Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 17 | |
---|---|
37-24 |
|
28-31 |
|
Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz |
16:00 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
12 | 33 | 414 | - | 326 |
2. |
><
Start Pietrowice
|
13 | 23 | 368 | - | 344 |
3. |
><
Victoria Świebodzice
|
12 | 21 | 351 | - | 334 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
11 | 18 | 323 | - | 314 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Nielba Wągrowiec - Pogoń Szczecin | 26-28 |
Hetman Katowice - Grunwald Ruda Śl. | 1-3 |
Skra Częstochowa - Rekord Bielsko-Biała | 1-3 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Arka Gdynia | 0-0 |
1899 Hoffenheim - RB Leipzig | 1-1 |
Ruch Chorzów - Lech Poznań | 2-1 |
Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn | 2-0 |
Skra Częstochowa - ŁKS II Łódź | 3-0 |
Cracovia Kraków - Górnik Zabrze | 5-0 |
Górnik Łęczna - Odra Opole | 1-0 |
MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław | 1-1 |
Carina Gubin - Unia Turza Śl. | 3-1 |
Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz | 4-2 |
Raków II Częstochowa - Górnik II Zabrze | 2-1 |
Jura II Niegowa - Sparta II Szczekociny | 0-3 |
Pogoń Kamyk - Jurajskie Wilki Częstochowa | 8-0 v.o. |
Rekord Bielsko-Biała - Rozwój Katowice | 3-1 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 07 października 2023 21:00
SPR OLKUSZ - VICTORIA ŚWIEBODZICE 43-30 (18-10)
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Antonina Bigaj, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Natalia Kolonko, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Kinga Petlic, Aleksandra Rasiak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Nikola SoŁoŚciuk , Natalia ŚlĘzak, Oliwia WoszczekVictoria Świebodzice: Justyna Adamczewska, Patrycja Barna, Valeriia Beliak, Elżbieta Chlebowska, Zuzanna Dydek, Patrycja JaŁowicka, Lena Kalafut, Dagmara KoŁodziej, Gabriela LeŚniaŃska, Marta Lewalska, Natalia Nowak, Hanna PaczyŃska, Justyna StaroŃ, Marika Szulc, Julia WlazŁo, Natalia Wojas
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 07 października 2023 21:00
START PIETROWICE - OTMĘT KRAPKOWICE 19-26 (9-13)
Start Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Dominika Jakubiec, Karolina Jaworska, Sandra Matusik, Zuzanna Mikosz, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Magda StĘpieŃ, Ewelina Wojciechowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁaOtmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Monika Kurek, Maria Matuszek, Katarzyna Medwid, Izabela OchoŃska, Małgorzata Olfans, Monika Pisarzak, Maja StaŃczyk, Natalia Staszkiewicz, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina Tiuchtiej, Patrycja WoŁoszczak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 10 lipca 2023 09:47
Terminarz - III liga kobiet
Kolejka 1 - 2023-10-07
Grunwald Ruda Śl. - Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków - Zgoda Ruda Śl.
Otmęt Krapkowice - Start Pietrowice
SPR Olkusz - Victoria Świebodzice
Gmina II Kobierzyce - pauza
Kolejka 2 - 2023-10-21
Gmina II Kobierzyce - SPR Olkusz
Victoria Świebodzice - Otmęt Krapkowice
Start Pietrowice - Cracovia Kraków
Zgoda Ruda Śl. - Grunwald Ruda Śl.
pauza - Śląsk Wrocław
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 31 marca 2022 15:25
START PIETROWICE - NC ZABRZE 46-25 (20-11)
Start Pietrowice: Agnieszka ZioŁa (7), Karolina Kawalec (6), Weronika Chrobak (5), Weronika Malinowska (5), Laura Szczepanik (5), Julia PawŁowska (4), Sandra Kowalewska (3), Wiktoria Kuroczik (3), Julia PodsiadŁo (2), Agata PodsiadŁo (2), Karolina Bugdoll (1), Julia Duc (1), Wiktoria Firecka (1), Aleksandra Rygiel (1), Adrianna Mazurczyk, Ewelina WojciechowskaNC Zabrze: Alicja Skotnicka (6), Julia Kurasz (4), Nikola Cygan (3), Kinga Grzegorzewska (3), Julia Copik (2), Dominika Jakubiec (2), Martyna PiĄtek (2), Wiktoria Pietryga (1), Weronika Przybylska (1), Karolina SzczygieŁ (1), Martyna Borkowska, Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Eliza Przybylska, Alicja Warzecha
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 24 marca 2022 08:10
AGH KRAKÓW - START PIETROWICE 18-34 (9-14)
AGH Kraków: Katarzyna Kuranda (5), Agnieszka Knapik (3), Magdalena Sykta (3), Karolina DziurzyŃska (2), Justyna FijaŁkowska (2), Judyta Gacur (1), Monika Marczyk (1), Zofia Owsiak (1), Kinga Baziak, Patrycja JagŁa, Katarzyna Kucajda, Kinga Malendowicz, Wiktoria Robak, Aleksandra WcisŁo, Gabriela ZiĘba, Kinga GarboŚStart Pietrowice: Laura Szczepanik (8), Julia PawŁowska (5), Karolina Bugdoll (4), Agnieszka ZioŁa (4), Weronika Chrobak (3), Karolina Kawalec (3), Weronika Malinowska (2), Julia Duc (1), Adrianna Mazurczyk (1), Julia PodsiadŁo (1), Karolina Pytlos (1), Aleksandra Rygiel (1), Wiktoria Firecka, Sandra Kowalewska, Wiktoria Kuroczik, Agata PodsiadŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 20 marca 2022 22:25
START MICHAŁKOWICE - KS BYSTRA 29-31 (15-13)
Start Michałkowice: Aleksandra WalentyŃska (9), Julia Stolarczyk (6), Aleksandra Cypek (5), Wiktoria Herrmann (3), Klaudia Kulik (2), Angelika Kurasz (2), Martyna GÓrnioczek (1), Natalia Nowak (1), Sandra Czaplicka, Weronika GuŚtak, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Justyna Kita, Natalia LiwiŃska, Maria SchmidtKS Bystra: Emilia WiĘckowska (9), Julia Talik (7), Dominika Zubek (5), Aneta Pawelec (4), Natalia Wrona (3), Sandra Korusiewicz (2), Zuzanna Gruca (1), Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Oliwia Ostrowska, Marta Redlecka, Katarzyna Sofka, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
czwartek, 17 marca 2022 00:57
START PIETROWICE - SOŚNICA II GLIWICE 26-19 (15-8)
Start Pietrowice: Karolina Kawalec (9), Julia Duc (5), Julia PawŁowska (4), Weronika Chrobak (3), Laura Szczepanik (2), Wiktoria Kuroczik (1), Agata PodsiadŁo (1), Agnieszka ZioŁa (1), Karolina Bugdoll, Wiktoria Firecka, Sandra Kowalewska, Weronika Malinowska, Adrianna Mazurczyk, Julia PodsiadŁo, Ewelina Wojciechowska, Karolina PytlosSośnica II Gliwice: Natalia Korbanek (4), Julia WÓjcik (4), Natalia Wach (3), Patrycja Ledniowska (2), Wiktoria Tomecka (2), Weronika DurŁak (1), Wiktoria Piwczyk (1), Martyna PoŁednik (1), Karolina Solecka (1), Aleksandra Gregorczyk, Jagoda Kaczor, Karolina Kloczkowska, Karolina Korzec, Nikola Lessner, Aleksandra Surlas, Martyna Wawro
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 14 marca 2022 02:49
KS BYSTRA - SOŚNICA II GLIWICE 31-35 (17-19)
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (12), Aneta Pawelec (5), Dominika Zubek (5), Julia Talik (4), Natalia Wrona (3), Magdalena Tran minh (2), Zuzanna Gruca, Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Oliwia Ostrowska, Katarzyna Sofka, Karolina Theuer, Marta RedleckaSośnica II Gliwice: Natalia KaliŃska (8), Julia WÓjcik (8), Karolina Solecka (5), Aleksandra Gregorczyk (4), Jagoda Kaczor (3), Patrycja Ledniowska (3), Weronika DurŁak (2), Martyna Kanteluk (1), Martyna Wejknis (1), Natalia GrochoŁa, Paulina Kogut, Oliwia Piernikarczyk, Wiktoria Piwczyk, Martyna PoŁednik, Aleksandra Surlas, Oliwia Wolak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 12 marca 2022 15:46
NC ZABRZE - AGH KRAKÓW 27-26 (11-13)
NC Zabrze: Wiktoria Pietryga (11), Katarzyna SzymaŃska (5), Martyna PiĄtek (3), Kinga Grzegorzewska (2), Julia Kurasz (2), Julia Copik (1), Eliza Przybylska (1), Alicja Skotnicka (1), Alicja Warzecha (1), Martyna Borkowska, Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Weronika PrzybylskaAGH Kraków: Kinga Baziak (11), Patrycja JagŁa (4), Karolina DziurzyŃska (3), Katarzyna Kuranda (3), Monika Marczyk (2), Zofia Owsiak (2), Justyna FijaŁkowska (1), Kaja DĄbrowska, Ilona Jadach, Kinga Malendowicz, Wiktoria Robak, Magdalena Sykta, Gabriela ZiĘba, Judyta Gacur, Kinga GarboŚ, Aleksandra WcisŁo
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 08 marca 2022 18:17
SOŚNICA II GLIWICE - NC ZABRZE 25-23 (13-10)
Sośnica II Gliwice: Weronika DurŁak (5), Martyna Hajda (4), Jagoda Kaczor (3), Aleksandra Surlas (3), Julia WÓjcik (3), Aleksandra Gregorczyk (2), Karolina Kloczkowska (2), Nikola Lessner (1), Martyna PoŁednik (1), Martyna Wawro (1), Oliwia Florek, Natalia Korbanek, Nikola OkuŃska, Wiktoria Piwczyk, Karolina Solecka, Oliwia WolakNC Zabrze: Kinga Grzegorzewska (5), Karolina SzczygieŁ (5), Martyna PiĄtek (4), Nikola Cygan (3), Martyna Hawryluk (3), Wiktoria Marcinek (1), Wiktoria Pietryga (1), Alicja Skotnicka (1), Kinga Bochaczyk, Julia Copik, Kamila Czapla, Aleksandra Dubiniak, Julia Kurasz, Oliwia Ostenda, Eliza Przybylska, Alicja Warzecha
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 07 marca 2022 07:14
AGH KRAKÓW - KS BYSTRA 28-36 (10-17)
AGH Kraków: Justyna FijaŁkowska (10), Zofia Owsiak (3), Wiktoria Robak (3), Magdalena Sykta (3), Karolina DziurzyŃska (2), Patrycja JagŁa (2), Agnieszka Knapik (2), Monika Marczyk (2), Kinga Baziak (1), Kaja DĄbrowska, Ilona Jadach, Katarzyna Kuranda, Aleksandra WcisŁo, Gabriela ZiĘba, Judyta Gacur, Kinga MalendowiczKS Bystra: Emilia WiĘckowska (10), Julia Talik (8), Dominika Zubek (5), Zuzanna Gruca (3), Oliwia Ostrowska (3), Klaudia Hutyra (2), Aneta Pawelec (2), Natalia Wrona (2), Karolina Theuer (1), Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Marta Redlecka, Katarzyna Sofka, Magdalena Tran minh
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 06 marca 2022 19:33
START MICHAŁKOWICE - AGH KRAKÓW 24-20 (11-11)
Start Michałkowice: Aleksandra Cypek, Sandra Czaplicka, Martyna GÓrnioczek, Weronika GuŚtak, Joanna Hejdysz, Wiktoria Herrmann, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Natalia Kasznia, Klaudia Kulik, Angelika Kurasz, Natalia Nowak, Paulina RzemiŃska, Julia Stolarczyk, Natalia Szczepaniak, Aleksandra WalentyŃskaAGH Kraków: Karolina DziurzyŃska, Karolina FĄfera, Justyna FijaŁkowska, Judyta Gacur, Kinga GarboŚ, Patrycja JagŁa, Agnieszka Knapik, Katarzyna Kuranda, Kinga Malendowicz, Monika Marczyk, Zofia Owsiak, Wiktoria Robak, Magdalena Sykta, Gabriela ZiĘba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 5 z 16