czwartek, 28 maja 2015 06:19

IV liga MAŁAPANEW OZIMEK - POLONIA ŁAZISKA 0-0

Małapanew: Kosut – Robak, Okos, Lewandowski, Matusz (46 Wróblewski), Zmuda, Górniaszek (66 Romanowski), Kamiński, Riemann, Meryk (81 Brzenska), Karabin (77 Wiśniewski)
Polonia: Gieracz – Łęszczak, Mazur, Gersok, Kruk, Paszek (83 Tyszczak), Rączka (46 Rybak), Czupryna (71 Łoboda), Widuch, Suchecki, Majsner

W meczu drużyn zajmujących dolne miejsca w tabeli Małapanew zremisowała z Polonią Łaziska 0-0. Wynik taki nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn, a w szczególności nie jest na rękę Polonii, której punktów potrzebuje, aby obronić się przed spadkiem.

Ozimek zdobył kolejny ligowy punkt, który i tak mu nic już nie daje, zaciera nieco złe wrażenie czerwonej latarni i pozwala odrobinę się dowartościować przed pożegnaniem IV ligi. Oba zespoły miały możliwość wygrania meczu i zainkasowania kompletu punktów, ale żaden z nich z tej okazji nie skorzystał. W pierwszej połowie rzut karny miała Małapanew, ale karnego nie wykorzystał Karabin, a w ostatniej minucie drugiej połowy karnego miała Polonia, ale Majsner poszedł w ślady Karabina i jedenastki nie wykorzystał. Bezbramkowy remis wydaje się być słusznym wynikiem, nie można wygrać meczu nie strzelając karnych.