GÓRNIK II ZABRZE - RUCH ZDZIESZOWICE 1-5 (0-2)

1-4 73min. Karol Wanat
1-5 85min. Mateusz Marzec

Górnik II Zabrze: Tomasz Loska - Pavel Vidanov, Michał Teichman, Sebastian Weremko, Mariusz Magiera, Sebastian Leszczak, Bartłomiej Gajda (46 Jakub Dankowski), Erik Grendel (75 Daniel Wajsak), Maciej Wolański (86 Andrzej Trubeha), Dariusz Pawłowski, Bartosz Pikul (64 Filip Żagiel)
Ruch Zdzieszowice: Artur Melon - Michał Bachor, Dawid Czapliński (86 Mateusz Szatkowski), Łukasz Damrat, Dawid Kiliński (90+1 Piotr Dyczek), Konrad Kostrzycki, Mateusz Marzec, Daniel Nowak, Denis Sotor (90 Krzysztof Plachetka), Karol Wanat (78 Szymon Grek), Krzysztof Zaremba

Ruch Zdzieszowice po kilku słabszych występach tym razem zdemolował Górnika Zabrze na jego boisku aż 5-1. Początek meczu nie zapowiadał wysokiego zwycięstwa Zdzieszowic, ale jeszcze przed przerwą Ruch strzelił dwie bramki i objął prowadzenie. W drugiej części meczu zabrzanie starali się wyrównać i z początku przejęli inicjatywę na boisku, przyjezdni ten zryw przetrzymali i w 62-ej minucie zdobyli trzeciego gola. Chwilę później Górnik zmniejszył stratę do znów dwóch bramek, ale ich determinacja do całkowitego zniwelowania straty jakby gdzieś przygasła. Na kwadrans przed końcem Ruch dołożył czwarte trafienie do bramki Loski, co przesądziło o losach meczu. W końcówce kropkę nad "i" postawił Marzec, który ustalił wynik meczu na 5-1.