IV liga RUCH II CHORZÓW - ODRA OPOLE 4-3 (0-1)

4-2 90+3min. Kamil Bobryk
4-3 90+4min. Mateusz Bodzioch

Ruch II: Lech - Korczyński, Szal, Brodziński, Wagner, Rzuchowski, Kawecki (65 Gilewicz), Szewczyk (88 Bobryk), Włodyka (90 P. Cheba), Siedlik, Setla (57 Krakowski)
Odra: Weinzettel - Kolanko, Michniewicz, Bodzioch, Brusiło, Wepa (77 Ałdaś), Peroński (77 Włodarczyk), Mateusz Gancarczyk, W. Gancarczyk, J. Gancarczyk (67 Bella), Wolny (71 Droszczak)

Drugi ligowy mecz Odry zakończył się porażką w iście hokejowym stylu z rezerwami Ruchu Chorzów. Odra mecz rozpoczęła znakomicie, już na początku wypracowała okazję do objęcia prowadzenia, a Ruch pierwszą groźną sytuację miał dopiero po kwadransie gry. Przewaga Odry w pierwszej połowie zakończyła się bramką Gancarczyka, po której goście wyszli na prowadzenie.

W drugiej części meczu do głosu doszli gospodarze. W 65 minucie wyrównującego gola zdobył Michał Rzuchowski i bramka ta okazała się momentem zwrotnym w meczu. Parę minut po wyrównaniu Ruch objął prowadzenie po rzucie karnym, a na 9 minut przed końcem dobił gości Adam Krakowski strzelając na 3-1. Gdy wydawało się, że w tym momencie nic wielkiego już się nie zdarzy, Odra zdobyła kontaktową bramkę na 3-2 i poczuła szansę na uratowanie choćby remisu. Mimo naporu Odry w ostatnich minutach Ruch w doliczonym czasie wyprowadził kontrę i podwyższył na 4-2. Opolanie zdołali odpowiedzieć jeszcze jedną bramkę, ale meczu nie wygrali, a komplet punktów pozostał w Chorzowie.