Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 19 | |
---|---|
Arka Gdynia - Ruch Chorzów |
(sb) 17:00 |
Sambor Tczew - Karkonosze Jelenia Góra |
(sb) 17:00 |
Pogoń Szczecin - Handball Warszawa |
(nd) 14:30 |
Dziewiątka Legnica - MTS Żory |
(nd) 15:00 |
Sośnica Gliwice - APR Radom |
(nd) 17:00 |
Korona Kielce - Energetyk Poznań |
(nd) 17:00 |
II liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Ruch Chorzów
|
18 | 54 | 603 | - | 410 |
2. |
><
MTS Żory
|
18 | 47 | 526 | - | 416 |
3. |
><
Arka Gdynia
|
18 | 39 | 506 | - | 436 |
4. |
><
Korona Kielce
|
19 | 34 | 526 | - | 537 |
5. |
><
APR Radom
|
18 | 27 | 473 | - | 462 |
6. |
><
Energetyk Poznań
|
18 | 26 | 535 | - | 553 |
7. |
><
Pogoń Szczecin
|
19 | 24 | 477 | - | 496 |
8. |
><
Dziewiątka Legnica
|
18 | 21 | 479 | - | 544 |
9. |
><
Karkonosze Jelenia Góra
|
18 | 17 | 472 | - | 542 |
10. |
><
Handball Warszawa
|
18 | 16 | 466 | - | 512 |
11. |
><
Sambor Tczew
|
18 | 16 | 453 | - | 514 |
12. |
><
Sośnica Gliwice
|
18 | 6 | 471 | - | 565 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Tajfun Kuźnia Raciborska - MLUKS Bodzanów | 9-1 |
UKS Siewierz - AZS II Częstochowa | 7-3 |
KS Mysław - ULKTS Pszczyna | 2-8 |
Burza II Borowa Wieś - Start Kleszczów | 2-1 |
MKS Lędziny - ROW Rybnik | 0-4 |
Podzamcze Nysa - LKS Goświnowice | 3-0 |
Fortuna Chomiąża - Orzeł Dzierżysław | 3-0 v.o. |
LZS Sławice - LZS Stare Budkowice | 3-0 v.o. |
Warta Poznań - Górnik Zabrze | 0-0 |
LZS Wawelno - Orzeł Źlinice | 0-12 |
JKTS III Jastrzębie - AZS II Częstochowa | 3-7 |
Viret Zawiercie - LITS Żywiec | 4-6 |
ULKS Chrościna - UKS Brzeg | 5-7 |
LZS Przywory - Spiders II Krapkowice | 4-1 |
Kuźnia Ustroń - LKS Bełk | 3-1 |
Odra Kąty Opolskie - KTS IV Gliwice | 8-2 |
MOSIR Łaziska Górne - GUKS Byczyna | 9-1 |
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 14 kwietnia 2024 02:55
APR RADOM - RUCH CHORZÓW 26-30 (16-18)
APR Radom: Kinga Papke (9), Michalina Machnio (6), Aleksandra GŁuszko (4), Julia Gajewska (2), Natalia Koss (2), Martyna Dydek (1), Wiktoria SkorŻa (1), Natalia Wach (1), Zuzanna BaraŃska, Zofia Ciszewska, Agata Gwarek, Natalia KolasiŃska, Małgorzata Michalska, Oliwia Siedlecka, Weronika NowakRuch Chorzów: Natalia Doktorczyk (8), Marta GĘga (7), Patrycja WiŚniewska (7), Polina Masalova (3), Anastasiia Bondarenko (2), Michalina Gryczewska (1), Julia Rejdych (1), Dominika Sikora (1), Nadia Bury, Monika CiesiÓŁka, Kaja Gryczewska, Agnieszka Iwanowicz, Julia JasiŃska, Anna Diablo
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
sobota, 13 kwietnia 2024 16:42
KORONA KIELCE - POGOŃ SZCZECIN 27-28 (13-16)
Korona Kielce: Magdalena BerliŃska (8), Nikola LeŚniak (6), Katarzyna Grabarczyk (4), Marta RosiŃska (4), Gabriela Tomczyk (3), Gabriela MiŚkiewicz (1), Zofia Staszewska (1), Kamila Rzepka, Nina Smelcerz, Weronika Janczarek, Julia Łucak, Paulina PodsiadŁo, Martyna Śmiglarska, Wiktoria ToboŁa, Klaudia Wawrzycka, Maja WoŹniakPogoń Szczecin: Zuzanna Zimnicka (6), Emilia JaŁowicka (5), Natalia Nawrocka (5), Monika Koprowska (4), Kamila BiaŁowĄs (3), Oliwia Piotrowska (2), Weronika JakÓbowska (1), Nina Klimek (1), Julia OleŚkiewicz (1), Paulina Adamska, Julia NieŁacna, Oliwia Panczenko, Marta Sikora, Katarzyna Zimny, Martyna WŁodarczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
poniedziałek, 08 kwietnia 2024 06:29
KORONA KIELCE - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 36-29 (24-15)
Korona Kielce: Marta RosiŃska (8), Magdalena BerliŃska (6), Kamila Rzepka (6), Katarzyna Grabarczyk (4), Nikola LeŚniak (3), Julia Łucak (3), Zofia Staszewska (3), Gabriela Tomczyk (3), Weronika Janczarek, Gabriela MiŚkiewicz, Nina Smelcerz, Wiktoria ToboŁa, Klaudia Wawrzycka, Justyna ChrzĄstek, Paulina PodsiadŁo, Martyna ŚmiglarskaKarkonosze Jelenia Góra: Marta Mazurkiewicz (8), Iryna Morozenko (4), Aleksandra Oreszczuk (4), Joanna ZaŁoga (4), Oktawia Bielecka (3), Sabina GaŁuszka (3), Joanna Zgleszewska (2), Nikola Jarosz (1), Martyna Wierzbicka, Justyna Domin, Barbara Grabka, Jana Los
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 07 kwietnia 2024 00:32
ENERGETYK POZNAŃ - MTS ŻORY 28-33 (14-20)
Energetyk Poznań: Milena BoryŃ (6), Laura WosiŃska (6), Karolina Kasprowiak (5), Olha Shliukhtina (4), Agata Wasiak (3), Anna Grzona (2), Magdalena Maziarz (1), Paulina Sowa (1), Kinga Berent, Olesia Parandii , Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria Rzeczycka, Ines WosiŃskaMTS Żory: Aleksandra SÓjka (8), Karolina Kanicka (6), Monika Gruca (5), Marta WoŁczyk (5), Danielle De sousa lira (3), Olesia Donets (3), Julia PĘdziwiatr (3), Karolina Herian, Wiktoria Opara, Daria Opelt, Lidia Piotrowska, Justyna Gembalczyk
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
piątek, 29 marca 2024 23:41
APR RADOM - ENERGETYK POZNAŃ 27-28 (12-17)
APR Radom: Natalia Wach (8), Katarzyna AdaczyŃska (4), Michalina Machnio (4), Aleksandra GŁuszko (3), Maja NaroŻna (3), Kinga Papke (2), Julia Gajewska (1), Natalia Koss (1), Wiktoria SkorŻa (1), Zuzanna BaraŃska, Martyna Dydek, Agata Gwarek, Zofia Ciszewska, Natalia KolasiŃska, Weronika NowakEnergetyk Poznań: Agata Wasiak (6), Milena BoryŃ (5), Anna Grzona (4), Olesia Parandii (4), Paulina Sowa (3), Olha Shliukhtina (2), Karolina Kasprowiak (1), Magdalena Maziarz (1), Laura WosiŃska (1), Ines WosiŃska (1), Kinga Berent, Anna maria Rzeczycka, Aleksandra PrzebieraŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 24 marca 2024 22:48
SAMBOR TCZEW - ARKA GDYNIA 21-25 (13-11)
Sambor Tczew: Aleksandra Puckowska (7), Weronika SoliŃska (5), Kornelia KŁosowska (3), Katarzyna Zduniak (3), Daria CieŚlak (1), Martyna Piskorowska (1), Karolina StyŚ (1), Julia DuszyŃska, Wiktoria Łosiak, Wiktoria Nobis, Agnieszka SiekaŃska, Julia Zwolak, Klaudia Gierszewska, Oliwia Gierszewska, Natalia Skibrowska, Julia ŻarnochArka Gdynia: Marta BĄkowska (7), Beata Naumczyk (5), Paulina PepliŃska (5), Katarzyna Zegarlicka (4), Zuzanna DuliŃska (2), Magdalena Bielska (1), Wiktoria Witkowska (1), Dominika Borowska, Laura Dobek, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Andżelika Petroll, Urszula Rogula, Weronika Świderska, Joanna Graban, Kornelia MaŁecka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 24 marca 2024 22:48
KARKONOSZE JELENIA GÓRA - POGOŃ SZCZECIN 29-22 (18-13)
Karkonosze Jelenia Góra: Iryna Morozenko (9), Aleksandra Oreszczuk (6), Marta Mazurkiewicz (5), Elżbieta Piotrowska (3), Joanna ZaŁoga (3), Sabina GaŁuszka (2), Jana Los (1), Martyna Wierzbicka, Joanna Zgleszewska, Oktawia Bielecka, Justyna Domin, Barbara Grabka, Nikola Jarosz, Sabina Kobzar-witczak, Karolina MatczyŃska, Barbara WrotniewskaPogoń Szczecin: Zuzanna Zimnicka (5), Oliwia Panczenko (4), Oliwia Piotrowska (4), Weronika JakÓbowska (3), Kamila BiaŁowĄs (2), Monika Koprowska (2), Julia OleŚkiewicz (1), Marta Sikora (1), Paulina Adamska, Oliwia Ćwiertnia, Emilia JaŁowicka, Nina Klimek, Natalia Nawrocka, Julia NieŁacna, Martyna WŁodarczyk, Katarzyna Zimny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 24 marca 2024 03:04
APR RADOM - HANDBALL WARSZAWA 24-24 ► (12-10)
Karne: 1-3
APR Radom: Michalina Machnio (8), Maria Mazurkiewicz (5), Natalia Wach (5), Martyna Dydek (2), Kinga Papke (2), Wiktoria SkorŻa (2), Zuzanna BaraŃska, Zofia Ciszewska, Aleksandra GŁuszko, Natalia KolasiŃska, Maja NaroŻna, Katarzyna AdaczyŃska, Julia Gajewska, Natalia Koss, Weronika Nowak, Oliwia SiedleckaHandball Warszawa: Julia ZajĄc (6), Olga Lewandowska (5), Patrycja Kozak (3), Jagoda Lasek (3), Marta WrzesiŃska (3), Dominika Macikowska (2), Kamila Grzesista (1), Martyna NiedziÓŁka (1), Magdalena Chrapusta, Alicja Klarkowska, Julia Kupc, Dominika Rusin, Kornelia Ściernicka, Paulina Sulborska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 24 marca 2024 03:04
MTS ŻORY - KORONA KIELCE 36-15 (16-4)
MTS Żory: Marta WoŁczyk (7), Wiktoria Opara (5), Aleksandra SÓjka (5), Olesia Donets (4), Monika Gruca (4), Karolina Herian (4), Danielle De sousa lira (3), Julia PĘdziwiatr (3), Karolina Kanicka (1), Justyna Gembalczyk, Daria Opelt, Lidia Piotrowska, Iga BarskaKorona Kielce: Magdalena BerliŃska (5), Nikola LeŚniak (5), Zofia Staszewska (2), Julia Łucak (1), Paulina PodsiadŁo (1), Marta RosiŃska (1), Katarzyna Grabarczyk, Weronika Janczarek, Gabriela MiŚkiewicz, Kamila Rzepka, Martyna Śmiglarska, Wiktoria ToboŁa, Gabriela Tomczyk, Klaudia Wawrzycka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 24 marca 2024 03:04
ENERGETYK POZNAŃ - SOŚNICA GLIWICE 33-29 (15-15)
Energetyk Poznań: Agata Wasiak (9), Olha Shliukhtina (7), Milena BoryŃ (5), Paulina Sowa (5), Laura WosiŃska (3), Ines WosiŃska (2), Anna Grzona (1), Karolina Kasprowiak (1), Magdalena Maziarz, Kamila Olejniczak, Olesia Parandii , Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria RzeczyckaSośnica Gliwice: Paulina Walus (8), Katarzyna Wyrzychowska (7), Sandra Kiel (3), Dominika Nimsz (3), Sylwia SzoŁtysek (3), Zuzanna KopyciŃska (2), Aleksandra Markiewicz (2), Paulina Kulik (1), Natalia KaliŃska, Paula Wasak, Oliwia Wolak, Marta Wroniewicz, Aleksandra Dubiniak, Natalia Korbanek, Klaudia Zub
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 24 marca 2024 03:04
RUCH CHORZÓW - DZIEWIĄTKA LEGNICA 43-21 (22-10)
Ruch Chorzów: Patrycja WiŚniewska (10), Natalia Doktorczyk (8), Polina Masalova (5), Julia Rejdych (5), Nadia Bury (4), Michalina Gryczewska (4), Agnieszka Iwanowicz (3), Dominika Sikora (2), Marta GĘga (1), Julia JasiŃska (1), Monika CiesiÓŁka, Anna Diablo, Kaja Gryczewska, Anastasiia BondarenkoDziewiątka Legnica: Oliwia SoŚnicka (7), Katarzyna Kozak (4), Oliwia Gowin (2), Vanessa Nowak (2), Amelia Zawalich (2), Paulina KaŹdzioŁ (1), Elżbieta Lange (1), Martyna PleŚniak (1), Natalia Szuk (1), Aleksandra Bielak, Kamila Kaczanowska, Paulina Lange, Andela IvanoviĆ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
II liga kobiet
niedziela, 17 marca 2024 21:47
ARKA GDYNIA - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 31-20 (13-12)
Arka Gdynia: Marta BĄkowska (7), Paulina PepliŃska (6), Wiktoria Witkowska (5), Urszula Rogula (4), Katarzyna Zegarlicka (4), Zuzanna DuliŃska (2), Laura Dobek (1), Joanna Graban (1), Beata Naumczyk (1), Magdalena Bielska, Dominika Borowska, Weronika Godzina, Kinga Kamecka, Kornelia MaŁecka, Andżelika Petroll, Weronika ŚwiderskaKarkonosze Jelenia Góra: Marta Mazurkiewicz (5), Sabina GaŁuszka (4), Nikola Jarosz (3), Elżbieta Piotrowska (2), Barbara Wrotniewska (2), Joanna ZaŁoga (2), Joanna Zgleszewska (2), Oktawia Bielecka, Barbara Grabka, Iryna Morozenko, Martyna Wierzbicka, Justyna Domin
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 54