III ligaLECH RYPIN - MKS KLUCZBORK 0-3 (0-2)

0-2 45min. Kojder
0-3 69min. Kojder

Lech: Szymański - Bojaruniec, Ragaman, Pakosz, Fredyk, Wrzesiński (70 Tarnowski), Moszczyński (57 Żurowski), Grube, Lewandowski (46 Adamiec), Bojas, Tabaczyński (74 Błaszczyk)
Kluczbork: Abramowicz - Orłowicz, Ganowicz, Gierak, Bzdęga, Hober (83 Kaczmarek), Arian, Swędrowski (88 Culic), Deja (72 Kumiec), Niziołek, Kojder (86 Mehlich)

Rewelacyjny beniaminek III ligi nie sprostał drużynie z Kluczborka i przegrał 0-3. Nasza drużyna rozegrała dobry mecz, a wynik dobrze odzwierciedla przebieg gry. Lech Rypin nie miał pomysłu na ekipę MKS-u.

Pierwsza bramka padła po rzucie wolnym w 28 minucie, kiedy Deja fantastycznym strzałem z 20 metrów umieścił piłkę w okienku bramki Lecha. Drugiego gola Kluczbork zdobył po błyskawicznej kontrze w ostatniej minucie pierwszej połowy. Choć Lech tuż po zmianie stron stron mógł zdobyć gola kontaktowego, to jednak skuteczną akcję przeprowadzili znów goście, którzy w 69 minucie ustalili wynik na 3-0.