Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 17 | |
---|---|
37-24 |
|
28-31 |
|
Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz |
- |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
12 | 33 | 414 | - | 326 |
2. |
><
Start Pietrowice
|
13 | 23 | 368 | - | 344 |
3. |
><
Victoria Świebodzice
|
12 | 21 | 351 | - | 334 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
11 | 18 | 323 | - | 314 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Grom Poczesna - Dąbrowianka Dąbrowa Zielona | 2-6 |
ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław | 1-2 |
Polonia Marklowice - Jedność Jejkowice | 3-0 |
Olimpia Boruszowice - Odra Miasteczko Śl. | 0-3 |
Naprzód Żernica - KS 94 Rachowice | 0-8 |
Sudety Burgrabice - Ogrodnik Chrościna Nyska | 8-0 |
Stilon Gorzów Wlkp. - Odra Bytom Odrzański | 1-1 |
Naprzód Łubie - Tempo II Paniówki | 2-1 |
Skalnik Gracze - Chemik Kędzierzyn | 4-1 |
Lech II Poznań - KKS Kalisz | 1-1 |
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek | 1-3 |
Amator Golce - KS Panki | 2-3 |
Płomień Połomia - Ruch Stanowice | 1-1 |
Śląsk Łubniany - Start Namysłów | 2-0 |
LKS Bujaków - ŁTS II Łabędy | 7-1 |
Unia Strzybnica - Rodło Górniki | 8-0 |
GKS II Jastrzębie - Start Mszana | 5-0 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2024 02:36
OTMĘT KRAPKOWICE - SPR OLKUSZ 23-26 (11-25)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Katarzyna Medwid, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina TiuchtiejSPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Agata Nowak, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia Woszczek
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 16 marca 2024 16:17
GMINA II KOBIERZYCE - ZGODA RUDA ŚL. 31-23 (15-15)
Gmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola WronkowskaZgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Martyna Krzysteczko, Dominika Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 16 marca 2024 16:17
ŚLĄSK WROCŁAW - START PIETROWICE 28-27 (14-12)
Śląsk Wrocław: Yaroslava Afanasyeva, Agata Alwin, Helena DrochliŃska, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Zuzanna GoŁĘbiarz, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Zuzanna Mogilska, Alicja Pytel, Agata Stokowiecka, Julia Szewczyk, Oliwia Toman, Anita ZiajkaStart Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2024 09:07
START PIETROWICE - GRUNWALD RUDA ŚL. 32-22 (19-12)
Start Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Ewelina Wojciechowska, Agnieszka ZioŁaGrunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Aleksandra Janysek, Daria Justka, Sara Konieczny, Karolina Korzec, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Weronika Malinowska, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Zuzanna RÓŻycka, Laura Szczepanik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2024 09:07
ZGODA RUDA ŚL. - ŚLĄSK WROCŁAW 32-27 (14-8)
Zgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kondas, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Agnieszka ZimowskaŚląsk Wrocław: Agata Alwin, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Martyna Michalak, Zuzanna Mogilska, Weronika PrzewdziĘk, Alicja Pytel, Agata Stokowiecka, Anita Ziajka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2024 09:07
GMINA II KOBIERZYCE - OTMĘT KRAPKOWICE 35-21 (19-9)
Gmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola WronkowskaOtmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Katarzyna Medwid, Monika Pisarzak, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina Tiuchtiej
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 06 marca 2024 07:32
START PIETROWICE - SPR OLKUSZ 26-27 (14-13)
Start Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁaSPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Agata Nowak, Kinga Petlic, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia Woszczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 03 marca 2024 08:02
GMINA II KOBIERZYCE - START PIETROWICE 25-29 (13-14)
Gmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola WronkowskaStart Pietrowice: Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Magda StĘpieŃ, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 26 lutego 2024 10:37
GRUNWALD RUDA ŚL. - ZGODA RUDA ŚL. 37-26 (18-13)
Grunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Aleksandra Janysek, Daria Justka, Sara Konieczny, Karolina Korzec, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Weronika Malinowska, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Zuzanna RÓŻycka, Laura SzczepanikZgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kondas, Martyna Krzysteczko, Dominika Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2024 05:11
SPR OLKUSZ - GMINA II KOBIERZYCE 41-26 (20-8)
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Agata Nowak, Kinga Petlic, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia WoszczekGmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Nikola Wronkowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 18 lutego 2024 05:46
OTMĘT KRAPKOWICE - START PIETROWICE 22-24 (10-10)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Maria Matuszek, Monika Pisarzak, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina TiuchtiejStart Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 18 lutego 2024 05:46
ZGODA RUDA ŚL. - GMINA II KOBIERZYCE 41-30 (21-9)
Zgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Martyna Krzysteczko, Dominika Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka ZimowskaGmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola Wronkowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 2 z 16