Terminarz - Juniorzy I liga Opole
Kolejka 1 - 2018-08-18
Start Namysłów - Pomologia Prószków
MKS Kluczbork - Chemik Kędzierzyn
Stal Brzeg - Odra Opole
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa
Kolejka 2 - 2018-08-25
Swornica Czarnowąsy - Stal Brzeg
Odra Opole - MKS Kluczbork
Chemik Kędzierzyn - Start Namysłów
Polonia Nysa - Pomologia Prószków
Terminarz - V liga Katowice gr 2
Kolejka 1 - 2018-08-11
Spójnia Landek - Odra Wodzisław
Płomień Połomia - Unia Racibórz
Podbeskidzie II Bielsko-Biała - MRKS Czechowice
Drzewiarz Jasienica - Wilki Wilcza
Polonia Łaziska G. - GKS II Tychy
Dąb Gaszowice - LKS Czaniec
LKS Radziechowy - LKS Bełk
Kolejka 2 - 2018-08-15
LKS Radziechowy - Dąb Gaszowice
LKS Czaniec - Polonia Łaziska G.
GKS II Tychy - Drzewiarz Jasienica
Wilki Wilcza - Podbeskidzie II Bielsko-Biała
MRKS Czechowice - Płomień Połomia
Unia Racibórz - Spójnia Landek
LKS Bełk - LKS Goczałkowice
Terminarz - V liga Katowice gr 1
Kolejka 1 - 2018-08-11
Zieloni Żarki - Unia Dąbrowa Górnicza
Sarmacja Będzin - Polonia Bytom
Śląsk Świętochłowice - Górnik Piaski
RKS Grodziec - Polonia Poraj
Gwarek Ornontowice - Warta Zawiercie
Unia Kosztowy - MKS Myszków
Szombierki Bytom - Slavia Ruda Śl.
Przemsza Siewierz - Raków II Częstochowa
Kolejka 2 - 2018-08-15
Przemsza Siewierz - Szombierki Bytom
Slavia Ruda Śl. - Unia Kosztowy
MKS Myszków - Gwarek Ornontowice
Warta Zawiercie - RKS Grodziec
Polonia Poraj - Śląsk Świętochłowice
Górnik Piaski - Sarmacja Będzin
Polonia Bytom - Zieloni Żarki
Raków II Częstochowa - Unia Dąbrowa Górnicza
Terminarz - Klasa A Opole 3
Kolejka 1 - 2018-08-19
Orzeł Reńska Wieś - LZS Malerzowice Małe
LZS Buków - Atom Grądy
Czarni Otmuchów - LZS Dziewiętlice
LZS Kałków - LZS Trzeboszowice
LZS Czarnolas - LKS Biała Nyska
Podzamcze Nysa - LZS Jasienica G.
LZS II Starowice - Sudety Burgrabice
Kolejka 2 - 2018-08-26
LZS II Starowice - Podzamcze Nysa
LZS Jasienica G. - LZS Czarnolas
LKS Biała Nyska - LZS Kałków
LZS Trzeboszowice - Czarni Otmuchów
LZS Dziewiętlice - LZS Buków
Atom Grądy - Orzeł Reńska Wieś
Sudety Burgrabice - LZS Malerzowice Małe
Terminarz - Klasa A Opole 4
Kolejka 1 - 2018-08-19
Fortuna Głogówek - Polonia Biała
LZS Mańkowice - LZS Dytmarów
Sudety Moszczanka - LKS Rusocin
Metalowiec Łambinowice - LZS Ścinawa Nyska
LZS Gryżów - LZS Niemysłowice
LZS Domaszkowice - Rolnik Biedrzychowice
LZS Ligota Bialska - LZS II Bodzanów
Kolejka 2 - 2018-08-26
LZS Ligota Bialska - LZS Domaszkowice
Rolnik Biedrzychowice - LZS Gryżów
LZS Niemysłowice - Metalowiec Łambinowice
LZS Ścinawa Nyska - Sudety Moszczanka
LKS Rusocin - LZS Mańkowice
LZS Dytmarów - Fortuna Głogówek
LZS II Bodzanów - Polonia Biała
Terminarz - Klasa A Opole 5
Kolejka 1 - 2018-08-19
Unia II Krapkowice - LZS Radawie
Unia Raszowa - Victoria Żyrowa
Jedność Rozmierka - Górnik Januszkowice
LZS Izbicko - KS Sławięcice
Korona Krępna - Odra Kąty Opolskie
Błękitni Jaryszów - Źródło Krośnica
Start Dobrodzień - LZS Kadłub
Kolejka 2 - 2018-08-26
Start Dobrodzień - Błękitni Jaryszów
Źródło Krośnica - Korona Krępna
Odra Kąty Opolskie - LZS Izbicko
KS Sławięcice - Jedność Rozmierka
Górnik Januszkowice - Unia Raszowa
Victoria Żyrowa - Unia II Krapkowice
LZS Kadłub - LZS Radawie
Terminarz - Klasa A Opole 6
Kolejka 1 - 2018-08-19
Cukrownik Baborów - Inter Mechnica
Zawisza St. Kuźnia - Start Bogdanowice
FC Pilszcz - LZS Kotlarnia
Sparta Zawiszyce - Odrzanka Dziergowice
Orzeł Branice - Victoria Łany
Polonia Ściborzyce - LZS Lisięcice
Porawie II Większyce - Śląsk Reńska Wieś
Kolejka 2 - 2018-08-26
Porawie II Większyce - Polonia Ściborzyce
LZS Lisięcice - Orzeł Branice
Victoria Łany - Sparta Zawiszyce
Odrzanka Dziergowice - FC Pilszcz
LZS Kotlarnia - Zawisza St. Kuźnia
Start Bogdanowice - Cukrownik Baborów
Śląsk Reńska Wieś - Inter Mechnica
Terminarz - Klasa A Opole 1
Kolejka 1 - 2018-08-19
Polonia Domaszowice - LZS Kościeliska
LZS Kujakowice - LZS Uszyce
Widawa Lubska - LZS Ligota Oleska
Stobrawa Ligota Dolna - Sokół Bierdzany
LZS Lasowice Wielkie - Budowlani Strojec
Motor Praszka - Piast Gorzów Śl.
LZS Kuniów - Prosna Zdziechowice
Kolejka 2 - 2018-08-26
LZS Kuniów - Motor Praszka
Piast Gorzów Śl. - LZS Lasowice Wielkie
Budowlani Strojec - Stobrawa Ligota Dolna
Sokół Bierdzany - Widawa Lubska
LZS Ligota Oleska - LZS Kujakowice
LZS Uszyce - Polonia Domaszowice
Prosna Zdziechowice - LZS Kościeliska
Terminarz - Klasa A Opole 2
Kolejka 1 - 2018-08-19
LZS Szczedrzyk - Polonia Karłowice
Victoria Kościerzyce - LKS Ligota Turawska
LZS Kępa - LZS Michałów
KS Skarbimierz - LZS Luboszyce
TOR II Dobrzeń - LZS Wrzoski
KS Dąbrowa - LZS Żłobizna
Victoria Dobrzyń - LZS Kup
Kolejka 2 - 2018-08-26
Victoria Dobrzyń - KS Dąbrowa
LZS Żłobizna - TOR II Dobrzeń
LZS Wrzoski - KS Skarbimierz
LZS Luboszyce - LZS Kępa
LZS Michałów - Victoria Kościerzyce
LKS Ligota Turawska - LZS Szczedrzyk
LZS Kup - Polonia Karłowice
Terminarz - I liga
Kolejka 1 - 2018-09-01
Górnik Zabrze - Spójnia Gdynia
Gwardia Opole - Iskra Kielce
Wybrzeże Gdańsk - Pogoń Szczecin
Chrobry Głogów - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
Stal Mielec - MTS Kwidzyn
MKS Kalisz - Wisła Płock
Wisła Puławy - Zagłębie Lubin
Kolejka 2 - 2018-09-08
Wisła Puławy - MKS Kalisz
Wisła Płock - Stal Mielec
MTS Kwidzyn - Chrobry Głogów
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Wybrzeże Gdańsk
Pogoń Szczecin - Gwardia Opole
Iskra Kielce - Górnik Zabrze
Zagłębie Lubin - Spójnia Gdynia
Terminarz - Juniorzy Liga MW
Kolejka 1 - 2018-08-04
Korona Kielce - GKS Bełchatów
Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Varsovia Warszawa - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Pogoń Szczecin - Elana Toruń
Motor Lublin - Legia Warszawa
Kolejka 2 - 2018-08-11
Motor Lublin - Pogoń Szczecin
Elana Toruń - Lech Poznań
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków - Varsovia Warszawa
Arka Gdynia - Górnik Zabrze
Ruch Chorzów - Korona Kielce
Legia Warszawa - GKS Bełchatów
Terminarz - Klasa W Opole gr. 2
Kolejka 1 - 2018-08-11
Sparta Paczków - LZS Piotrówka
Unia Głuchołazy - Orzeł Źlinice
LZS Racławiczki - Włókniarz Kietrz
LZS Stary Ujazd - Racłavia Racławice
KS Twardawa - UKS Karnków
LZS Przywory - Victoria Cisek
Naprzód Niezdrowice - LKS Bodzanów
Naprzód Jemielnica - LZS Walce
Kolejka 2 - 2018-08-18
Naprzód Jemielnica - Naprzód Niezdrowice
LKS Bodzanów - LZS Przywory
Victoria Cisek - KS Twardawa
UKS Karnków - LZS Stary Ujazd
Racłavia Racławice - LZS Racławiczki
Włókniarz Kietrz - Unia Głuchołazy
Orzeł Źlinice - Sparta Paczków
LZS Walce - LZS Piotrówka
Terminarz - Klasa W Opole gr. 1
Kolejka 1 - 2018-08-11
LZS Chrząstowice - LZS Gronowice
LZS Rudniki - Żubry Smarchowice
LZS Kotórz - LZS Mechnice
KS Krasiejów - LZS Skorogoszcz
Hetman Byczyna - Rodło Opole
LZS Jełowa - Olimpia Lewin Brzeski
Sokół Niemodlin - Śląsk Łubniany
MKS Wołczyn - Unia Kolonowskie
Kolejka 2 - 2018-08-18
MKS Wołczyn - Sokół Niemodlin
Śląsk Łubniany - LZS Jełowa
Olimpia Lewin Brzeski - Hetman Byczyna
Rodło Opole - KS Krasiejów
LZS Skorogoszcz - LZS Kotórz
LZS Mechnice - LZS Rudniki
Żubry Smarchowice - LZS Chrząstowice
Unia Kolonowskie - LZS Gronowice