User Rating: / 1
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 30 stycznia 2011 10:13

II ligaKS KOŃSKIE - ASPR ZAWADZKIE 34-28 (18-14)

Końskie: Przemysław Witkowski, Mateusz Kornecki, Rafał Ratuszniak - Michał Przybylski (3), Roman Baturin (7), Rafa Biegaj (7), Robert Napierała (2), Arkadiusz Bąk (3), Hubert Kornecki, Krzysztof Słonicki (1), Sebastian Smołuch (5), Norbert Trojanowski, Tomasz Napierała (6), Jakub Soja
ASPR: Tomasz Wasilewicz, Łukasz Romatowski - Michał Krygowski (1), Andrzej Kryński (4), Daniel Skowroński (4), Paweł Dutkiewicz (2), Lucjan Galus (6), Paweł Swat (6), Michał Morzyk (1), Krzysztof Kubillas (4)

Drugi mecz ASPR-u w rundzie rewanżowej zakończył się drugą porażką. Tym razem zespół z Zawadzkiego nie sprostał Końskim i wraca do domu na tarczy. Mecz był wyrównany tylko na początku. Po 22 minutach mieliśmy remis 11-11, ale potem było już tylko gorzej. Zaczęło się od siedmiu bramek straconych z rzędu, po których Końskie objęły prowadzenie 17-11. Do przerwy udało się tę stratę częściowo odrobić, a na początku drugiej połowy prawie zniwelować, ale później inicjatywę ponownie przejęli gospodarze i zasłużenie wygrali sześcioma bramkami.