Archiwum: Piłka nożna - Klasa A Racibórz (2023/2024)
Klasa A Racibórz | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Przyszłość Rogów | 23 | 61 | 106 | - | 23 |
2. | Unia II Turza Śl. (b) | 23 | 53 | 76 | - | 26 |
3. | LKS Studzienna | 24 | 44 | 57 | - | 30 |
4. | LKS Chałupki | 23 | 38 | 58 | - | 55 |
5. | Start Pietrowice | 23 | 37 | 47 | - | 47 |
6. | Rozwój Bełsznica | 23 | 36 | 47 | - | 44 |
7. | LKS Pawłów | 23 | 35 | 59 | - | 55 |
8. | LKS Raszczyce (s) | 23 | 34 | 71 | - | 57 |
9. | LKS 07 Markowice | 23 | 30 | 36 | - | 39 |
10. | Odra Nieboczowy | 23 | 30 | 54 | - | 42 |
11. | KS 1905 Krzanowice | 23 | 30 | 53 | - | 43 |
12. | Buk Rudy Wielkie | 23 | 28 | 35 | - | 46 |
13. | KS Pietraszyn (b) | 23 | 26 | 39 | - | 63 |
14. | Czarni Nowa Wieś | 23 | 25 | 27 | - | 49 |
15. | LKS Zabełków | 24 | 21 | 30 | - | 76 |
16. | LKS Lyski | 23 | 2 | 17 | - | 117 |
Wyniki | |||
---|---|---|---|
Data | Kolejka | Mecz | Wynik |
2023-08-12 - 14:00 | 1 | Czarni Nowa Wieś - Buk Rudy Wielkie | 1-3 |
2023-08-12 - 14:00 | 1 | LKS 07 Markowice - Przyszłość Rogów | 2-5 |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | LKS Pawłów - Start Pietrowice | 0-1 |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | LKS Studzienna - Odra Nieboczowy | 2-0 |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | LKS Chałupki - LKS Raszczyce | 4-3 |
2023-08-12 - 16:00 | 1 | Rozwój Bełsznica - LKS Lyski | 4-0 |
2023-08-12 - 17:00 | 1 | KS Pietraszyn - KS 1905 Krzanowice | 3-1 |
2023-08-13 - 17:00 | 1 | Unia II Turza Śl. - LKS Zabełków | 3-0 |
2023-08-15 - 11:00 | 2 | LKS Raszczyce - LKS 07 Markowice | 0-3 v.o. |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | Start Pietrowice - LKS Lyski | 6-1 |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | LKS Zabełków - Rozwój Bełsznica | 3-0 |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | Przyszłość Rogów - Unia II Turza Śl. | 2-0 |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | Odra Nieboczowy - LKS Chałupki | 0-4 |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | KS 1905 Krzanowice - LKS Studzienna | 0-3 |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | Buk Rudy Wielkie - KS Pietraszyn | 0-1 |
2023-08-15 - 17:00 | 2 | LKS Pawłów - Czarni Nowa Wieś | 3-1 |
2023-08-19 - 14:00 | 3 | KS Pietraszyn - LKS Pawłów | 3-1 |
2023-08-19 - 14:00 | 3 | LKS 07 Markowice - Odra Nieboczowy | 1-3 |
2023-08-19 - 15:30 | 3 | LKS Lyski - LKS Zabełków | 1-4 |
2023-08-19 - 16:00 | 3 | Czarni Nowa Wieś - Start Pietrowice | 2-5 |
2023-08-19 - 16:00 | 3 | LKS Studzienna - Buk Rudy Wielkie | 3-1 |
2023-08-19 - 16:00 | 3 | Rozwój Bełsznica - Przyszłość Rogów | 1-3 |
2023-08-20 - 16:00 | 3 | LKS Chałupki - KS 1905 Krzanowice | 3-2 |
2023-08-20 - 17:00 | 3 | Unia II Turza Śl. - LKS Raszczyce | 4-1 |
2023-08-26 - 14:00 | 4 | LKS Pawłów - LKS Studzienna | 4-3 |
2023-08-26 - 16:00 | 4 | Czarni Nowa Wieś - KS Pietraszyn | 1-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 4 | Start Pietrowice - LKS Zabełków | 1-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 4 | Przyszłość Rogów - LKS Lyski | 11-2 |
2023-08-26 - 17:00 | 4 | LKS Raszczyce - Rozwój Bełsznica | 3-0 |
2023-08-26 - 17:00 | 4 | Odra Nieboczowy - Unia II Turza Śl. | 1-2 |
2023-08-26 - 17:00 | 4 | KS 1905 Krzanowice - LKS 07 Markowice | 2-2 |
2023-08-27 - 14:00 | 4 | Buk Rudy Wielkie - LKS Chałupki | 3-0 v.o. |
2023-09-02 - 13:00 | 5 | LKS 07 Markowice - Buk Rudy Wielkie | 3-1 |
2023-09-02 - 15:30 | 5 | LKS Lyski - LKS Raszczyce | 0-5 |
2023-09-02 - 16:00 | 5 | KS Pietraszyn - Start Pietrowice | 5-2 |
2023-09-02 - 16:00 | 5 | LKS Studzienna - Czarni Nowa Wieś | 2-0 |
2023-09-02 - 16:00 | 5 | LKS Chałupki - LKS Pawłów | 4-5 |
2023-09-02 - 16:00 | 5 | Rozwój Bełsznica - Odra Nieboczowy | 2-0 |
2023-09-02 - 16:00 | 5 | LKS Zabełków - Przyszłość Rogów | 0-3 |
2023-09-03 - 16:00 | 5 | Unia II Turza Śl. - KS 1905 Krzanowice | 4-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | Start Pietrowice - Przyszłość Rogów | 2-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | LKS Raszczyce - LKS Zabełków | 7-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | Odra Nieboczowy - LKS Lyski | 8-0 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | KS 1905 Krzanowice - Rozwój Bełsznica | 1-1 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | LKS Pawłów - LKS 07 Markowice | 1-2 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | Czarni Nowa Wieś - LKS Chałupki | 3-1 |
2023-09-09 - 16:00 | 6 | KS Pietraszyn - LKS Studzienna | 4-4 |
2023-09-10 - 14:00 | 6 | Buk Rudy Wielkie - Unia II Turza Śl. | 0-5 |
2023-09-16 - 13:00 | 7 | LKS 07 Markowice - Czarni Nowa Wieś | 4-0 |
2023-09-16 - 15:30 | 7 | LKS Lyski - KS 1905 Krzanowice | 1-6 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | LKS Studzienna - Start Pietrowice | 1-2 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | LKS Chałupki - KS Pietraszyn | 4-3 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | Rozwój Bełsznica - Buk Rudy Wielkie | 0-2 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | LKS Zabełków - Odra Nieboczowy | 1-1 |
2023-09-16 - 16:00 | 7 | Przyszłość Rogów - LKS Raszczyce | 3-1 |
2023-09-17 - 16:00 | 7 | Unia II Turza Śl. - LKS Pawłów | 2-2 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | Odra Nieboczowy - Przyszłość Rogów | 1-5 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | KS 1905 Krzanowice - LKS Zabełków | 6-1 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | LKS Pawłów - Rozwój Bełsznica | 4-3 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | Czarni Nowa Wieś - Unia II Turza Śl. | 2-4 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | KS Pietraszyn - LKS 07 Markowice | 1-2 |
2023-09-23 - 16:00 | 8 | LKS Studzienna - LKS Chałupki | 5-2 |
2023-09-24 - 14:00 | 8 | Buk Rudy Wielkie - LKS Lyski | 2-1 |
2023-09-24 - 16:00 | 8 | Start Pietrowice - LKS Raszczyce | 4-3 |
2023-09-30 - 13:00 | 9 | LKS 07 Markowice - LKS Studzienna | 2-7 |
2023-09-30 - 13:00 | 9 | LKS Raszczyce - Odra Nieboczowy | 2-5 |
2023-09-30 - 15:30 | 9 | LKS Lyski - LKS Pawłów | 0-5 |
2023-09-30 - 16:00 | 9 | LKS Chałupki - Start Pietrowice | 3-2 |
2023-09-30 - 16:00 | 9 | Rozwój Bełsznica - Czarni Nowa Wieś | 3-0 |
2023-09-30 - 16:00 | 9 | LKS Zabełków - Buk Rudy Wielkie | 5-1 |
2023-09-30 - 16:00 | 9 | Przyszłość Rogów - KS 1905 Krzanowice | 3-2 |
2023-10-01 - 16:00 | 9 | Unia II Turza Śl. - KS Pietraszyn | 1-0 |
2023-10-07 - 15:00 | 10 | Start Pietrowice - Odra Nieboczowy | 1-4 |
2023-10-07 - 15:00 | 10 | KS 1905 Krzanowice - LKS Raszczyce | 7-4 |
2023-10-07 - 15:00 | 10 | LKS Zabełków - LKS Pawłów | 1-2 |
2023-10-07 - 15:00 | 10 | Czarni Nowa Wieś - LKS Lyski | 1-1 |
2023-10-07 - 15:00 | 10 | KS Pietraszyn - Rozwój Bełsznica | 1-2 |
2023-10-07 - 15:00 | 10 | LKS Studzienna - Unia II Turza Śl. | 0-0 |
2023-10-08 - 14:00 | 10 | Buk Rudy Wielkie - Przyszłość Rogów | 0-2 |
2023-10-08 - 15:00 | 10 | LKS Chałupki - LKS 07 Markowice | 3-1 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | LKS 07 Markowice - Start Pietrowice | 0-0 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | Rozwój Bełsznica - LKS Studzienna | 1-3 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | LKS Lyski - KS Pietraszyn | 1-3 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | LKS Zabełków - Czarni Nowa Wieś | 2-0 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | Przyszłość Rogów - LKS Pawłów | 4-1 |
2023-10-14 - 15:00 | 11 | Odra Nieboczowy - KS 1905 Krzanowice | 2-0 |
2023-10-15 - 14:00 | 11 | LKS Raszczyce - Buk Rudy Wielkie | 5-4 |
2023-10-15 - 15:00 | 11 | Unia II Turza Śl. - LKS Chałupki | 6-2 |
2023-10-21 - 12:00 | 12 | LKS 07 Markowice - Unia II Turza Śl. | 1-1 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | Start Pietrowice - KS 1905 Krzanowice | 1-2 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | LKS Raszczyce - LKS Pawłów | 5-3 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | Czarni Nowa Wieś - Przyszłość Rogów | 0-4 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | KS Pietraszyn - LKS Zabełków | 2-3 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | LKS Studzienna - LKS Lyski | 4-0 |
2023-10-21 - 15:00 | 12 | LKS Chałupki - Rozwój Bełsznica | 1-1 |
2023-10-22 - 14:00 | 12 | Buk Rudy Wielkie - Odra Nieboczowy | 3-0 |
2023-10-28 - 14:00 | 13 | Rozwój Bełsznica - LKS 07 Markowice | 3-0 |
2023-10-28 - 14:00 | 13 | LKS Lyski - LKS Chałupki | 2-7 |
2023-10-28 - 14:00 | 13 | Przyszłość Rogów - KS Pietraszyn | 14-0 |
2023-10-28 - 14:00 | 13 | Odra Nieboczowy - LKS Pawłów | 3-1 |
2023-10-28 - 14:00 | 13 | KS 1905 Krzanowice - Buk Rudy Wielkie | 2-1 |
2023-10-29 - 14:00 | 13 | Unia II Turza Śl. - Start Pietrowice | 8-2 |
2023-10-29 - 14:00 | 13 | LKS Zabełków - LKS Studzienna | 0-3 |
2023-10-29 - 14:00 | 13 | LKS Raszczyce - Czarni Nowa Wieś | 2-4 |
2023-11-04 - 14:00 | 14 | Start Pietrowice - Buk Rudy Wielkie | 2-1 |
2023-11-04 - 14:00 | 14 | LKS Pawłów - KS 1905 Krzanowice | 1-4 |
2023-11-04 - 14:00 | 14 | Czarni Nowa Wieś - Odra Nieboczowy | 1-1 |
2023-11-04 - 14:00 | 14 | KS Pietraszyn - LKS Raszczyce | 2-4 |
2023-11-05 - 14:00 | 14 | LKS Studzienna - Przyszłość Rogów | 1-1 |
2023-11-05 - 14:00 | 14 | LKS Chałupki - LKS Zabełków | 4-3 |
2023-11-05 - 14:00 | 14 | LKS 07 Markowice - LKS Lyski | 5-5 |
2023-11-19 - 13:00 | 14 | Unia II Turza Śl. - Rozwój Bełsznica | 1-0 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | Rozwój Bełsznica - Start Pietrowice | 3-1 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | LKS Lyski - Unia II Turza Śl. | 1-6 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | LKS Zabełków - LKS 07 Markowice | 0-0 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | Przyszłość Rogów - LKS Chałupki | 3-2 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | Odra Nieboczowy - KS Pietraszyn | 4-0 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | KS 1905 Krzanowice - Czarni Nowa Wieś | 1-2 |
2023-11-11 - 13:30 | 15 | Buk Rudy Wielkie - LKS Pawłów | 3-1 |
2023-11-12 - 13:30 | 15 | LKS Raszczyce - LKS Studzienna | 2-1 |
2024-03-16 - 13:00 | 16 | Przyszłość Rogów - LKS 07 Markowice | 0-0 |
2024-03-16 - 15:00 | 16 | Start Pietrowice - LKS Pawłów | 2-3 |
2024-03-16 - 15:00 | 16 | KS 1905 Krzanowice - KS Pietraszyn | 0-2 |
2024-03-16 - 15:00 | 16 | Odra Nieboczowy - LKS Studzienna | 2-3 |
2024-03-16 - 15:00 | 16 | LKS Zabełków - Unia II Turza Śl. | 0-1 |
2024-03-16 - 15:00 | 16 | LKS Lyski - Rozwój Bełsznica | 0-4 |
2024-03-17 - 14:00 | 16 | Buk Rudy Wielkie - Czarni Nowa Wieś | 1-1 |
2024-03-17 - 15:00 | 16 | LKS Raszczyce - LKS Chałupki | 3-0 |
2024-03-23 - 14:00 | 17 | Czarni Nowa Wieś - LKS Pawłów | 3-0 |
2024-03-23 - 15:30 | 17 | LKS Lyski - Start Pietrowice | 0-3 |
2024-03-23 - 15:30 | 17 | Rozwój Bełsznica - LKS Zabełków | 5-1 |
2024-03-23 - 15:30 | 17 | LKS Studzienna - KS 1905 Krzanowice | 1-0 |
2024-03-23 - 15:30 | 17 | KS Pietraszyn - Buk Rudy Wielkie | 4-3 |
2024-03-23 - 16:00 | 17 | LKS 07 Markowice - LKS Raszczyce | 0-1 |
2024-03-24 - 15:30 | 17 | Unia II Turza Śl. - Przyszłość Rogów | 4-4 |
2024-03-24 - 15:30 | 17 | LKS Chałupki - Odra Nieboczowy | 3-0 |
2024-04-06 - 16:00 | 18 | LKS Zabełków - LKS Lyski | 5-1 |
2024-04-06 - 17:00 | 18 | Start Pietrowice - Czarni Nowa Wieś | 0-0 |
2024-04-06 - 17:00 | 18 | KS 1905 Krzanowice - LKS Chałupki | 3-0 |
2024-04-06 - 17:00 | 18 | Odra Nieboczowy - LKS 07 Markowice | 0-1 |
2024-04-06 - 17:00 | 18 | LKS Raszczyce - Unia II Turza Śl. | 4-1 |
2024-04-06 - 17:00 | 18 | Przyszłość Rogów - Rozwój Bełsznica | 9-2 |
2024-04-07 - 14:00 | 18 | LKS Pawłów - KS Pietraszyn | 6-0 |
2024-04-07 - 14:00 | 18 | Buk Rudy Wielkie - LKS Studzienna | 1-0 |
2024-04-13 - 14:00 | 19 | LKS Chałupki - Buk Rudy Wielkie | 4-1 |
2024-04-13 - 14:00 | 19 | LKS Studzienna - LKS Pawłów | 2-2 |
2024-04-13 - 16:00 | 19 | LKS Zabełków - Start Pietrowice | 0-3 |
2024-04-13 - 16:00 | 19 | LKS Lyski - Przyszłość Rogów | 0-7 |
2024-04-13 - 16:00 | 19 | Rozwój Bełsznica - LKS Raszczyce | 2-0 |
2024-04-13 - 16:00 | 19 | LKS 07 Markowice - KS 1905 Krzanowice | 4-0 |
2024-04-13 - 16:00 | 19 | KS Pietraszyn - Czarni Nowa Wieś | 2-1 |
2024-04-14 - 17:00 | 19 | Unia II Turza Śl. - Odra Nieboczowy | 4-0 |
2024-04-20 - 14:30 | 20 | LKS Pawłów - LKS Chałupki | 3-1 |
2024-04-20 - 16:00 | 20 | Czarni Nowa Wieś - LKS Studzienna | 2-0 |
2024-04-20 - 17:00 | 20 | Start Pietrowice - KS Pietraszyn | 2-1 |
2024-04-20 - 17:00 | 20 | KS 1905 Krzanowice - Unia II Turza Śl. | 1-1 |
2024-04-20 - 17:00 | 20 | Odra Nieboczowy - Rozwój Bełsznica | 3-3 |
2024-04-20 - 17:00 | 20 | LKS Raszczyce - LKS Lyski | 10-0 |
2024-04-20 - 17:00 | 20 | Przyszłość Rogów - LKS Zabełków | 9-0 |
2024-04-21 - 14:00 | 20 | Buk Rudy Wielkie - LKS 07 Markowice | 2-1 |
2024-04-27 - 16:00 | 21 | LKS Zabełków - LKS Raszczyce | 1-1 |
2024-04-27 - 16:00 | 21 | LKS Lyski - Odra Nieboczowy | 0-6 |
2024-04-27 - 16:00 | 21 | Rozwój Bełsznica - KS 1905 Krzanowice | 3-2 |
2024-04-27 - 16:00 | 21 | LKS 07 Markowice - LKS Pawłów | 0-3 |
2024-04-27 - 17:00 | 21 | Przyszłość Rogów - Start Pietrowice | 4-0 |
2024-04-28 - 15:00 | 21 | LKS Chałupki - Czarni Nowa Wieś | 1-0 |
2024-04-28 - 17:00 | 21 | Unia II Turza Śl. - Buk Rudy Wielkie | 3-0 |
2024-04-28 - 17:00 | 21 | LKS Studzienna - KS Pietraszyn | 3-0 |
2024-05-01 - 11:00 | 22 | KS Pietraszyn - LKS Chałupki | 2-2 |
2024-05-01 - 11:00 | 22 | LKS Pawłów - Unia II Turza Śl. | 2-6 |
2024-05-01 - 14:00 | 22 | LKS Raszczyce - Przyszłość Rogów | 2-5 |
2024-05-01 - 15:00 | 22 | Czarni Nowa Wieś - LKS 07 Markowice | 1-0 |
2024-05-01 - 17:00 | 22 | Start Pietrowice - LKS Studzienna | 1-1 |
2024-05-01 - 17:00 | 22 | Buk Rudy Wielkie - Rozwój Bełsznica | 0-2 |
2024-05-01 - 17:00 | 22 | KS 1905 Krzanowice - LKS Lyski | 3-0 v.o. |
2024-05-01 - 17:00 | 22 | Odra Nieboczowy - LKS Zabełków | 10-0 |
2024-05-04 - 14:00 | 23 | Unia II Turza Śl. - Czarni Nowa Wieś | 9-1 |
2024-05-04 - 16:00 | 23 | LKS Zabełków - KS 1905 Krzanowice | 0-8 |
2024-05-04 - 16:00 | 23 | LKS Lyski - Buk Rudy Wielkie | 0-2 |
2024-05-04 - 16:00 | 23 | Rozwój Bełsznica - LKS Pawłów | 2-6 |
2024-05-04 - 16:00 | 23 | LKS 07 Markowice - KS Pietraszyn | 2-0 |
2024-05-04 - 17:00 | 23 | Przyszłość Rogów - Odra Nieboczowy | 3-0 v.o. |
2024-05-04 - 17:00 | 23 | LKS Chałupki - LKS Studzienna | 3-1 |
2024-05-05 - 11:00 | 23 | LKS Raszczyce - Start Pietrowice | 3-4 |
2024-05-11 - 15:00 | 24 | LKS Studzienna - LKS 07 Markowice | - |
2024-05-11 - 15:30 | 24 | LKS Pawłów - LKS Lyski | - |
2024-05-11 - 16:00 | 24 | Czarni Nowa Wieś - Rozwój Bełsznica | - |
2024-05-11 - 17:00 | 24 | Start Pietrowice - LKS Chałupki | - |
2024-05-11 - 17:00 | 24 | KS Pietraszyn - Unia II Turza Śl. | - |
2024-05-11 - 17:00 | 24 | KS 1905 Krzanowice - Przyszłość Rogów | - |
2024-05-11 - 17:00 | 24 | Odra Nieboczowy - LKS Raszczyce | - |
2024-05-12 - 14:00 | 24 | Buk Rudy Wielkie - LKS Zabełków | - |
2024-05-18 - 14:00 | 25 | LKS Raszczyce - KS 1905 Krzanowice | - |
2024-05-18 - 15:00 | 25 | LKS Pawłów - LKS Zabełków | - |
2024-05-18 - 16:00 | 25 | LKS Lyski - Czarni Nowa Wieś | - |
2024-05-18 - 16:00 | 25 | Rozwój Bełsznica - KS Pietraszyn | - |
2024-05-18 - 16:00 | 25 | LKS 07 Markowice - LKS Chałupki | - |
2024-05-18 - 17:00 | 25 | Odra Nieboczowy - Start Pietrowice | - |
2024-05-18 - 17:00 | 25 | Przyszłość Rogów - Buk Rudy Wielkie | - |
2024-05-19 - 17:00 | 25 | Unia II Turza Śl. - LKS Studzienna | - |
2024-05-25 - 15:30 | 26 | LKS Pawłów - Przyszłość Rogów | - |
2024-05-25 - 16:00 | 26 | Czarni Nowa Wieś - LKS Zabełków | - |
2024-05-25 - 16:00 | 26 | Buk Rudy Wielkie - LKS Raszczyce | - |
2024-05-25 - 17:00 | 26 | Start Pietrowice - LKS 07 Markowice | - |
2024-05-25 - 17:00 | 26 | LKS Chałupki - Unia II Turza Śl. | - |
2024-05-25 - 17:00 | 26 | LKS Studzienna - Rozwój Bełsznica | - |
2024-05-25 - 17:00 | 26 | KS Pietraszyn - LKS Lyski | - |
2024-05-25 - 17:00 | 26 | KS 1905 Krzanowice - Odra Nieboczowy | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | KS 1905 Krzanowice - Start Pietrowice | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | Odra Nieboczowy - Buk Rudy Wielkie | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | LKS Pawłów - LKS Raszczyce | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | Przyszłość Rogów - Czarni Nowa Wieś | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | LKS Zabełków - KS Pietraszyn | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | LKS Lyski - LKS Studzienna | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | Rozwój Bełsznica - LKS Chałupki | - |
2024-05-30 - 14:00 | 27 | Unia II Turza Śl. - LKS 07 Markowice | - |
2024-03-30 - 14:00 | 28 | LKS Studzienna - LKS Zabełków | 4-0 |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | Start Pietrowice - Unia II Turza Śl. | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | LKS 07 Markowice - Rozwój Bełsznica | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | LKS Chałupki - LKS Lyski | - |
2024-06-01 - 17:00 | 28 | KS Pietraszyn - Przyszłość Rogów | - |
2024-06-02 - 14:00 | 28 | LKS Pawłów - Odra Nieboczowy | - |
2024-06-02 - 14:00 | 28 | Buk Rudy Wielkie - KS 1905 Krzanowice | - |
2024-06-02 - 16:00 | 28 | Czarni Nowa Wieś - LKS Raszczyce | - |
2024-06-08 - 14:00 | 29 | KS 1905 Krzanowice - LKS Pawłów | - |
2024-06-08 - 14:00 | 29 | LKS Raszczyce - KS Pietraszyn | - |
2024-06-08 - 16:00 | 29 | LKS Zabełków - LKS Chałupki | - |
2024-06-08 - 16:00 | 29 | LKS Lyski - LKS 07 Markowice | - |
2024-06-08 - 16:00 | 29 | Rozwój Bełsznica - Unia II Turza Śl. | - |
2024-06-08 - 17:00 | 29 | Odra Nieboczowy - Czarni Nowa Wieś | - |
2024-06-08 - 17:00 | 29 | Przyszłość Rogów - LKS Studzienna | - |
2024-06-09 - 14:00 | 29 | Buk Rudy Wielkie - Start Pietrowice | - |
2024-06-15 - 15:30 | 30 | LKS Pawłów - Buk Rudy Wielkie | - |
2024-06-15 - 16:00 | 30 | Czarni Nowa Wieś - KS 1905 Krzanowice | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | Start Pietrowice - Rozwój Bełsznica | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | Unia II Turza Śl. - LKS Lyski | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | LKS 07 Markowice - LKS Zabełków | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | LKS Chałupki - Przyszłość Rogów | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | LKS Studzienna - LKS Raszczyce | - |
2024-06-15 - 17:00 | 30 | KS Pietraszyn - Odra Nieboczowy | - |