Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 18 | |
---|---|
31-25 |
|
◄ 26-26 |
|
34-18 |
|
41-20 |
|
38-23 |
I liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Zagłębie Lubin
|
18 | 52 | 581 | - | 401 |
2. |
><
Gmina Kobierzyce
|
18 | 44 | 524 | - | 474 |
3. |
><
MKS Lublin
|
18 | 43 | 553 | - | 419 |
4. |
><
MKS Gniezno
|
18 | 34 | 483 | - | 480 |
5. |
><
Piłka Ręczna Koszalin
|
18 | 23 | 464 | - | 465 |
6. |
><
Piotrcowia Piotrków Tryb.
|
18 | 21 | 499 | - | 510 |
7. |
><
Start Elbląg
|
18 | 20 | 477 | - | 544 |
8. |
><
JKS Jarosław
|
18 | 12 | 396 | - | 453 |
9. |
><
Galiczanka Lwów
|
18 | 12 | 455 | - | 561 |
10. |
><
Szczypiorno Kalisz
|
18 | 9 | 439 | - | 564 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia | 0-0 |
LZS Ligota Górna - LZS Żytniów | 0-7 |
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 1-1 |
Czułowianka Tychy - Siódemka Tychy | 2-1 |
Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin | 26-28 |
Hetman Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 1-3 |
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia | 0-0 |
1899 Hoffenheim - RB Leipzig | 1-1 |
Ruch Chorzów - Lech Poznań | 2-1 |
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn | 2-0 |
Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź | 3-0 |
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze | 5-0 |
Górnik Łęczna - Odra Opole | 1-0 |
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 1-1 |
Carina Gubin - Unia Turza Śl. | 3-1 |
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz | 4-2 |
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 12 lutego 2024 08:35
PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - START ELBLĄG 38-27 (17-12)
Piłka Ręczna Koszalin: Marcelina PolaŃska (10), Aleksandra ZaleŚny (8), Hanna Rycharska (4), Gabriela Urbaniak (4), Dominika Szynkaruk (3), Barbara ChoromaŃska (2), Gabriela Haric (2), Kristina Kubisova (2), Karina Bayrak (1), Nikola MĘczykowska (1), Nicola Żmijewska (1), Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Martyna Koper, Anna MĄczka, Adrianna NowickaStart Elbląg: Paulina Stapurewicz (7), Moniky Novais bancilon (5), Klaudia GrabiŃska (3), Tatsiana Pahrabitskaya (3), Wiktoria Tarczyluk (3), Weronika Weber (3), Nikola GŁĘbocka (1), Paulina KuŹmiŃska (1), Nikola Owczarek (1), Małgorzata CiĄĆka, Nevena Radojcic, Iga Dworniczuk, Vitoria Macedo, Zuzanna StefaŃska, Joanna WoŁoszyk
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 lutego 2024 02:54
JKS JAROSŁAW - SZCZYPIORNO KALISZ ◄ 23-23 (12-8)
Karne: 4-3
JKS Jarosław: Valiantsina Kozimur (6), Nataliia Dmytrenko (4), Sandra Guziewicz (4), Edyta Byzdra (2), Wiktoria Kostuch (2), Katarzyna Kozimur (2), Sylwia Matuszczyk (2), Hanna Szczotka (1), Martyna Hawryluk, Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Anna maria Musakova, Julia Skubacz, Kinga StrÓzik, Paulina Galas, Angelika LubereckaSzczypiorno Kalisz: Daria MiŁek (6), Sylwia Lisewska (5), Paulina Kucharska (3), Katarzyna Pilitowska (3), Martyna BorysŁawska (2), Wiktoria GliwiŃska (2), Kinga StanisŁawczyk (1), Oleksandra Zamyshliak (1), Nikola FaliŃska, Milena Kaczmarek, Branka Konatar, Palina Kukharchyk, Karolain Lewandowski, Izabela Prudzienica, Katarzyna Wilczek, Katarzyna Czapracka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 11 lutego 2024 02:54
PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - GMINA KOBIERZYCE 23-28 (12-13)
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Joanna Gadzina (5), Patrycja KrÓlikowska (3), Sylwia Radushko (3), Daria Grobelna (2), Tauani Martins schneider (2), Matylda Mielewczyk (2), Oliwia Szczepanek (2), Karolina Mokrzka (1), Lucyna Sobecka (1), Tatjana Trbovic (1), Joanna Waga (1), Karolina Sarnecka, Oliwia SuligaGmina Kobierzyce: Małgorzata Buklarewicz (9), Katarzyna Cygan (4), Lesia Smolinh (4), Mariola Wiertelak (4), Magdalena DraŻyk (3), Zorica Despodovska (2), Natalia Janas (1), Patrycja KozioŁ (1), Patrycja Chojnacka, Oliwia Domagalska, Wiktoria KociŃska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Anastasiya Melekestseva, Viktoriia Saltaniuk, Zuzanna WaŻna
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 08 lutego 2024 05:07
START ELBLĄG - MKS GNIEZNO ◄ 28-28 (15-14)
Karne: 6-5
Start Elbląg: Tatsiana Pahrabitskaya (6), Nikola GŁĘbocka (4), Vitoria Macedo (4), Paulina Stapurewicz (4), Moniky Novais bancilon (3), Weronika Weber (3), Paulina KuŹmiŃska (2), Klaudia GrabiŃska (1), Wiktoria Tarczyluk (1), Małgorzata CiĄĆka, Nevena Radojcic, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃskaMKS Gniezno: Żaneta Lipok (8), Nikola Szczepanik (7), Malwina Hartman (4), Oliwia Kuriata (4), Magdalena Nurska (3), Karolina Chojnacka (1), Magdalena Widuch (1), Marta GiszczyŃska, Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Monika ŁĘgowska, Agnieszka Siwka, Martyna Matysek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 08 lutego 2024 05:07
SZCZYPIORNO KALISZ - ZAGŁĘBIE LUBIN 18-36 (6-18)
Szczypiorno Kalisz: Sylwia Lisewska (4), Branka Konatar (3), Kinga StanisŁawczyk (3), Katarzyna Czapracka (2), Daria MiŁek (2), Martyna BorysŁawska (1), Milena Kaczmarek (1), Paulina Kucharska (1), Katarzyna Wilczek (1), Nikola FaliŃska, Wiktoria GliwiŃska, Agnieszka JaŁoszewska, Palina Kukharchyk, Karolain Lewandowski, Katarzyna Pilitowska, Małgorzata Kisiel-stĘŻaŁaZagłębie Lubin: Daria Michalak (9), Adrianna GÓrna (5), Daria Przywara (5), Karolina Kochaniak-sala (3), Monika Maliczkiewicz (3), Aleksandra Zych (3), Karin Bujnochova (2), Karolina JureŃczyk (2), Patricia Machado matieli (2), Joanna Drabik (1), Jovana MilojeviĆ (1), Karolina Milczarczyk, Natalia Pankowska, Simona Szarkova, Barbara Zima
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
środa, 07 lutego 2024 00:06
MKS LUBLIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 36-23 (19-13)
MKS Lublin: Daria Szynkaruk (7), Magda Balsam (5), Oktawia PŁomiŃska (4), Stela Posavec (4), Sara Kovarova (3), Patrycja Noga (3), Joanna Andruszak (2), Romana Roszak (2), Magda WiĘckowska (2), Kinga Achruk (1), Paulina Masna (1), Aleksandra Tomczyk (1), Dominika WiĘckowska (1), Weronika Gawlik, Maria Szczepaniak, Paulina WdowiakPiotrcowia Piotrków Tryb.: Daria Grobelna (4), Tauani Martins schneider (4), Joanna Waga (4), Joanna Gadzina (3), Lucyna Sobecka (3), Matylda Mielewczyk (2), Sylwia Radushko (1), Oliwia Szczepanek (1), Tatjana Trbovic (1), Patrycja KrÓlikowska, Karolina Mokrzka, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 04 lutego 2024 22:47
GALICZANKA LWÓW - JKS JAROSŁAW 22-27 (9-7)
Galiczanka Lwów: Milana Shukal (5), Svitlana Havrysh (4), Vanessa Lakatosh (4), Alisa Petriv (3), Olesia Diachenko (1), Anastasiia Dutko (1), Kateryna Haiduk (1), Sofiia Holinska (1), Kateryna Kozak (1), Anastasiia Tkach (1), Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Karina ZdrilaJKS Jarosław: Edyta Byzdra (6), Wiktoria Kostuch (6), Sylwia Matuszczyk (6), Nataliia Dmytrenko (2), Sandra Guziewicz (2), Valiantsina Kozimur (2), Aleksandra LeŚniak (1), Julia Skubacz (1), Hanna Szczotka (1), Weronika Kordowiecka, Anna maria Musakova, Kinga StrÓzik, Paulina Galas, Katarzyna Kozimur, Sabina Kubisztal, Angelika Luberecka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
niedziela, 04 lutego 2024 03:23
GMINA KOBIERZYCE - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 29-24 (15-14)
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (7), Magdalena DraŻyk (6), Małgorzata Buklarewicz (4), Katarzyna Cygan (2), Zorica Despodovska (2), Aleksandra Kucharska (2), Anastasiya Melekestseva (2), Zuzanna WaŻna (2), Patrycja KozioŁ (1), Lesia Smolinh (1), Patrycja Chojnacka, Oliwia Domagalska, Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Viktoriia Saltaniuk, Wiktoria KociŃskaPiłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (11), Gabriela Haric (4), Gabriela Urbaniak (3), Marcelina PolaŃska (2), Hanna Rycharska (2), Nicola Żmijewska (2), Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Alexandra Ivanytsia, Martyna Koper, Kristina Kubisova, Nikola MĘczykowska, Adrianna Nowicka, Dominika Szynkaruk, Karina Bayrak, Karolina Szajek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
czwartek, 01 lutego 2024 04:34
MKS GNIEZNO - GMINA KOBIERZYCE 29-33 (13-17)
MKS Gniezno: Malwina Hartman (8), Monika ŁĘgowska (8), Magdalena Nurska (6), Agnieszka Siwka (2), Nikola Szczepanik (2), Karolina Chojnacka (1), Marta GiszczyŃska (1), Żaneta Lipok (1), Dominika Hoffmann, Aleksandra Hypka, Daria Konieczna, Oliwia Kuriata, Magdalena Widuch, Maja Schlabs, Maria TanaŚ, Weronika WabiŃskaGmina Kobierzyce: Katarzyna Cygan (8), Zorica Despodovska (6), Mariola Wiertelak (5), Małgorzata Buklarewicz (3), Magdalena DraŻyk (3), Anastasiya Melekestseva (3), Lesia Smolinh (3), Zuzanna WaŻna (2), Wiktoria KociŃska, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Viktoriia Saltaniuk, Patrycja Chojnacka, Oliwia Domagalska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
wtorek, 30 stycznia 2024 21:44
SZCZYPIORNO KALISZ - GALICZANKA LWÓW 32-29 (17-13)
Szczypiorno Kalisz: Sylwia Lisewska (11), Milena Kaczmarek (4), Katarzyna Pilitowska (4), Oleksandra Zamyshliak (4), Agnieszka JaŁoszewska (2), Branka Konatar (2), Kinga StanisŁawczyk (2), Martyna BorysŁawska (1), Paulina Kucharska (1), Katarzyna Wilczek (1), Nikola FaliŃska, Daria MiŁek, Izabela Prudzienica, Katarzyna Czapracka, Palina KukharchykGaliczanka Lwów: Milana Shukal (11), Svitlana Havrysh (9), Alisa Petriv (4), Kateryna Kozak (2), Olesia Diachenko (1), Vanessa Lakatosh (1), Anastasiia Tkach (1), Anastasiia Dutko, Kateryna Haiduk, Sofiia Holinska, Tetiana Mykoliuk, Mariia Poliak, Anna Stadnyk, Karina Zdrila
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
wtorek, 30 stycznia 2024 01:58
ZAGŁĘBIE LUBIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 35-26 (16-16)
Zagłębie Lubin: Daria Michalak (8), Adrianna GÓrna (6), Karolina Kochaniak-sala (6), Joanna Drabik (5), Patricia Machado matieli (5), Karolina JureŃczyk (2), Jovana MilojeviĆ (2), Daria Przywara (1), Monika Maliczkiewicz, Simona Szarkova, Karin Bujnochova, Karolina Milczarczyk, Natalia Pankowska, Barbara Zima, Aleksandra ZychPiotrcowia Piotrków Tryb.: Patrycja KrÓlikowska (5), Lucyna Sobecka (5), Joanna Waga (5), Justyna Świerczek (4), Joanna Gadzina (2), Sylwia Radushko (2), Tauani Martins schneider (1), Matylda Mielewczyk (1), Tatjana Trbovic (1), Daria Grobelna, Karolina Mokrzka, Karolina Sarnecka, Oliwia Suliga, Oliwia Szczepanek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
I liga kobiet
poniedziałek, 29 stycznia 2024 06:30
START ELBLĄG - JKS JAROSŁAW 24-22 (11-11)
Start Elbląg: Weronika Weber (7), Tatsiana Pahrabitskaya (4), Vitoria Macedo (3), Moniky Novais bancilon (3), Nikola GŁĘbocka (2), Wiktoria Tarczyluk (2), Klaudia GrabiŃska (1), Paulina KuŹmiŃska (1), Paulina Stapurewicz (1), Małgorzata CiĄĆka, Nikola Owczarek, Nevena Radojcic, Zuzanna StefaŃska, Joanna WoŁoszykJKS Jarosław: Katarzyna Kozimur (5), Nataliia Dmytrenko (4), Wiktoria Kostuch (3), Valiantsina Kozimur (3), Sylwia Matuszczyk (3), Sandra Guziewicz (2), Edyta Byzdra (1), Aleksandra LeŚniak (1), Weronika Kordowiecka, Sabina Kubisztal, Angelika Luberecka, Kinga StrÓzik, Hanna Szczotka, Paulina Galas, Anna maria Musakova, Julia Skubacz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 2 z 48