IV liga SZOMBIERKI BYTOM - STAL BIELSKO-BIAŁA 1-4 (1-2)

1-3 55min. Brychlik
1-4 62min. Czaicki

Szombierki: Rosół - Mrozek (46 Szafrański), Konaszczuk, Dzido, Stefaniak, Lebek, Kuliński (66 Ryś), Kasprzyk, Polak, Rosiński (46 Pach), Jarnot (56 Makowski)
Stal: Kozik - Rucki (79 Iskrzycki), Sornat, Szczurek, Zdolski, Caputa, Sobala (66 Wójcik), Czaicki, Brychlik (71 Lewandowski), Karcz, Wiśniewski (75 Gabdas)

Niedawny pogromca Odry Opole, Szombierki, które wygrywając z liderem prawdopodobnie pozbawiły go awasnu, tym razem przegrały u siebie i to wyraźnie ze Stalą Bielsko 1-4. Goście już po kwadransie prowadzili, a w 17-tej minucie podwyższyli prowadzenie na 2-0. Szombierki przed przerwą zdołały złapać kontakt na 2-1, ale po zmianie stron Stal ponownie powiększyła prowadzenie do dwóch bramek i ostateczenie wygrała 4-1. Obu drużynom wynik nic nie daje, kluczowe rozstrzygnięcia dotyczące tych ekip zapadły już wcześniej.