III ligaMKS KLUCZBORK - GÓRNIK POLKOWICE 5-2 (1-1)

4-2 76min. Ganowicz (karny)
5-2 90min. Szczepaniak (samobójcza)

Kluczbork: Wnuk - Orłowicz, Ganowicz, Bzdęga, Hober, Swędrowski, Kumiec (66 Kaczmarek), Niziołek, Deja (80 Arian), Kojder (79 Jurga)
Górnik: Primel - Bartków, Darda, Famulski (74 Ałdaś), Bartczak, Bryła, Fryzowicz, Krysian (46 Szczepaniak), Sołtyński (74 Karmelita), Skrzypczak, Śliwiński

Kluczborscy kibice wreszcie doczekali się zwycięstwa swojej na własnym boisku. MKS pokonał w efektownym stylu Górnika Polkowice 5-2 i wzmocnił pozycję w tabeli. Zwycięstwo jednak przyszło po mocnej próbie nerwów.

Co prawda pierwszego gola zdobyli gospodarze i to oni objęli prowadzenie, Górnik jednak jeszcze przed przerwą zdoła wyrównać, a niedługo po wznowieniu drugiej połowy strzelić drugiego gola, po którym to goście wygrywali. Z próby nerwów zwycięsko wyszła drużyna Kluczborka, która długo nie kazała czekać kibicom na poprawienie humoru - w 59 minucie Kumiec zdobył dla MKS-u wyrównanie, a niespełna 10 minut później Hober ponownie dał gospodarzom prowadzenie. Wynik poprawił w 76 minucie z karnego Ganowicz, a w ostatnich sekundach meczu Górnik strzelił sobie samobója i Kluczbork zakończył mecz wspaniałym wynikiem 5-2.