Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 17 | |
---|---|
37-24 |
|
28-31 |
|
Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz |
16:00 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
12 | 33 | 414 | - | 326 |
2. |
><
Start Pietrowice
|
13 | 23 | 368 | - | 344 |
3. |
><
Victoria Świebodzice
|
12 | 21 | 351 | - | 334 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
11 | 18 | 323 | - | 314 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
LKS Kamienica Polska - Kmicic Kruszyna | 5-1 |
LKS Mizerów - Polonia Międzyrzecze | 0-7 |
MRKS Czechowice - LKS Czaniec | 3-1 |
Rozwój Katowice - Podlesianka Katowice | 0-1 |
Sparta Katowice - Drama Zbrosławice | 2-1 |
Zagłębie II Sosnowiec - Znicz Kłobuck | 3-3 |
Korona Kielce - Zagłębie Lubin | 3-5 |
Warta Poznań - Wisła Kraków | 4-1 |
Stal Żywiec - Podbeskidzie II Bielsko-Biała | 1-9 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia | 0-0 |
LZS Ligota Górna - LZS Żytniów | 0-7 |
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 1-1 |
Czułowianka Tychy - Siódemka Tychy | 2-1 |
Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin | 26-28 |
Hetman Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 1-3 |
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia | 0-0 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52
HANDBALL RZESZÓW - KS BYSTRA 33-23 (19-12)
Handball Rzeszów: Jolanta PŁocica (6), Julia Jamrozik (5), Paulina Lasek (5), Julia Ginalska (4), Dominika Puchalska (3), Antonina SzczĘsna (3), Alicja Harpula (2), Kinga OsĘkowska (1), Julia PŁocica (1), Nikolina Samborska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Anna StapiŃska, Anita ZiajkaKS Bystra: Emilia WiĘckowska (7), Dominika Zubek (5), Katarzyna Loranc (3), Karolina Theuer (3), Oliwia Ostrowska (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra (1), Wiktoria GŁowacz, Emilia KĄkol, Joanna Niewdana, Katarzyna Sofka
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52
NC ZABRZE - TOR DOBRZEŃ 35-21 (18-7)
NC Zabrze: Kamila Czapla, Aleksandra CzerwiŃska, Natalia GabryŚ, Kinga Grzegorzewska, Oliwia Jakubowska, Martyna Mrozek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Piasecka, Martyna PiĄtek, Wiktoria Pietryga, Eliza Przybylska, Oliwia Przystalska, Natalia ŻygliŃskaTOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Paulina KuchczyŃska, Paulina Marciniszyn, Daria Nadolna, Jolanta Polarczyk, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Julia Witola, Karolina ZajĄczkowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52
START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 30-31 (19-17)
Start Pietrowice: Karolina Kawalec (9), Weronika WesoŁowska (8), Weronika Chrobak (3), Laura Szczepanik (3), Agnieszka ZioŁa (3), Weronika Malinowska (2), Agata PodsiadŁo (2), Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Oktawia Kowalska, Karolina Solecka, Oliwia Szewczyk, Daria Chrzanowska, Sandra Kowalewska, Julia PawŁowska, Karolina PlutkaStart Michałkowice: Aleksandra WalentyŃska (8), Weronika Zalewska (7), Klaudia Drost (4), Klaudia KrawczyŃska (3), Magdalena Bala (2), Marlena Wodarka (2), Sabina Grzomba (1), Zuzanna Haraf (1), Patrycja Kowal (1), Julia PodsiadŁo (1), Julia Umywalnik (1), Martyna Czaniecka, Magdalena Grzymek, Joanna Hejdysz, Natalia Surlas, Urszula Kozielska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 05 grudnia 2020 20:10
KS BYSTRA - START MICHAŁKOWICE 31-35 (21-18)
KS Bystra: Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Julia Talik, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Jagoda WaluŚ, Emilia WiĘckowska, Natalia WronaStart Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas, Aleksandra WalentyŃska, Alicja Widera, Weronika Zalewska, Wiktoria Zuzel
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 30 listopada 2020 19:11
START PIETROWICE - HANDBALL RZESZÓW 23-24 (10-11)
Start Pietrowice: Oktawia Kowalska (7), Laura Szczepanik (4), Weronika Malinowska (3), Karolina Bugdoll (2), Agata PodsiadŁo (2), Weronika WesoŁowska (2), Weronika Chrobak (1), Sandra Kowalewska (1), Julia PawŁowska (1), Wiktoria Firecka, Daria Chrzanowska, Justyna Gontarek, Wiktoria Kuroczik, Roksana Wolny, Oliwia WolnyHandball Rzeszów: Paulina Lasek (5), Anna Tomaszewska (4), Anita Ziajka (4), Jolanta PŁocica (3), Antonina SzczĘsna (3), Julia Jamrozik (2), Dominika Puchalska (2), Julia PŁocica (1), Julia Ginalska, Alicja Harpula, Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Kinga OsĘkowska, Martyna Szklarz, Wiktoria Wolak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 19:50
TOR DOBRZEŃ - START MICHAŁKOWICE 23-22 (11-11)
TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (11), Weronika Gawlik (3), Paulina Marciniszyn (3), Sylwia Chochorowska (2), Joanna KapuŚcik (2), Wiktoria Kokot (1), Karolina ZajĄczkowska (1), Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych, Natalia ŚmiarowskaStart Michałkowice: Weronika Zalewska (8), Marlena Wodarka (4), Aleksandra WalentyŃska (3), Klaudia KrawczyŃska (2), Magdalena Bala (1), Klaudia Drost (1), Julia Umywalnik (1), Alicja Widera (1), Wiktoria Zuzel (1), Martyna Czaniecka, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 08:08
KS BYSTRA - NC ZABRZE 25-26 (12-14)
KS Bystra: Natalia Wrona (8), Julia Talik (6), Magdalena Tran minh (4), Jagoda WaluŚ (3), Klaudia Hutyra (2), Joanna Niewdana (1), Karolina Theuer (1), Ksenia GoŁuch, Monika PawlusiŃska, Roksana PetrynaNC Zabrze: Dominika Jakubiec (7), Aleksandra CzerwiŃska (5), Oliwia Jakubowska (4), Nikola Cygan (3), Kinga Grzegorzewska (2), Dominika Przewosnik (2), Natalia WyŻga (2), Martyna PiĄtek (1), Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Kinga Jaszczuk, Magdalena NasiŁowska, Oliwia Przystalska, Natalia GabryŚ, Natalia ŻygliŃska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 23 listopada 2020 07:43
START PIETROWICE - TOR DOBRZEŃ 24-22 (10-11)
Start Pietrowice: Weronika Malinowska (8), Oktawia Kowalska (4), Julia PawŁowska (3), Weronika WesoŁowska (3), Agata PodsiadŁo (2), Karolina Bugdoll (1), Weronika Chrobak (1), Daria Chrzanowska (1), Sandra Kowalewska (1), Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Laura Szczepanik, Wiktoria Kuroczik, Roksana Wolny, Oliwia WolnyTOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (6), Paulina KuchczyŃska (5), Karolina ZajĄczkowska (4), Paulina Marciniszyn (3), Patrycja Bucyk (2), Natalia Florianowicz (1), Wiktoria Kokot (1), Małgorzata Bucyk, Sylwia Chochorowska, Weronika Gawlik, Daria Nadolna, Natalia Śmiarowska, Natalia Wypych, Amelia Szczepaniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 23 listopada 2020 07:43
HANDBALL RZESZÓW - NC ZABRZE 27-26 (13-13)
Handball Rzeszów: Paulina Lasek (7), Julia Ginalska (5), Jolanta PŁocica (4), Dominika Puchalska (4), Julia PŁocica (2), Antonina SzczĘsna (2), Julia Jamrozik (1), Julia Tereszak (1), Anna Tomaszewska (1), Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Anita Ziajka, Alicja Harpula, Nikolina Samborska, Oliwia Solarz, Martyna SzklarzNC Zabrze: Dominika Przewosnik (5), Dominika Jakubiec (4), Laura Pastuszka (3), Martyna PiĄtek (3), Aleksandra CzerwiŃska (2), Martyna Hawryluk (2), Oliwia Przystalska (2), Alicja Skotnicka (2), Natalia WyŻga (2), Magdalena NasiŁowska (1), Nikola Cygan, Kamila Czapla, Natalia GabryŚ, Kinga Jaszczuk, Natalia ŻygliŃska, Kinga Grzegorzewska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 10:11
START MICHAŁKOWICE - TOR DOBRZEŃ 27-18 (11-8)
Start Michałkowice: Alicja Widera (6), Klaudia KrawczyŃska (5), Sabina Grzomba (3), Marlena Wodarka (3), Klaudia Drost (2), Wiktoria Zuzel (2), Daria Janik (1), Julia PodsiadŁo (1), Klaudia PstrĄgowska (1), Maria Schmidt (1), Julia Umywalnik (1), Weronika Zalewska (1), Martyna Czaniecka, Joanna Hejdysz, Tatiana Plaszczyk, Julia StolarczykTOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (10), Patrycja Bucyk (3), Paulina Marciniszyn (2), Weronika Gawlik (1), Natalia Wypych (1), Karolina ZajĄczkowska (1), Małgorzata Bucyk, Wiktoria Kokot, Natalia Śmiarowska, Maja ŻyŁka, Sylwia Chochorowska, Daria Nadolna
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 10:11
NC ZABRZE - KS BYSTRA 33-21 (14-11)
NC Zabrze: Natalia GabryŚ (8), Laura Pastuszka (7), Dominika Przewosnik (5), Oliwia Przystalska (5), Natalia Piasecka (4), Kinga Grzegorzewska (2), Aleksandra CzerwiŃska (1), Magdalena NasiŁowska (1), Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Dominika Jakubiec, Oliwia Jakubowska, Kinga Jaszczuk, Martyna PiĄtek, Natalia ŻygliŃskaKS Bystra: Dominika Zubek (5), Magdalena Tran minh (4), Sandra Korusiewicz (3), Julia Talik (3), Emilia WiĘckowska (3), Natalia Wrona (3), Lulzime Emrulahu, Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Marlena MaŚlanka, Karolina MokrzyŃska, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Kamila Syktus, Jagoda WaluŚ
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 19 listopada 2020 10:11
HANDBALL RZESZÓW - START PIETROWICE 25-28 (13-9)
Handball Rzeszów: Paulina Lasek (10), Jolanta PŁocica (5), Julia Ginalska (3), Julia PŁocica (2), Julia Tereszak (2), Dominika Puchalska (1), Antonina SzczĘsna (1), Anita Ziajka (1), Alicja Harpula, Julia Jamrozik, Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Martyna Nycz, Nikolina Samborska, Martyna Szklarz, Żaneta ZiĘbaStart Pietrowice: Laura Szczepanik (9), Weronika WesoŁowska (6), Weronika Malinowska (5), Karolina Bugdoll (3), Oktawia Kowalska (3), Agata PodsiadŁo (2), Daria Chrzanowska, Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Sandra Kowalewska, Julia PawŁowska, Karolina Plutka, Roksana Wolny, Weronika Chrobak, Oliwia Wolny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 8 z 16