ODRA OPOLE - STAL STALOWA WOLA 3-0 (1-0)

1-0 31min. Mateusz Peroński
2-0 55min. Waldemar Gancarczyk
3-0 84min. Łukasz Staroń

Odra Opole: Tobiasz Weinzettel - Robert Trznadel, Aleksander Kowalski, Mateusz Bodzioch, Łukasz Winiarczyk, Tomasz Wepa, Mateusz Peroński (74 Damian Ałdaś), Waldemar Gancarczyk, Rafał Brusiło (81 Marcin Niemczyk), Mateusz Gancarczyk (64 Bartłomiej Kolanko), Dawid Wolny (68 Łukasz Staroń)
Stal Stalowa Wola: Bartosz Koncki - Mateusz Wójcik, Konrad Kołodziej (34 Przemysław Stelmach), Mateusz Kolbusz, Konrad Korczyński, Bruno Żołądź, Michał Mistrzyk (81 Kacper Piechniak), Adrian Dziubiński, Mateusz Argasiński (74 Kacper Siudak), Radosław Adamski (58 Adam Zawierucha), Adrian Gębalski

Lepszego startu wymarzyć sobie nie było można. Beniaminek III ligi, Odra Opole, w inauguracyjnym meczu pokonał Stal Stalową Wolę 3-0.

Opolanie rozegrali dobry mecz i pokazali, że awans do III ligi wywalczyli zasłużenie. Pierwsza bramka padła w 31-ej minucie, kiedy Mateusz Peroński wykończył ładną akcję i Odra objęła historyczne prowadzenie. Opolanie mieli jeszcze kilka okazji, by wynik podwyższyć, ale na jednej bramce do przerwy się skończyło.

W drugiej części poszło już łatwiej. Po 10-ciu minutach Gancarczyk po raz drugi pokonał bramkarza Stali i Odra prowadziła 2-0, i zwycięstwo opolan coraz bardziej stawało się faktem. Kropkę nad "i" w 84 minucie postawił Łukasz Staroń zdobywając trzeciego gola, który dodatkowo dał Odrze pozycję lidera w grupie.