Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
User Rating: / 0
PoorBest 
Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 11:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

Kolejka 3 - 2018-10-03
Sokół III Orzesze - Lesznianka Leszna Góra
KS Bojanów - Olimpijczyk Gilowice
Talent Cieszyn - ULKTS Pszczyna
LUKS Węgierska Górka - AKS II Mikołów
Gwiazda Skrzyszów - Ogniwo Żory
KTS Lędziny - Rój Żory
Orzeł Kozy - Relaks Wodzisław Śl.
MKS II Czechowice - LITS II Żywiec

Kolejka 4 - 2018-10-10
Olimpijczyk Gilowice - Sokół III Orzesze
ULKTS Pszczyna - KS Bojanów
AKS II Mikołów - Talent Cieszyn
Ogniwo Żory - LUKS Węgierska Górka
Rój Żory - Gwiazda Skrzyszów
Relaks Wodzisław Śl. - KTS Lędziny
LITS II Żywiec - Orzeł Kozy
Lesznianka Leszna Góra - MKS II Czechowice

Kolejka 5 - 2018-10-24
Sokół III Orzesze - ULKTS Pszczyna
KS Bojanów - AKS II Mikołów
Talent Cieszyn - Ogniwo Żory
LUKS Węgierska Górka - Rój Żory
Gwiazda Skrzyszów - Relaks Wodzisław Śl.
KTS Lędziny - LITS II Żywiec
Orzeł Kozy - Lesznianka Leszna Góra
MKS II Czechowice - Olimpijczyk Gilowice

Kolejka 6 - 2018-11-07
AKS II Mikołów - Sokół III Orzesze
Ogniwo Żory - KS Bojanów
Rój Żory - Talent Cieszyn
Relaks Wodzisław Śl. - LUKS Węgierska Górka
LITS II Żywiec - Gwiazda Skrzyszów
Lesznianka Leszna Góra - KTS Lędziny
Olimpijczyk Gilowice - Orzeł Kozy
ULKTS Pszczyna - MKS II Czechowice

Kolejka 7 - 2018-11-14
Sokół III Orzesze - Ogniwo Żory
KS Bojanów - Rój Żory
Talent Cieszyn - Relaks Wodzisław Śl.
LUKS Węgierska Górka - LITS II Żywiec
Gwiazda Skrzyszów - Lesznianka Leszna Góra
KTS Lędziny - Olimpijczyk Gilowice
Orzeł Kozy - ULKTS Pszczyna
MKS II Czechowice - AKS II Mikołów

Kolejka 8 - 2018-11-21
Rój Żory - Sokół III Orzesze
Relaks Wodzisław Śl. - KS Bojanów
LITS II Żywiec - Talent Cieszyn
Lesznianka Leszna Góra - LUKS Węgierska Górka
Olimpijczyk Gilowice - Gwiazda Skrzyszów
ULKTS Pszczyna - KTS Lędziny
AKS II Mikołów - Orzeł Kozy
Ogniwo Żory - MKS II Czechowice

Kolejka 9 - 2018-12-05
Sokół III Orzesze - MKS II Czechowice
Orzeł Kozy - KS Bojanów
Talent Cieszyn - KTS Lędziny
LUKS Węgierska Górka - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - Rój Żory
AKS II Mikołów - Relaks Wodzisław Śl.
ULKTS Pszczyna - LITS II Żywiec
Olimpijczyk Gilowice - Lesznianka Leszna Góra

Kolejka 10 - 2018-12-12
Orzeł Kozy - Sokół III Orzesze
MKS II Czechowice - KS Bojanów
Gwiazda Skrzyszów - Talent Cieszyn
KTS Lędziny - LUKS Węgierska Górka
Rój Żory - AKS II Mikołów
Relaks Wodzisław Śl. - Ogniwo Żory
LITS II Żywiec - Olimpijczyk Gilowice
Lesznianka Leszna Góra - ULKTS Pszczyna

Kolejka 11 - 2018-12-19
Sokół III Orzesze - KTS Lędziny
KS Bojanów - Gwiazda Skrzyszów
Talent Cieszyn - MKS II Czechowice
LUKS Węgierska Górka - Orzeł Kozy
ULKTS Pszczyna - Rój Żory
Olimpijczyk Gilowice - Relaks Wodzisław Śl.
Ogniwo Żory - LITS II Żywiec
AKS II Mikołów - Lesznianka Leszna Góra

Kolejka 12 - 2019-01-16
Gwiazda Skrzyszów - Sokół III Orzesze
KTS Lędziny - KS Bojanów
Orzeł Kozy - Talent Cieszyn
MKS II Czechowice - LUKS Węgierska Górka
Rój Żory - Olimpijczyk Gilowice
Relaks Wodzisław Śl. - ULKTS Pszczyna
LITS II Żywiec - AKS II Mikołów
Lesznianka Leszna Góra - Ogniwo Żory

Kolejka 13 - 2019-01-23
Sokół III Orzesze - LUKS Węgierska Górka
KS Bojanów - Talent Cieszyn
MKS II Czechowice - Gwiazda Skrzyszów
KTS Lędziny - Orzeł Kozy
Lesznianka Leszna Góra - Rój Żory
LITS II Żywiec - Relaks Wodzisław Śl.
Olimpijczyk Gilowice - Ogniwo Żory
ULKTS Pszczyna - AKS II Mikołów

Kolejka 14 - 2019-01-30
Talent Cieszyn - Sokół III Orzesze
LUKS Węgierska Górka - KS Bojanów
Gwiazda Skrzyszów - Orzeł Kozy
MKS II Czechowice - KTS Lędziny
Rój Żory - LITS II Żywiec
Relaks Wodzisław Śl. - Lesznianka Leszna Góra
AKS II Mikołów - Olimpijczyk Gilowice
Ogniwo Żory - ULKTS Pszczyna

Kolejka 15 - 2019-02-06
Sokół III Orzesze - KS Bojanów
LUKS Węgierska Górka - Talent Cieszyn
KTS Lędziny - Gwiazda Skrzyszów
Orzeł Kozy - MKS II Czechowice
Relaks Wodzisław Śl. - Rój Żory
LITS II Żywiec - Lesznianka Leszna Góra
ULKTS Pszczyna - Olimpijczyk Gilowice
Ogniwo Żory - AKS II Mikołów

 

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!