Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 26 | |
---|---|
19-26 |
|
23-25 |
|
28-35 |
|
Olimp Grodków - KS Kąty Wrocławskie |
- |
Bór Oborniki Śl. - Zew Świebodzin |
(sb) 16:00 |
UKS Nowa Sól - AZS Zielona Góra |
(sb) 16:00 |
Żagiew Dzierżoniów - Lider Swarzędz |
(sb) 17:00 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
26 | 78 | 756 | - | 581 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
25 | 66 | 868 | - | 612 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
25 | 53 | 738 | - | 700 |
5. |
><
MKS Leszno
|
26 | 37 | 726 | - | 755 |
6. |
><
UKS Nowa Sól
|
25 | 36 | 691 | - | 655 |
7. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
8. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
25 | 34 | 697 | - | 708 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
26 | 33 | 706 | - | 733 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
25 | 26 | 695 | - | 813 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
25 | 21 | 654 | - | 772 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
26 | 12 | 683 | - | 811 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 22 | |
---|---|
KSZO Ostrowiec - Viret Zawiercie |
39-41 |
23-28 |
|
37-39 |
|
Wisła Sandomierz - KS Końskie |
(sb) 16:00 |
AZS Lublin - SMS II Kielce |
(sb) 19:00 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
20 | 51 | 617 | - | 548 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
19 | 42 | 585 | - | 516 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
20 | 30 | 615 | - | 630 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
20 | 25 | 566 | - | 583 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
AZS Lublin
|
19 | 18 | 537 | - | 609 |
10. |
><
Górnik Zabrze
|
20 | 17 | 627 | - | 700 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
WISŁA SANDOMIERZ - KSZO OSTROWIEC 27-28 (13-16)
Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Filip DraguŁa, Michał KwieciŃski, Dominik LichtoŃ, Adam Malinowski, Patryk Mazur, Adam Paluch, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Dawid Rusin, Karol Sapielak, Daniel Skowron, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcekKSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Filip Chmielewski, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Krystian Jurasik, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Bartosz Konwicki, Jakub MakuŁa, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Grzegorz Sobut, Sebastian Świt, Adrian Wojkowski
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 07 kwietnia 2024 09:54
GÓRNIK ZABRZE - AZS LUBLIN 26-35 (12-23)
Górnik Zabrze: Łukasz KamiŃski (5), Marek Mendela (4), Antoni Mrozek (4), Oskar Mostowik (3), Adrian TrÓjniak (3), Jakub Żaczek (2), Natan Gryma (1), Dariusz MaĆkowiak (1), Krzysztof Mikunda (1), Dawid Rajca (1), Maksymilian Surdyk (1), Szymon Bykowski, Mateusz Mleczko, Mikołaj Pasieka, Łukasz ŚwiatŁowski, Karol MajAZS Lublin: Patryk KsiĄŻka (8), Paweł Daniel (7), Szymon SekuŁa (5), Dmytro Dmytruk (3), Maciej Abramowicz (2), Julian Gadaj (2), Adam Pytka (2), Mikołaj Urbanek (2), Jędrzej Batyra (1), Krzysztof Janicki (1), Jordan Stachowiak (1), Wojciech WŁudarczyk (1), Dominik Janicki, Paweł ProĆ, Jacek Stachowicz, Grzegorz Wielgus
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
LIDER SWARZĘDZ - MKS LESZNO 27-30 (13-16)
Lider Swarzędz: Filip Stachowiak (9), Igor Cichy (5), Mateusz NapieraŁa (4), Michał Janyga (2), Bartosz KuraŚ (2), Paweł SzymaŃski (2), Mariusz Kosturski (1), Roger Nowacki (1), Damian Potocki (1), Igor KrzyŻaniak, Vladyslav Lohunov, Krzysztof Ratajczak, Krzysztof SzarzyŃski, Tomasz WalkowiakMKS Leszno: Borys HaŁka (5), Kacper Szocik (5), Michał Frieske (4), Marcin JaŚkowski (4), Jędrzej Kaniewski (4), Piotr Łuczak (3), Kacper PawŁowski (2), Mateusz PŁaczek (2), Kevin Wydmuch (1), Jakub Kruk, Jakub SkorupiŃski, Marcel Ziemiak, Piotr DzierliŃski, Olgierd Owczarczak, Krystian Piekarski, Illia Spieshylov
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
TĘCZA KOŚCIAN - ŚKPR ŚWIDNICA 23-24 (11-12)
Tęcza Kościan: Marcin Firlej, Dawid Grzesiak, Jacek Idziak, Adam Kaniewski, Karol KĘdziora, Piotr Kuciak, Krzysztof Meissner, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Łukasz PieŚniak, Michał Przekwas, Eligiusz Walkowiak, Dawid WesoŁekŚKPR Świdnica: Maksymilian Bieryt, Łukasz CzerwiŃski, Łukasz Czynszak, Piotr Dec, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Wiktor Kochlewski, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Jakub Pierzak, Piotr PirÓg, Volodymyr Shupyk , Łukasz Szporko, Rafał Wiszniowski, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander Zelek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
AZS ZIELONA GÓRA - OLIMP GRODKÓW 26-33 (17-16)
AZS Zielona Góra: Michał FÓrmaniak, Tomasz Gazda, Karol Horodniczy, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Jakub Krawczak, Alan MŁynkowiak, Aleksander Osajda, Jakub Paklerski, Kacper PiĘta, Piotr PopŁawski, Kacper StypiŃski, Kamil Sznajder, Mateusz Wiatrzyk, Wiktor Winowski, Kacper ZyberOlimp Grodków: Przemysław DyktyŃski, Filip Gajewski, Sebastian Kolanko, Daniel Koprek, Kamil Kusek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Filip Mistak, Michał SŁomczewski, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz Żubrowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
GRUNWALD POZNAŃ - ORLIK BRZEG 30-19 (14-9)
Grunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bujnowski, Jan Herda, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Krzysztof MartyŃski, Borys Naglik, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Piotr StanisŁawski, Filip Tarko, Erik Uyen, Antoni Wagner, Dariusz ZarzyckiOrlik Brzeg: Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Maciej Kurus, Rafał MŁotkowski, Łukasz Ogorzelec, Piotr Sendra, Marek Sitarski, Konrad Sobczyk, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper Turyniewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
UKS NOWA SÓL - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 25-20 (14-11)
UKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Michał KuryŁo, Szymon Lisiewicz, Grzegorz Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Dawid ŚwiekatowskiWolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Hubert Kierych, Rafał Kucza, Maciej MaŁy, Konrad MŁynkowiak, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Jakub Pietruszka, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Wojciech Weiss
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 06 kwietnia 2024 23:35
BÓR OBORNIKI ŚL. - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 31-26 (17-13)
Bór Oborniki Śl.: Konrad Andrzejewski, Bartosz Bahonko, Mikołaj Bestian, Marcin Borzymowski, Vladyslav Fediuk, Michał Krupiarz, Łukasz KurzydŁo, Leon Pawlisz, Patryk Piwnicki, Bartosz Serafin, Maciej Skrzypek, Filip SŁomski, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wiktor Wiciak, Łukasz WrÓbelŻagiew Dzierżoniów: Jakub Adamek, Maciej Batko, Mateusz BŁaŻkiewicz, Oskar Czarnecki, Tomasz CzyŻ, Artem Falshuk, Jan Gass, Miłosz Krukiewicz, Tomasz KurasiŃski, Borys Kurlenda, Błażej Potocki, Patryk Pulit, Yahor Volkau, Ksawery WŁostowski, Adam ZieliŃski, Bartłomiej ŻygadŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 07:10
AZS LUBLIN - WISŁA SANDOMIERZ 31-29 (15-16)
AZS Lublin: Krzysztof Janicki (8), Wojciech WŁudarczyk (6), Szymon SekuŁa (5), Paweł Daniel (4), Dmytro Dmytruk (3), Patryk KsiĄŻka (2), Jędrzej Batyra (1), Julian Gadaj (1), Adam Pytka (1), Maciej Abramowicz, Dominik Janicki, Paweł ProĆ, Jacek Stachowicz, Jordan Stachowiak, Grzegorz WielgusWisła Sandomierz: Aleksy RadwaŃski (10), Sebastian Werstler (5), Patryk Mazur (4), Adam Malinowski (3), Mateusz WiĄcek (3), Filip DraguŁa (2), Karol Sapielak (1), Michał Szklarski (1), Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Michał KwieciŃski, Grzegorz Pawelczyk, Dawid Rusin, Daniel Skowron
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 04:53
ORLIK BRZEG - UKS NOWA SÓL 24-29 (13-9)
Orlik Brzeg: Kamil Adwent, Natan BrudziŃski, Paweł Chmiel, Jan Feliszek, Maciej Kurus, Rafał MŁotkowski, Patryk Nowak, Łukasz Ogorzelec, Kacper Onyszkiewicz, Marek Sitarski, Konrad Sobczyk, Waldemar Stanoszek, Kamil StypiŃski, Łukasz Szczurkowski, Kacper Turyniewicz, Grzegorz WojcieszekUKS Nowa Sól: Wiktor Borowski, Hubert Ceglarz, Artur Dymkowski, Oskar GĄsior, Igor Gornostaj, Marcin Hajnysz, Bartosz Janecki, Jakub JaskÓŁka, Piotr Kaczmarek, Michał KuryŁo, Grzegorz Lisiewicz, Szymon Lisiewicz, Jakub Nowakowski, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Kacper Zieniewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 04:53
OLIMP GRODKÓW - GRUNWALD POZNAŃ 23-27 (11-11)
Olimp Grodków: Xawier Drojma, Przemysław DyktyŃski, Filip Gajewski, Sebastian Kolanko, Daniel Koprek, Tomasz Lechowicz, Mateusz Lellek, Daniel Łacny, Jakub MigoŃ, Filip Mistak, Michał SŁomczewski, Wiktor Socha, Adrian Turkowski, Marcel Ungier, Sebastian ZiemiŃski, Bartosz ŻubrowskiGrunwald Poznań: Daniel BartŁomiejczyk, Jakub Bujnowski, Jan Herda, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Borys Naglik, Piotr Nowicki, Adam PaczeŚny, Mikołaj PŁoski, Piotr StanisŁawski, Filip Tarko, Erik Uyen, Antoni Wagner, Dariusz Zarzycki
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 31 marca 2024 04:53
MKS LESZNO - ZEW ŚWIEBODZIN 25-26 (11-11)
MKS Leszno: Piotr DzierliŃski, Michał Frieske, Borys HaŁka, Jędrzej Kaniewski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Olgierd Owczarczak, Kacper PawŁowski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin WydmuchZew Świebodzin: Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Szymon Kobeszko, Cyprian Kociszewski, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Mariusz Nowacki, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Tomasz ŚwiĘs, Paweł Walczak, Paweł Wrzos
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 5 z 152