Timetable
Piłka nożna -
Klasa A Lubliniec,
2023/2024
Kolejka 1 | ||
12-08-2023 (So) - 17:00 | Płomień Przystajń - Orzeł Babienica | 0-1 |
12-08-2023 (So) - 16:00 | Rozwój Olszyna - Victoria Strzebiń | 2-2 |
12-08-2023 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Orzeł Pawonków | 6-2 |
13-08-2023 (N) - 17:00 | Huragan Jezioro - Unia Lisowice | 2-2 |
13-08-2023 (N) - 13:00 | Ruch Kochanowice - Promień Glinica | 0-5 |
13-08-2023 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - LKS Sieraków Śl. | 2-3 |
11-11-2023 (So) - 13:00 | Liswarta Lisów - Sparta Tworóg | 2-2 |
Kolejka 2 | ||
19-08-2023 (So) - 17:00 | Unia Lisowice - Płomień Przystajń | 1-1 |
19-08-2023 (So) - 17:00 | Sparta Tworóg - Huragan Jezioro | 2-2 |
19-08-2023 (So) - 17:00 | Promień Glinica - Sparta Lubliniec | 2-1 |
19-08-2023 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Rozwój Olszyna | 1-0 |
20-08-2023 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Rybak Ciasna | 5-1 |
20-08-2023 (N) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Ruch Kochanowice | 2-2 |
20-08-2023 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Liswarta Lisów | 5-4 |
Kolejka 3 | ||
26-08-2023 (So) - 17:00 | Unia Lisowice - Sparta Tworóg | 4-1 |
26-08-2023 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Victoria Strzebiń | 7-1 |
27-08-2023 (N) - 13:00 | Ruch Kochanowice - LKS Sieraków Śl. | 0-4 |
27-08-2023 (N) - 16:00 | Rozwój Olszyna - Orzeł Babienica | 2-4 |
27-08-2023 (N) - 17:00 | Liswarta Lisów - Promień Glinica | 3-1 |
27-08-2023 (N) - 16:00 | Huragan Jezioro - Orzeł Pawonków | 3-6 |
27-08-2023 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Płomień Przystajń | 0-2 |
Kolejka 4 | ||
02-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Sieraków Śl. - Sparta Lubliniec | 1-5 |
02-09-2023 (So) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Liswarta Lisów | 3-0 |
02-09-2023 (So) - 16:00 | Promień Glinica - Huragan Jezioro | 3-3 |
02-09-2023 (So) - 16:00 | Sparta Tworóg - Płomień Przystajń | 1-3 |
03-09-2023 (N) - 16:00 | Orzeł Pawonków - Unia Lisowice | 4-0 v.o. |
03-09-2023 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Ruch Kochanowice | 4-3 |
03-09-2023 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - Rozwój Olszyna | 3-1 |
Kolejka 5 | ||
09-09-2023 (So) - 16:00 | Rozwój Olszyna - Płomień Przystajń | 2-4 |
09-09-2023 (So) - 17:00 | Ruch Kochanowice - Rybak Ciasna | 1-1 |
09-09-2023 (So) - 16:00 | Sparta Lubliniec - Orzeł Babienica | 3-0 |
09-09-2023 (So) - 16:00 | Sparta Tworóg - Orzeł Pawonków | 2-0 |
09-09-2023 (So) - 16:00 | Huragan Jezioro - Victoria Strzebiń | 2-4 |
10-09-2023 (N) - 16:00 | Unia Lisowice - Promień Glinica | 2-3 |
10-09-2023 (N) - 16:00 | Liswarta Lisów - LKS Sieraków Śl. | 3-1 |
Kolejka 6 | ||
16-09-2023 (So) - 16:00 | Promień Glinica - Sparta Tworóg | 3-6 |
16-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Sieraków Śl. - Huragan Jezioro | 4-3 |
17-09-2023 (N) - 16:00 | Rozwój Olszyna - Ruch Kochanowice | 4-3 |
17-09-2023 (N) - 16:00 | Rybak Ciasna - Sparta Lubliniec | 0-3 |
17-09-2023 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Liswarta Lisów | 2-2 |
17-09-2023 (N) - 16:00 | Victoria Strzebiń - Unia Lisowice | 2-2 |
17-09-2023 (N) - 16:00 | Płomień Przystajń - Orzeł Pawonków | 5-0 |
Kolejka 7 | ||
23-09-2023 (So) - 16:00 | Sparta Lubliniec - Rozwój Olszyna | 7-0 |
23-09-2023 (So) - 15:00 | Liswarta Lisów - Rybak Ciasna | 3-0 |
23-09-2023 (So) - 16:00 | Huragan Jezioro - Orzeł Babienica | 3-4 |
23-09-2023 (So) - 16:00 | Sparta Tworóg - Victoria Strzebiń | 2-1 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Orzeł Pawonków - Promień Glinica | 3-8 |
24-09-2023 (N) - 16:00 | Unia Lisowice - LKS Sieraków Śl. | 1-5 |
24-09-2023 (N) - 11:00 | Ruch Kochanowice - Płomień Przystajń | 0-2 |
Kolejka 8 | ||
30-09-2023 (So) - 16:00 | Płomień Przystajń - Promień Glinica | 1-0 |
30-09-2023 (So) - 15:00 | Victoria Strzebiń - Orzeł Pawonków | 4-1 |
30-09-2023 (So) - 16:00 | LKS Sieraków Śl. - Sparta Tworóg | 1-1 |
30-09-2023 (So) - 16:00 | Rozwój Olszyna - Liswarta Lisów | 3-3 |
01-10-2023 (N) - 11:00 | Ruch Kochanowice - Sparta Lubliniec | 0-5 |
01-10-2023 (N) - 15:00 | Rybak Ciasna - Huragan Jezioro | 1-2 |
01-10-2023 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Unia Lisowice | 5-1 |
Kolejka 9 | ||
07-10-2023 (So) - 15:00 | Promień Glinica - Victoria Strzebiń | 7-3 |
07-10-2023 (So) - 15:00 | Sparta Tworóg - Orzeł Babienica | 2-2 |
07-10-2023 (So) - 15:00 | Huragan Jezioro - Rozwój Olszyna | 2-3 |
07-10-2023 (So) - 15:00 | Liswarta Lisów - Ruch Kochanowice | 1-1 |
07-10-2023 (So) - 15:00 | Sparta Lubliniec - Płomień Przystajń | 4-0 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | Unia Lisowice - Rybak Ciasna | 1-3 |
08-10-2023 (N) - 15:00 | Orzeł Pawonków - LKS Sieraków Śl. | 4-4 |
Kolejka 10 | ||
14-10-2023 (So) - 15:09 | Płomień Przystajń - Victoria Strzebiń | 2-0 |
14-10-2023 (So) - 15:00 | LKS Sieraków Śl. - Promień Glinica | 1-4 |
14-10-2023 (So) - 15:00 | Sparta Lubliniec - Liswarta Lisów | 0-1 |
14-10-2023 (So) - 15:00 | Rozwój Olszyna - Unia Lisowice | 6-0 |
15-10-2023 (N) - 11:00 | Ruch Kochanowice - Huragan Jezioro | 2-1 |
15-10-2023 (N) - 14:00 | Rybak Ciasna - Sparta Tworóg | 0-3 v.o. |
15-10-2023 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Orzeł Pawonków | 2-3 |
Kolejka 11 | ||
21-10-2023 (So) - 15:00 | Victoria Strzebiń - LKS Sieraków Śl. | 2-1 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Promień Glinica - Orzeł Babienica | 3-1 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Sparta Tworóg - Rozwój Olszyna | 1-0 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Huragan Jezioro - Sparta Lubliniec | 0-10 |
21-10-2023 (So) - 15:00 | Liswarta Lisów - Płomień Przystajń | 2-4 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Unia Lisowice - Ruch Kochanowice | 3-4 |
22-10-2023 (N) - 15:00 | Orzeł Pawonków - Rybak Ciasna | 4-1 |
Kolejka 12 | ||
28-10-2023 (So) - 14:00 | Liswarta Lisów - Huragan Jezioro | 2-3 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | Sparta Lubliniec - Unia Lisowice | 7-0 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | Rozwój Olszyna - Orzeł Pawonków | 3-2 |
28-10-2023 (So) - 18:00 | Orzeł Babienica - Victoria Strzebiń | 3-4 |
28-10-2023 (So) - 14:00 | Płomień Przystajń - LKS Sieraków Śl. | 1-2 |
29-10-2023 (N) - 14:00 | Rybak Ciasna - Promień Glinica | 0-4 |
29-10-2023 (N) - 11:00 | Ruch Kochanowice - Sparta Tworóg | 4-3 |
Kolejka 13 | ||
04-11-2023 (So) - 13:30 | LKS Sieraków Śl. - Orzeł Babienica | 0-3 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Victoria Strzebiń - Rybak Ciasna | 1-4 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Promień Glinica - Rozwój Olszyna | 2-1 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Sparta Tworóg - Sparta Lubliniec | 1-2 |
04-11-2023 (So) - 13:30 | Huragan Jezioro - Płomień Przystajń | 0-2 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Orzeł Pawonków - Ruch Kochanowice | 6-0 |
05-11-2023 (N) - 13:30 | Unia Lisowice - Liswarta Lisów | 1-1 |
Kolejka 14 | ||
16-03-2024 (So) - 15:00 | Sparta Tworóg - Liswarta Lisów | 1-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | Promień Glinica - Ruch Kochanowice | 7-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | Victoria Strzebiń - Rozwój Olszyna | 3-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | LKS Sieraków Śl. - Rybak Ciasna | 1-1 |
16-03-2024 (So) - 15:00 | Orzeł Babienica - Płomień Przystajń | 2-0 |
17-03-2024 (N) - 15:00 | Orzeł Pawonków - Sparta Lubliniec | 2-10 |
17-03-2024 (N) - 14:00 | Unia Lisowice - Huragan Jezioro | 1-4 |
Kolejka 15 | ||
23-03-2024 (So) - 15:30 | Sparta Lubliniec - Promień Glinica | 2-1 |
23-03-2024 (So) - 15:30 | Liswarta Lisów - Orzeł Pawonków | 1-4 |
23-03-2024 (So) - 15:30 | Huragan Jezioro - Sparta Tworóg | 1-1 |
23-03-2024 (So) - 16:00 | Płomień Przystajń - Unia Lisowice | 9-1 |
23-03-2024 (So) - 15:30 | Rozwój Olszyna - LKS Sieraków Śl. | 1-1 |
24-03-2024 (N) - 15:30 | Rybak Ciasna - Orzeł Babienica | 0-3 |
24-03-2024 (N) - 11:00 | Ruch Kochanowice - Victoria Strzebiń | 2-4 |
Kolejka 16 | ||
06-04-2024 (So) - 17:00 | Sparta Tworóg - Unia Lisowice | 4-0 |
06-04-2024 (So) - 15:00 | Promień Glinica - Liswarta Lisów | 8-0 |
06-04-2024 (So) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Sparta Lubliniec | 3-0 v.o. |
06-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Ruch Kochanowice | 0-1 |
06-04-2024 (So) - 16:00 | Płomień Przystajń - Rybak Ciasna | 1-0 |
07-04-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Rozwój Olszyna | 4-0 |
07-04-2024 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Huragan Jezioro | 0-4 |
Kolejka 17 | ||
13-04-2024 (So) - 17:00 | Rozwój Olszyna - Rybak Ciasna | 1-1 |
13-04-2024 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - LKS Sieraków Śl. | 5-0 |
13-04-2024 (So) - 17:00 | Liswarta Lisów - Victoria Strzebiń | 5-1 |
13-04-2024 (So) - 17:00 | Huragan Jezioro - Promień Glinica | 1-3 |
13-04-2024 (So) - 15:30 | Płomień Przystajń - Sparta Tworóg | 0-2 |
14-04-2024 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Orzeł Pawonków | 2-2 |
14-04-2024 (N) - 14:00 | Ruch Kochanowice - Orzeł Babienica | 3-4 |
Kolejka 18 | ||
20-04-2024 (So) - 17:00 | Promień Glinica - Unia Lisowice | 6-1 |
20-04-2024 (So) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Huragan Jezioro | 9-1 |
20-04-2024 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Liswarta Lisów | 1-4 |
20-04-2024 (So) - 17:00 | Orzeł Babienica - Sparta Lubliniec | 0-5 |
20-04-2024 (So) - 17:00 | Płomień Przystajń - Rozwój Olszyna | 6-0 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Ruch Kochanowice | 1-2 |
21-04-2024 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Sparta Tworóg | 4-8 |
Kolejka 19 | ||
27-04-2024 (So) - 16:00 | Liswarta Lisów - Orzeł Babienica | 5-1 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Huragan Jezioro - LKS Sieraków Śl. | 1-2 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Sparta Tworóg - Promień Glinica | 1-4 |
27-04-2024 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Rybak Ciasna | 2-1 |
28-04-2024 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Victoria Strzebiń | 1-0 |
28-04-2024 (N) - 14:30 | Orzeł Pawonków - Płomień Przystajń | 0-4 |
28-04-2024 (N) - 14:00 | Ruch Kochanowice - Rozwój Olszyna | 2-3 |
Kolejka 20 | ||
30-04-2024 (Wt) - 17:30 | Promień Glinica - Orzeł Pawonków | 7-0 |
01-05-2024 (Śr) - 19:00 | Orzeł Babienica - Huragan Jezioro | 4-1 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Sparta Tworóg | 4-1 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Unia Lisowice | 1-1 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | Rozwój Olszyna - Sparta Lubliniec | 0-2 |
04-05-2024 (So) - 17:00 | Płomień Przystajń - Ruch Kochanowice | 5-0 |
05-05-2024 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Liswarta Lisów | 1-2 |
Kolejka 21 | ||
11-05-2024 (So) - 17:00 | Promień Glinica - Płomień Przystajń | - |
11-05-2024 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Ruch Kochanowice | - |
11-05-2024 (So) - 17:00 | Liswarta Lisów - Rozwój Olszyna | - |
11-05-2024 (So) - 15:00 | Huragan Jezioro - Rybak Ciasna | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Orzeł Babienica | - |
12-05-2024 (N) - 11:00 | Sparta Tworóg - LKS Sieraków Śl. | - |
12-05-2024 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Victoria Strzebiń | - |
Kolejka 22 | ||
18-05-2024 (So) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Promień Glinica | - |
18-05-2024 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Orzeł Pawonków | - |
18-05-2024 (So) - 17:00 | Rozwój Olszyna - Huragan Jezioro | - |
18-05-2024 (So) - 17:00 | Ruch Kochanowice - Liswarta Lisów | - |
18-05-2024 (So) - 15:00 | Płomień Przystajń - Sparta Lubliniec | - |
19-05-2024 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Unia Lisowice | - |
19-05-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Sparta Tworóg | - |
Kolejka 23 | ||
25-05-2024 (So) - 17:00 | Liswarta Lisów - Sparta Lubliniec | - |
25-05-2024 (So) - 15:00 | Huragan Jezioro - Ruch Kochanowice | - |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Sparta Tworóg - Rybak Ciasna | - |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Promień Glinica - LKS Sieraków Śl. | - |
25-05-2024 (So) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Płomień Przystajń | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Orzeł Babienica | - |
26-05-2024 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Rozwój Olszyna | - |
Kolejka 24 | ||
01-06-2024 (So) - 17:00 | Płomień Przystajń - Liswarta Lisów | - |
01-06-2024 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Huragan Jezioro | - |
01-06-2024 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Victoria Strzebiń | - |
01-06-2024 (So) - 17:00 | Rozwój Olszyna - Sparta Tworóg | - |
02-06-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - Promień Glinica | - |
02-06-2024 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Orzeł Pawonków | - |
02-06-2024 (N) - 14:00 | Ruch Kochanowice - Unia Lisowice | - |
Kolejka 25 | ||
08-06-2024 (So) - 15:00 | Huragan Jezioro - Liswarta Lisów | - |
08-06-2024 (So) - 17:00 | Sparta Tworóg - Ruch Kochanowice | - |
08-06-2024 (So) - 17:00 | Promień Glinica - Rybak Ciasna | - |
08-06-2024 (So) - 17:00 | Victoria Strzebiń - Orzeł Babienica | - |
08-06-2024 (So) - 17:00 | LKS Sieraków Śl. - Płomień Przystajń | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Orzeł Pawonków - Rozwój Olszyna | - |
09-06-2024 (N) - 17:00 | Unia Lisowice - Sparta Lubliniec | - |
Kolejka 26 | ||
15-06-2024 (So) - 17:00 | Rozwój Olszyna - Promień Glinica | - |
15-06-2024 (So) - 17:00 | Sparta Lubliniec - Sparta Tworóg | - |
15-06-2024 (So) - 17:00 | Liswarta Lisów - Unia Lisowice | - |
15-06-2024 (So) - 17:00 | Płomień Przystajń - Huragan Jezioro | - |
16-06-2024 (N) - 14:00 | Ruch Kochanowice - Orzeł Pawonków | - |
16-06-2024 (N) - 17:00 | Rybak Ciasna - Victoria Strzebiń | - |
16-06-2024 (N) - 11:00 | Orzeł Babienica - LKS Sieraków Śl. | - |