IV ligaSKRA CZĘSTOCHOWA - ODRA OPOLE 2-2 (1-2)

1-2 42min. Gliński (karny)
2-2 87min. Woldan

Skra: ?
Odra: Chodanowicz - Łoziński, Michniewicz, Brzozowski, Bednarski - Deja, Franek, Copik (89. Sikorski), Surowiak - Setla (81. Job), Krysian

W meczu inaugurującym 26-tą kolejkę IV ligi Odra zremisowała w Częstochowie z wiceliderem 2-2. Mecz dla opolan rozpoczął się bardzo dobrze. Po pierwszych atakach Skry inicjatywę przejęła Odra, czego efektem była samobójcza bramka Woszczyny, po której Odra objęła prowadzenie.

Niespełna 10 minut później było już 2-0 i opolanie mieli rywala na widelcu. Tymczasem tuż przed przerwą Skra zdobyła kontaktowego gola z rzutu karnego i dopiero druga połowa miała przesądzić u sukcesie jednej z drużyn. Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, którzy w 87 minucie zdołali wyrównać wynik i uratować jeden punkt. Odrze zwycięstwo wymknęło się w samej końcówce.

Wynik meczu i tak nie ma już większego znaczenia dla układu tabeli, bo do III ligi awansuje Rozwój Katowice.