III ligaMKS KLUCZBORK - BYTOVIA BYTÓW 2-1 (1-1)

1-1 32min. Hirsz
2-1 80min. Burski

Kluczbork: Wnuk - Orłowicz, Gierak, Ganowicz, Uszalewski, Niziołek, Arian, Swędrowski (72 Nowosielski), Wolkiewicz (64 Reinhard) (90+2 Kwaśniewski), Hober, Giel
Bytovia: Oszmaniec - Hirsz, Kazimierowicz (66 Kajca), Kryszak, Mazurkiewicz, Michalski (46 Balogun), Pietroń, Wilczyński, Wróbel, Szewczyk, Wróblewski (84 Cesarek)

Tradycji stało się zadość. Kluczbork nie przegrał z Bytovią. Lider poległ w Kluczborku 1-2, a wynik taki satysfakcjonuje obydwie drużyny. Bytovia przy porażce Zagłębia awansowała do II ligi, a MKS Kluczbork zrobił milowy krok na swojej drodze do utrzymania III ligi.

Wynik meczu otwarł już na samym początku Giel. Przed przerwą z rzutu karnego wyrównał Hirsz, a po przerwie po okresie przewagi Kluczborka Burski dał MKS-owi zwycięstwo strzelając drugiego gola.