IV liga POLONIA BYTOM - PNIÓWEK PAWŁOWICE 3-0 (1-0)

2-0 54min. Broniewicz (karny)
3-0 77min. Zieliński

Polonia: M. Michalak - Trznadel, Malec, Broniewicz, K. Michalak, Grube (78 Walesa), Setlak, Mańkowski, Lachowski (72. Mróz), Michalik (66 Krysian), Cempa (61 Zieliński)
Pniówek: Szelong - Adamek, Przybyła, Lalko, Oszek, Kukla (71 Ciuberek), Szczyrba, Gać (58 Benauer), Kostecki, Stramski (58 Słaby), Sobczak (66 Glenc)

Po nieoczekiwanym odzyskaniu pozycji lidera na dwie kolejki przed końcem Polonia Bytom musiała mecz z Pniówkiem wygrać, by nie musieć oglądać się na Odrę i zaprzepaścić odzyskaną szansę na mistrzostwo. I wygrała, 3-0. Na pierwszego gola kibice musieli czekać dość długo, bo prawie do końca pierwszej połowy, ale w końcu się doczekali. W 39-tej minucie Polonia objęła prowadzenie po strzale Lachowskiego. Niedługo po przerwie z rzutu karnego na 2-0 podwyższł Broniewicz, a w wynik w 77 minucie ustalił Zieliński. Polonia pokonała Pniówka 3-0, jest nadal liderem i bardzo bliska wygrania ligi.