Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Grom Poczesna - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 2-6 |
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław | 1-2 |
Polonia Marklowice - Jedność Jejkowice | 3-0 |
Olimpia Boruszowice - Odra Miasteczko Śl. | 0-3 |
Naprzód Żernica - KS 94 Rachowice | 0-8 |
Sudety Burgrabice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 8-0 |
Stilon Gorzów Wlkp. - Odra Bytom Odrzański | 1-1 |
Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki | 2-1 |
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn | 4-1 |
Lech II Poznań - KKS Kalisz | 1-1 |
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek | 1-3 |
Amator Golce - KS Panki | 2-3 |
Płomień Połomia - Ruch Stanowice | 1-1 |
Śląsk Łubniany - Start Namysłów | 2-0 |
LKS Bujaków - ŁTS II Łabędy | 7-1 |
Unia Strzybnica - Rodło Górniki | 8-0 |
GKS II Jastrzębie - Start Mszana | 5-0 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 17 września 2023 10:59
JKS JAROSŁAW - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 24-22 (14-8)
JKS Jarosław: Wiktoria Kostuch (8), Katarzyna Kozimur (6), Nataliia Dmytrenko (4), Julia Skubacz (3), Sandra Guziewicz (1), Sylwia Matuszczyk (1), Kinga StrÓzik (1), Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Anna maria Musakova, Edyta Byzdra, Paulina Galas, Martyna Hawryluk, Angelika Luberecka, Hanna SzczotkaPiotrcowia Piotrków Tryb.: Joanna Gadzina (6), Daria Grobelna (4), Sylwia Radushko (3), Justyna Świerczek (3), Silvie Polaskova (2), Joanna Waga (2), Lucyna Sobecka (1), Tatjana Trbovic (1), Tauani Martins schneider, Matylda Mielewczyk, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga, Oliwia Szczepanek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 13 września 2023 08:09
MKS LUBLIN - GALICZANKA LWÓW 37-25 (20-9)
MKS Lublin: Stela Posavec (7), Aleksandra Tomczyk (6), Magda WiĘckowska (5), Patrycja Noga (4), Magda Balsam (3), Oktawia PŁomiŃska (3), Kinga Achruk (2), Julia Pietras (2), Daria Szynkaruk (2), Weronika Gawlik (1), Paulina Masna (1), Dominika WiĘckowska (1), Michalina Pastuszka, Maria Szczepaniak, Paulina Wdowiak, Karolina WicikGaliczanka Lwów: Milana Shukal (7), Tetiana Poliak (6), Diana Dmytryshyn (2), Maryna Konovalova (2), Kateryna Kozak (2), Mariana Markevych (2), Olesia Diachenko (1), Sofiia Holinska (1), Iryna Prokopiak (1), Anastasiia Tkach (1), Anastasiia Dutko, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Karina Zdrila, Yuliia Hutnyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 10 września 2023 10:58
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - JKS JAROSŁAW ◄ 17-17 (8-7)
Karne: 7-6
Piłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (4), Natalia Stokowiec (4), Kristina Kubisova (3), Marcelina PolaŃska (3), Karina Bayrak (1), Karolina Szajek (1), Gabriela Urbaniak (1), Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Martyna Koper, Nikola MĘczykowska, Adrianna Nowicka, Hanna Rycharska, Gabriela Haric, Patrycja JuraJKS Jarosław: Wiktoria Kostuch (7), Julia Skubacz (4), Sandra Guziewicz (2), Katarzyna Kozimur (2), Sylwia Matuszczyk (2), Edyta Byzdra, Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Angelika Luberecka, Anna maria Musakova, Kinga StrÓzik, Hanna Szczotka, Martyna Hawryluk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 10 września 2023 01:12
GMINA KOBIERZYCE - START ELBLĄG 33-27 (19-11)
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (10), Magdalena DraŻyk (7), Katarzyna Cygan (5), Zuzanna WaŻna (3), Zorica Despodovska (2), Natalia Janas (2), Patrycja KozioŁ (2), Anastasiya Melekestseva (2), Małgorzata Buklarewicz, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Viktoriia Saltaniuk, Lesia Smolinh, Patrycja Chojnacka, Oliwia Domagalska, Wiktoria KociŃskaStart Elbląg: Vitoria Macedo (11), Paulina Stapurewicz (5), Joanna WoŁoszyk (4), Iga Dworniczuk (2), Nikola GŁĘbocka (2), Moniky Novais bancilon (2), Weronika Weber (1), Małgorzata CiĄĆka, Klaudia GrabiŃska, Paulina KuŹmiŃska, Nikola Owczarek, Tatsiana Pahrabitskaya , Nevena Radojcic, Wiktoria Tarczyluk, Zuzanna StefaŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 12 lipca 2023 07:53
Terminarz - I liga kobiet
Kolejka 1 - 2023-09-09
Gmina Kobierzyce - Start Elbląg
MKS Lublin - Galiczanka Lwów
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Szczypiorno Kalisz
Piłka Ręczna Koszalin - JKS Jarosław
MKS Gniezno - Zagłębie Lubin
Kolejka 2 - 2023-09-16
MKS Gniezno - Piłka Ręczna Koszalin
JKS Jarosław - Piotrcowia Piotrków Tryb.
Szczypiorno Kalisz - MKS Lublin
Galiczanka Lwów - Gmina Kobierzyce
Zagłębie Lubin - Start Elbląg
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
sobota, 24 grudnia 2022 01:02
RUCH CHORZÓW - GALICZANKA LWÓW 26-33 (14-14)
Ruch Chorzów: Karolina Jasinowska (7), Michalina Gryczewska (4), Natalia Doktorczyk (3), Sabina MiŁek (3), Marcelina PolaŃska (3), Paula Masiuda (2), Natalia Stokowiec (2), Sandra Kiel (1), Natalia Kolonko (1), Nadia Bury, Monika CiesiÓŁka, Kaja Gryczewska, Anastasiia Kalyhina, Natalia Sytenka, Klaudia GrabiŃska, Dagmara KnapikGaliczanka Lwów: Maryna Konovalova (6), Tetiana Poliak (6), Diana Dmytryshyn (5), Sofiia Holinska (5), Mariana Markevych (4), Iryna Prokopiak (4), Anastasiya Melekestseva (2), Kateryna Kozak (1), Olesia Diachenko, Viktoriia Saltaniuk, Liudmyla Martyniuk, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Vladyslava Slobodian, Kristina Sorokina, Anastasiia Tkach
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 21 grudnia 2022 22:48
START ELBLĄG - ZAGŁĘBIE LUBIN 19-33 (7-16)
Start Elbląg: Nikolina Knezevic (4), Nikola Szczepanik (4), Marta GĘga (3), Nikola GŁĘbocka (3), Wiktoria Kostuch (2), Nikola Owczarek (1), Weronika Weber (1), Joanna WoŁoszyk (1), Małgorzata CiĄĆka, Juliane Costa pereira, Aleksandra Hypka, Paulina Stapurewicz, Wiktoria Tarczyluk, Paulina KopaŃska, Zuzanna StefaŃskaZagłębie Lubin: Emilia GaliŃska (5), Adrianna GÓrna (5), Karolina Kochaniak-sala (5), Aneta Łabuda (5), Daria Michalak (5), Karin Bujnochova (3), Patricia Machado matieli (2), Natalia Pankowska (2), Jana Sustkova (1), Joanna Drabik, Wiktoria KociŃska, Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Barbara Zima
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 21 grudnia 2022 22:48
GALICZANKA LWÓW - GMINA KOBIERZYCE 24-32 (13-18)
Galiczanka Lwów: Olesia Diachenko, Diana Dmytryshyn, Sofiia Holinska, Maryna Konovalova, Kateryna Kozak, Mariana Markevych, Liudmyla Martyniuk, Anastasiya Melekestseva, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Tetiana Poliak, Iryna Prokopiak, Viktoriia Saltaniuk, Vladyslava Slobodian, Kristina Sorokina, Anastasiia TkachGmina Kobierzyce: Małgorzata Buklarewicz, Patrycja Chojnacka, Katarzyna Cygan, Zorica Despodovska, Oliwia Domagalska, Andela IvanoviĆ, Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Vitoria Macedo, Aleksandra Olek, Alona Shupyk, Aleksandra Tomczyk, Karolina Wicik, Mariola Wiertelak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 12 grudnia 2022 06:05
JKS JAROSŁAW - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 22-22 ► (15-11)
Karne: 2-4
JKS Jarosław: Valiantsina Nestsiaruk (6), Sylwia Matuszczyk (4), Joanna Gadzina (3), Katarzyna Kozimur (3), Lesia Smolinh (3), Wiktoria GliwiŃska (1), Małgorzata TrawczyŃska (1), Aleksandra Zimny (1), Aleksandra Dorsz, Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Karolina Mokrzka, Kinga StrÓzik, Natalia VolovnykPiłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (6), Kristina Kubisova (4), Aleksandra ZaleŚny (4), Gabriela Urbaniak (3), Hanna Rycharska (2), Barbara ChoromaŃska (1), Emilia Kowalik (1), Nicola Żmijewska (1), Karina Bayrak, Natalia FiloŃczuk, Aleksandra Nowicka, Magdalena Reichel, Katarzyna Zimny, Patrycja Jura
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 grudnia 2022 10:38
PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - MKS LUBLIN 28-31 (12-16)
Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Magdalena DraŻyk (7), Karolina JureŃczyk (4), Lucyna Sobecka (4), Justyna Świerczek (4), Silvie Polaskova (2), Oliwia Szczepanek (2), Tatjana Trbovic (2), Daria Grobelna (1), Aleksandra Oreszczuk (1), Sylwia Radushko (1), Tauani Martins schneider, Daria Opelt, Żaneta Senderkiewicz, Oliwia Suliga, Julia JasiŃskaMKS Lublin: Paulina Masna (7), Oktawia PŁomiŃska (7), Katarzyna PortasiŃska (5), Kinga Achruk (3), Daria Szynkaruk (3), Andrijana Tatar (3), Dominika WiĘckowska (3), Joanna Andruszak, Weronika Gawlik, Patrycja Noga, Michalina Pastuszka, Marianna Rebicova, Karolina Sarnecka, Paulina Wdowiak, Julia Pietras, Julia Zagrajek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 grudnia 2022 10:38
MKS GNIEZNO - RUCH CHORZÓW 29-25 (14-11)
MKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (7), Martyna Matysek (7), Karolina Kasprowiak (6), Magdalena Nurska (4), Milena Kaczmarek (3), Oliwia Kuriata (1), Justyna ŚwierŻewska (1), Marta GiszczyŃska, Sandra Guziewicz, Malwina Hartman, Dominika Hoffmann, Lidia KobyŁecka, Maria TanaŚ, Magdalena Widuch, Karolina Chojnacka, Agnieszka SiwkaRuch Chorzów: Natalia Kolonko (7), Karolina Jasinowska (4), Paula Masiuda (4), Michalina Gryczewska (3), Marcelina PolaŃska (3), Natalia Stokowiec (2), Anastasiia Bondarenko (1), Sabina MiŁek (1), Nadia Bury, Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Klaudia GrabiŃska, Agnieszka Iwanowicz, Dagmara Knapik, Sandra Kiel, Natalia Sytenka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 08 grudnia 2022 12:25
GMINA KOBIERZYCE - JKS JAROSŁAW 29-25 (14-12)
Gmina Kobierzyce: Zorica Despodovska (8), Alona Shupyk (5), Mariola Wiertelak (5), Aleksandra Olek (3), Katarzyna Cygan (2), Aleksandra Tomczyk (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Oliwia Domagalska (1), Patrycja KozioŁ (1), Karolina Wicik (1), Patrycja Chojnacka, Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Vitoria Macedo, Andela IvanoviĆJKS Jarosław: Lesia Smolinh (5), Valiantsina Nestsiaruk (4), Natalia Volovnyk (4), Joanna Gadzina (3), Karolina Mokrzka (3), Sylwia Matuszczyk (2), Aleksandra Dorsz (1), Wiktoria GliwiŃska (1), Katarzyna Kozimur (1), Małgorzata TrawczyŃska (1), Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Kinga StrÓzik, Aleksandra Zimny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 7 z 48