IV ligaSTAL BIELSKO-BIAŁA - START NAMYSŁÓW 2-1 (2-0)

1-0 40min. Kocur
2-0 45min. Boczek
2-1 65min. Samborski (karny)

Stal: Zieliński - Gęsikowski, Antczak, Boczek, Zdolski, Olszowski (58 Mikoda), Rucki II, Wójcik, Zaremba (71 Bujok), Wojtasik (85 Rucki I), Kocur (76 Czaicki)
Start: Rozmus - Wróblewski, Kozan, Józefkiewicz, Łątka, Szpak, Kubot (71 Zajączkowski), Tchouague (67 Raszewski), Pabiniak, Bonar (81 Maryniak), Samborski (83 Zalwert)

W spotkaniu dwóch drużyn, którym nie dane było cieszyć się ze zwycięstwa w tym sezonie, radości tej doświadczyli piłkarze Stali Bielsko. Stal wygrała z ekipą z Namysłowa i zaliczyła pierwszą wygraną. W pierwszej, dość niemrawej połowie najlepsza sytuację wypracowali sobie goście w 39 minucie, ale Samborski nie wykorzystał sytuacji sam na sam. W odpowiedzi gospodarze po indywidualnej akcji Kocura objęli prowadzenie 1-0 i gdy wydawało się, że takim wynikiem zakończy się pierwsza część meczu, w ostatniej minucie Boczek podwyższył na 2-0 i na przerwę Start schodził ze stratą dwóch bramek.

W drugiej części meczu Start Namysłów nie mając nic do stracenia śmielej zaatakował na bramkę Stali. W 65 minucie po jednej z takich akcji sędzia podyktował dla Startu rzut karny, a tego na bramkę zamienił Samborski. Kontaktowa bramka tchnęła w namysłowian nadzieję, tej jednak za mało było, by uratować choć remis. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 i Start jest nadal bez zwycięstwa.