IV ligaPIAST II GLIWICE - RUCH ZDZIESZOWICE 0-3 (0-3)

0-2 6min. Sotor
0-3 10min. Mokwa

Piast II: Grondowy - Mokwa (46 Nieves), Stocki, Krawczyk, Skorupa, Hadj Said (46 Martinez), Żivec (46 Janczyk), Jonda (63 Klimek), Dytko , Kwaśniewski, Czekański
Ruch: Kasprzik - Bachor, Kostrzycki, P. Dyczek (88 Matyja), Polak (33 M. Dyczek), Kapłon, Czajkowski (73 Pindral), Kiliński, Sotor, Damrat, Szatkowski

Ruch Zdzieszowice, nieco zapomniany po spadku z III ligi, powoli zaczyna wychodzić z cienia. W Gliwicach odniósł przekonujące zwycięstwo, a trzy punkty zapewnił sobie praktycznie tuż na samym początku.

Mecz jeszcze dobrze się nie rozpoczął, a goście prowadzili już 3-0. Wynik otwarł w 4 minucie Kiliński, dwie minuty później Sotor podwyższył na 2-0, a w 10-tej minucie Mokwa ustalił wynik na 3-0. Mecz w tym momencie mógł się praktycznie skończyć. W drugiej połowie Piast nie wykorzystał rzutu karnego i wynik nie uległ zmianie. Ruch wywalczył w Gliwicach cenne 3 punkty i pnie się w górę tabeli.