niedziela, 22 maja 2011 07:57

II ligaGWARDIA OPOLE - NIELBA WĄGROWIEC 24-29 (12-13)

Gwardia: Donosewicz, Galoch - Knop (8), Piech (5), Zadura (5), Gradowski (2), Baran (2), Matyszok (1), Bujak (1), Paliwoda, Drej, Ogorzelec
Wągrowiec: Kubiszewski, Konczewski - Przysiek (6), Krajewski (6), Shychkov (6), Przybylski (4), Witkowski (2), Gierak (2), Płócienniczak (2), Ciok (1), Białaszek

W pierwszym barażowym meczu o I ligę Gwardia przed własną publicznością musiała uznać wyższość Wągrowca i przegrała 24-29. Mecz rozpoczął się po myśli opolan, którzy objęli prowadzenie i przez długi czas toczyli wyrównaną walkę. Do przerwy Gwardia przegrywała jedną bramką, a decydujące okazało się ostatnie 10 minut. To wtedy opolanie opadli z sił, a goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Rewanż za tydzień w Wągrowcu. Faworytem będzie Nielba i choć Gwardia nie pozostaje jeszcze bez szans na odrobienie start i wywalczenie awansu do ekstraklasy, to o sukces będzie bardzo trudno.