IV liga MAŁAPANEW OZIMEK - GRUNWALD RUDA ŚL. 0-2 (0-1)

0-1 32min. Jaskiernia
0-2 53min. Dreszer

Małapanew: Kosut - Lewandowski, Kamiński, Cembolista, Riemann, Górniaszek, (85 Okos), Karabin (75 Brzenska), Robak, Wróblewski (75 Zmuda), Meryk (75 Rusin), Romanowski
Grunwald: Soldak - Łęcki, Szpoton, Szczypior, Włodarczyk (81 Jagodziński), Stanisławski (46 Kot), Kowalski (90 Nowicki), Maciongowski, Jaskiernia (78 Szczygieł), Haftkowski, Dreszer

Małapanew Ozimek przegrała kolejny ligowy mecz. Tym razem musiała uznać wyższość Grunwaldu Ruda Śl., który na boisku w Ozimku wygrał 2-0. Gospodarze na początku meczu nie wykorzystali wyśmienitej okazji do objęcia prowadzenia: Robak przestrzelił z rzutu karnego. To się później na drużynie Ozimka zemściło. Goście jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie po bramce Jaskierni, a na początku drugiej części meczu wynik na 2-0 ustalił Dreszer. Małapanew mecz kończyła w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Kamińskiego w 69-tej minucie.