmiński (1), Małecki (1), Warmijak, Rusin, Banaś, KandoraKalisz: Jarosz, Adamczyk, Marciniak - Galewski (6), Jaszka (5), Bożek (3), Adamski (3), Książek (2), Drej (2), Kobusiński (1), Misiejuk (1), Czerwiński (1), Mosiołek, Bałwas, Sieg
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:40
KS KOŃSKIE - MTS CHRZANÓW 30-23 (15-8)
Końskie: Szot, Wnuk - Smołuch (8), Słonicki (5), Jamioł (3), Matyjasik (3), Napierała (2), Walewski (2), Jakubowski (2), Sękowski (1), Maleszak (1), Mastalerz (1), Gasin (1), Rutkowski (1), PilarskiChrzanów: Gil, Górkowski (1), Wiatr - M. Skoczylas, Rola (4), Kirsz (4), Kowal (2), D. Skoczylas (2), Madeja (1), Stroński, Żydzik (1), Orlicki, Sieczka, Wierzbic, Olszewik, Bogacz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:38
MIEDŹ LEGNICA - KSZO OSTROWIEC 20-21 (11-14)
Miedź: Mazur - Szuszkiewicz (7), Piwko (6), Majewski (4), Lasak (1), Skiba (1), Płaczek (1), Antosik, Kuta, Wita, PirógOstrowiec: Piątkowski - Kożeniewski (3), Jeżyna (4), Król (4), Afanasjew (3), Kieloch (2), Kwiatkowski (3), Antolak (2), Rutkowski, Goliszewski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga
niedziela, 16 października 2016 11:36
OLIMPIA PIEKARY - UNIA TARNÓW 36-30 (16-12)
Olimpia: Kot, Zemelka - Rosół (9) Chromy (7), Kempys (7), Gogola (4), Płonka (3), Miłek (2), Czapla (2), Parzonka (2), Cieślik, Ludyga, Kotalczyk, Kucharczyk, JaksikUnia: Sądowicz, Cichoń - Nowak (9), Szatko (6), Misiewicz (4), Sanek (4), Wajda (2), Spieszny (1), Kowalik (1), Dutka (1), Jewuła (1), Niemiec (1)
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 99 z 134