Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 17 | |
---|---|
37-24 |
|
28-31 |
|
Zgoda Ruda Śl. - SPR Olkusz |
- |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
12 | 33 | 414 | - | 326 |
2. |
><
Start Pietrowice
|
13 | 23 | 368 | - | 344 |
3. |
><
Victoria Świebodzice
|
12 | 21 | 351 | - | 334 |
4. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
13 | 18 | 378 | - | 393 |
5. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
11 | 18 | 323 | - | 314 |
6. |
><
Śląsk Wrocław
|
13 | 18 | 382 | - | 380 |
7. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
13 | 13 | 388 | - | 394 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
13 | 6 | 296 | - | 415 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
LKS II Pogórze - Victoria II Haźlach | 2-2 |
Górnik Bobrowniki Śl. - Gwarek II Tarnowskie Góry | 5-1 |
LZS Lasowice Wielkie - Polonia Smardy | 12-1 |
LKS Czernichów - LKS Bystra | 2-3 |
Błyskawica Kończyce W. - Strażak Pielgrzymowice | 4-1 |
Skra II Częstochowa - Liswarta Krzepice | 2-0 |
Zapora Porąbka - Żar Międzybrodzie | 2-3 |
LKS Cyprzanów - Olszynka Olza | 3-1 |
Wicher Racibórz - Silesia II Lubomia | 2-6 |
LKS Żyglin - Sparta Zabrze | 6-0 |
LZS II Starowice - LZS Gościce | 7-2 |
Iskra Lasowice - Orkan Dąbrówka G. | 0-1 |
VfL Wolfsburg - SV Darmstadt | 3-0 |
VfB Stuttgart - Bayern München | 3-1 |
Werder Bremen - Borussia Mönchengladbach | 2-2 |
UKS Warszowice - Stal Chełm Śląski | 1-4 |
Odra Koźle - Polonia Głubczyce | 14-0 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 07 kwietnia 2019 08:28
CRACOVIA KRAKÓW - HANDBALL RZESZÓW 29-13 (15-5)
Cracovia Kraków: Dominika Franczyk, Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Roksana Robaszek, Małgorzata Skalska, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia WojasHandball Rzeszów: Aleksandra Bielec , Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Samanta DrapaŁa, Wiktoria Flak, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita Ziajka
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 25 marca 2019 02:22
IMPERIUM II KATOWICE - CRACOVIA KRAKÓW 30-38 (18-20)
Imperium II Katowice: Paulina Kulik (7), Martyna Jelitko (6), Marlena Wodarka (5), Katarzyna Loranc (4), Karolina Kawalec (3), Agnieszka Jalowietzki (2), Sandra KaŁĘka (2), Magdalena Bala (1), Barbara Bielat, Karolina Kroll, Adrianna Mazurczyk, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Wiktoria Zuzel, Agata Opitek, Julia StolarczykCracovia Kraków: Laura ŚwiĄtek (10), Paulina Reichel (7), Justyna StaroŃ (6), Milena Herman (4), Katarzyna KamusiŃska (3), Dominika Franczyk (2), Agata StĘpieŃ (2), Natalia Wojas (2), Paulina Klimowicz (1), Marlena Nikody (1), Roksana Robaszek, Joanna StĘpnik, Katarzyna Kawa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 25 marca 2019 02:22
HANDBALL RZESZÓW - TOR DOBRZEŃ 27-25 (19-14)
Handball Rzeszów: Aleksandra Bielec , Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Wiktoria Flak, Sylwia Galica, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Klaudia Prajsnar, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita ZiajkaTOR Dobrzeń: Małgorzata Bucyk, Patrycja Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria Pozniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 24 marca 2019 13:02
START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 31-17 (13-12)
Start Pietrowice: Klara Gotzmann (8), Nikolina Posmyk (7), Nicole Gabryel (3), Weronika Malinowska (3), Karolina Bugdoll (2), Nicole Chmielewska (2), Agata PodsiadŁo (2), Weronika Chrobak (1), Sandra Kowalewska (1), Sandra PoznaŃska (1), Marta Steuer (1), Sandra Jokel, Klaudia KrawczyŃska, Karolina PlutkaStart Michałkowice: Daria Nawrocka (5), Alicja Widera (4), Magdalena Grzymek (3), Nicola JarzĄbek (2), Monika JerczyŃska (1), Ewelina MorczyŃska (1), Natalia Szczepaniak (1), Karolina DeresiŃska, Klaudia Drost, Wiktoria Firecka, Marta Grabowska, Zuzanna Haraf, Natalia Kudla, Klaudia Kulik, Karolina Misiak, Martyna Szybalska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 18 marca 2019 01:33
START MICHAŁKOWICE - IMPERIUM II KATOWICE 21-24 (9-11)
Start Michałkowice: Sandra Czaplicka, Klaudia Drost, Weronika DurŁak, Marta Grabowska, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Daria Janik, Nicola JarzĄbek, Monika JerczyŃska, Karolina Misiak, Ewelina MorczyŃska, Daria Nawrocka, Maria Schmidt, Natalia Szczepaniak, Martyna Szybalska, Alicja WideraImperium II Katowice: Magdalena Bala, Barbara Bielat, Agnieszka Jalowietzki, Martyna Jelitko, Sandra KaŁĘka, Karolina Kroll, Paulina Kulik, Katarzyna Loranc, Ines PawŁowska, Weronika Raus, Julia Stolarczyk, Zofia Szakowska, Marlena Wodarka, Wiktoria Zaborska, Natalia Zwolennik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:13
ZGODA RUDA ŚL. - HANDBALL RZESZÓW 37-21 (20-8)
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Justyna Cuber, Martyna Hawryluk, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Magdalena Kuberek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Anna Samol, Julia Skubacz, Marta Weihrauch, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka ZimowskaHandball Rzeszów: Aleksandra DĘbiak, Magdalena DŁugosz, Wiktoria Flak, Sylwia Galica, Julia Ginalska, Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Klaudia Prajsnar, Dominika Puchalska, Aneta Rembisz, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Gabriela Warias, Anita Ziajka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:13
TOR DOBRZEŃ - START PIETROWICE 28-18 (13-11)
TOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria PozniakStart Pietrowice: Karolina Bugdoll, Nicole Chmielewska, Nicole Gabryel, Klara Gotzmann, Sandra Jokel, Karolina Kalinowska, Sandra Kowalewska, Klaudia KrawczyŃska, Weronika Malinowska, Karolina Plutka, Agata PodsiadŁo, Nikolina Posmyk, Sandra PoznaŃska, Marta Steuer
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:13
CRACOVIA KRAKÓW - JKS II JAROSŁAW 31-27 (18-12)
Cracovia Kraków: Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Roksana Robaszek, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia WojasJKS II Jarosław: Malwina Bartoszek, Patrycja BieŃkowska, Olga Kozdrowicz , Dagmara Kulpa, Katarzyna Moszkowicz, Zuzanna Piorun, Aleksandra Rygiel, Amanda Szymborska, Iga WiciŃska, Paula Wojtaszek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 12 marca 2019 18:52
IMPERIUM II KATOWICE - TOR DOBRZEŃ 30-18 (16-8)
Imperium II Katowice: Barbara Bielat, Agnieszka Jalowietzki, Martyna Jelitko, Sandra KaŁĘka, Karolina Kawalec, Karolina Kroll, Paulina Kulik, Katarzyna Loranc, Paulina Łuczyk, Agata Opitek, Sabina Radlak, Julia Stolarczyk, Zofia Szakowska, Marlena Wodarka, Natalia ZwolennikTOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Magdalena Koza, Paulina KuchczyŃska, Daria Nadolna, Weronika Nalewaja, Maria Pozniak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
wtorek, 12 marca 2019 05:31
JKS II JAROSŁAW - START MICHAŁKOWICE 28-26 (14-10)
JKS II Jarosław: Iga WiciŃska (12), Klaudia NaleŚniak (4), Olga Kozdrowicz (3), Katarzyna Moszkowicz (3), Aleksandra Rygiel (3), Paula Wojtaszek (2), Alicja Lasek (1), Malwina Bartoszek, Patrycja BieŃkowska, Martyna Mitura, Alicja Teper, Klaudia Ulma, Marlena KieŁbasa, Dagmara Kulpa, Natalia Lasek, Zuzanna PiorunStart Michałkowice: Daria Nawrocka (7), Alicja Widera (4), Magdalena Grzymek (3), Daria Janik (3), Karolina Misiak (3), Weronika DurŁak (2), Zuzanna Haraf (2), Klaudia Drost (1), Marta Grabowska (1), Sandra Czaplicka, Nicola JarzĄbek, Ewelina MorczyŃska, Martyna Szybalska, Natalia Kudla
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2019 20:11
START PIETROWICE - ZGODA RUDA ŚL. 21-30 (9-17)
Start Pietrowice: Klara Gotzmann (6), Nicole Chmielewska (4), Weronika Malinowska (3), Weronika Chrobak (2), Karolina Kalinowska (2), Agata PodsiadŁo (2), Marta Steuer (2), Karolina Bugdoll, Nicole Gabryel, Sandra Jokel, Sandra Kowalewska, Klaudia KrawczyŃska, Karolina Plutka, Nikolina Posmyk, Dominika Wilczek, Sandra PoznaŃskaZgoda Ruda Śl.: Jessica Prokop (6), Magdalena Kuberek (5), Gabriela Zelek (5), Małgorzata ChruŚciŃska (4), Natalia Kita (4), Oliwia Korbel (3), Kinga Zawada (2), Julia Skubacz (1), Justyna Cuber, Natalia Podsiedlik, Marta Weihrauch, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 04 marca 2019 00:45
HANDBALL RZESZÓW - START PIETROWICE 30-29 (12-17)
Handball Rzeszów: Paulina Lasek (12), Dominika Puchalska (5), Aleksandra DĘbiak (4), Aneta Rembisz (3), Gabriela Warias (3), Julia Ginalska (2), Magdalena DŁugosz (1), Gabriela GoŁĄb, Julia Jamrozik, Anna StapiŃska, Wiktoria Wolak, Anita Ziajka, Martyna ChaŁupczak, Wiktoria Flak, Julia TereszakStart Pietrowice: Klara Gotzmann (7), Agata PodsiadŁo (4), Nicole Chmielewska (3), Nicole Gabryel (3), Sandra Kowalewska (2), Weronika Malinowska (2), Karolina Plutka (2), Sandra PoznaŃska (2), Marta Steuer (2), Weronika Chrobak (1), Nikolina Posmyk (1), Sandra Jokel, Karolina Kalinowska, Klaudia KrawczyŃska, Karolina Bugdoll
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 10 z 16