Klasa W Opole LZS WALCE - RACŁAWICZKI 0-2 (0-0)

0-1 70min. Rafał Niespodziński
0-2 72min. Michał Szulc

Walce: Fabian Hyla - Mateusz Barton, Rafał Bula (46 Kewin Ociepka), Marcel Burczyk, Rafał Jośko, Jan Kapolka (46 Denis Kipka), Łukasz Kluk, Jacek Krauze (70 Marcel Kipka), Łukasz Samborski, Gabriel Szklarz, Łukasz Wienzek (60 Jakub Galas)
Racławiczki: Mateusz Bachem - Radosław Bella, Wojciech Dzięcioł, Szymon Kociurski, Rafał Niespodziński, Piotr Niewiadomski, Paweł Sendecki (66 Beniamin Goreczka), Dawid Sikorski (42 Dawid Ułan), Michał Szulc (90 Michał Grosz), Kamil Ułan, Tomasz Żurek (78 Robert Fiegler)

Walce długo dzielnie się broniły, ale ostatecznie uległy drużynie z Racławiczek i przegrały 0-2. Po bezbramkowej pierwszej połowie każdy wynik był możliwy, a miejscowi kibice liczyli na zwycięstwo swojej drużyny. Racławiczkom wystarczyły zalediw trzy minuty, by odebrać Walcom chęć do gry. Najpierw w 70 minucie Niespodziński otwarł wynik meczu, a w 72-ej minucie Szulc ustalił go na 2-0.