Timetable
Tenis stołowy -
V liga Katowice 2,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
11-10-2023 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - Wilki II Wilcza | 8-2 |
12-10-2023 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - Ogniwo II Rogoźna | 4-6 |
13-10-2023 (Pt) - 18:00 | GUKS Piece - Relaks II Wodzisław Śl. | 8-2 |
20-10-2023 (Pt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - STS II Żernica | 9-1 |
Kolejka 2 | ||
18-10-2023 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - MUKS Czerwionka | 3-7 |
19-10-2023 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - Tajfun Tychy | 4-6 |
19-10-2023 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 0-10 |
20-10-2023 (Pt) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - GUKS Piece | 7-3 |
Kolejka 3 | ||
25-10-2023 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - Gwarek II Ornontowice | 6-4 |
26-10-2023 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - STS II Żernica | 7-3 |
26-10-2023 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - Ogniwo II Rogoźna | 8-2 |
29-11-2023 (Śr) - 18:00 | GUKS Piece - Wilki II Wilcza | 8-2 |
Kolejka 4 | ||
08-11-2023 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - GUKS Piece | 0-10 |
09-11-2023 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 2-8 |
10-11-2023 (Pt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Tajfun Tychy | 4-6 |
10-11-2023 (Pt) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - Relaks II Wodzisław Śl. | 10-0 |
Kolejka 5 | ||
13-11-2023 (Pn) - 18:00 | GUKS Piece - Gwarek II Ornontowice | 7-3 |
16-11-2023 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - STS II Żernica | 8-2 |
16-11-2023 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - Wilki II Wilcza | 6-4 |
16-11-2023 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - MUKS Czerwionka | 3-7 |
Kolejka 6 | ||
22-11-2023 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - Relaks II Wodzisław Śl. | 6-4 |
22-11-2023 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - GUKS Piece | 3-7 |
23-11-2023 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - Ogniwo II Rogoźna | 1-9 |
24-11-2023 (Pt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 4-6 |
Kolejka 7 | ||
27-11-2023 (Pn) - 18:00 | GUKS Piece - Tajfun Tychy | 9-1 |
30-11-2023 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - Gwarek II Ornontowice | 1-9 |
30-11-2023 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - MUKS Czerwionka | 7-3 |
01-12-2023 (Pt) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - STS II Żernica | 9-1 |
Kolejka 8 | ||
06-12-2023 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - Wilki II Wilcza | 4-6 |
06-12-2023 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - Relaks II Wodzisław Śl. | 8-2 |
07-12-2023 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 3-7 |
08-12-2023 (Pt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Ogniwo II Rogoźna | 2-8 |
Kolejka 9 | ||
13-12-2023 (Śr) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - MUKS Czerwionka | 5-5 |
14-12-2023 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - Gwarek II Ornontowice | 3-7 |
14-12-2023 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - Tajfun Tychy | 1-9 |
14-12-2023 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - GUKS Piece | 4-6 |
Kolejka 10 | ||
18-01-2024 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - MUKS Czerwionka | 5-5 |
18-01-2024 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - Gwarek II Ornontowice | 4-6 |
18-01-2024 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - Relaks II Wodzisław Śl. | 7-3 |
24-01-2024 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - Ogniwo II Rogoźna | 2-8 |
Kolejka 11 | ||
22-01-2024 (Pn) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - MUKS Czerwionka | 5-5 |
25-01-2024 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - GUKS Piece | 0-10 |
21-02-2024 (Śr) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - Wilki II Wilcza | 9-1 |
06-03-2024 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 1-9 |
Kolejka 12 | ||
14-02-2024 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - Tajfun Tychy | 6-4 |
14-02-2024 (Śr) - 18:00 | GUKS Piece - STS II Żernica | 9-1 |
15-02-2024 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - Wilki II Wilcza | 9-1 |
16-02-2024 (Pt) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - Gwarek II Ornontowice | 9-1 |
Kolejka 13 | ||
22-02-2024 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - Gwarek II Ornontowice | 6-4 |
22-02-2024 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - STS II Żernica | 6-4 |
23-02-2024 (Pt) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - Tajfun Tychy | 10-0 |
29-02-2024 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - GUKS Piece | 2-8 |
Kolejka 14 | ||
06-03-2024 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - Ogniwo II Rogoźna | 5-5 |
07-03-2024 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - Relaks II Wodzisław Śl. | 7-3 |
07-03-2024 (Cz) - 18:00 | Tajfun II Kuźnia Raciborska - Tajfun Tychy | 8-2 |
08-03-2024 (Pt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - GUKS Piece | 2-8 |
Kolejka 15 | ||
13-03-2024 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 4-6 |
14-03-2024 (Cz) - 18:15 | Wilki II Wilcza - STS II Żernica | 6-4 |
14-03-2024 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - GUKS Piece | 3-7 |
25-03-2024 (Pn) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Relaks II Wodzisław Śl. | 10-0 |
Kolejka 16 | ||
20-03-2024 (Śr) - 18:00 | GUKS Piece - MUKS Czerwionka | 8-2 |
21-03-2024 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - Relaks II Wodzisław Śl. | 9-1 |
22-03-2024 (Pt) - 18:00 | STS II Żernica - Gwarek II Ornontowice | 1-9 |
22-03-2024 (Pt) - 17:30 | Ogniwo II Rogoźna - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 2-8 |
Kolejka 17 | ||
03-04-2024 (Śr) - 18:00 | GUKS Piece - Ogniwo II Rogoźna | 8-2 |
04-04-2024 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - MUKS Czerwionka | 5-5 |
17-04-2024 (Śr) - 18:00 | STS II Żernica - Tajfun Tychy | 4-6 |
19-04-2024 (Pt) - 18:00 | Gwarek II Ornontowice - Wilki II Wilcza | 8-2 |
Kolejka 18 | ||
10-04-2024 (Śr) - 17:00 | MUKS Czerwionka - STS II Żernica | 5-5 |
10-04-2024 (Śr) - 18:00 | GUKS Piece - Tajfun II Kuźnia Raciborska | 9-1 |
11-04-2024 (Cz) - 19:00 | Tajfun Tychy - Wilki II Wilcza | 8-2 |
11-04-2024 (Cz) - 18:00 | Relaks II Wodzisław Śl. - Ogniwo II Rogoźna | 0-10 |