Timetable
Piłka nożna -
Młodziki II liga Opole 7,
2019/2020
Kolejka 1 | ||
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | Football Academy Kędzierzyn - LZS Walce | 1-7 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | KS Cisowa - Polonia Gościęcin | 10-0 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | Odra Koźle - Victoria Cisek | 12-1 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | Zryw Pawłowiczki - Spiders Krapkowice | 2-13 |
02-09-2019 (Pn) - 17:30 | LZS Raszowa - Chemik II Kędzierzyn | 0-19 |
Kolejka 2 | ||
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Chemik II Kędzierzyn - LZS Walce | 0-3 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Polonia Gościęcin - Football Academy Kędzierzyn | 0-11 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Victoria Cisek - KS Cisowa | 1-8 |
05-09-2019 (Cz) - 17:30 | Spiders Krapkowice - Odra Koźle | 5-1 |
05-09-2019 (Cz) - 18:00 | LZS Raszowa - Odrzanka Dziergowice | 0-36 |
Kolejka 3 | ||
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | Zryw Pawłowiczki - LZS Raszowa | 20-0 |
09-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Walce - Polonia Gościęcin | 20-0 |
14-09-2019 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Spiders Krapkowice | 1-4 |
18-09-2019 (Śr) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Chemik II Kędzierzyn | 1-2 |
21-09-2019 (So) - 11:00 | Football Academy Kędzierzyn - Victoria Cisek | 2-7 |
Kolejka 4 | ||
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Chemik II Kędzierzyn - Polonia Gościęcin | 18-0 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Victoria Cisek - LZS Walce | 1-5 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Spiders Krapkowice - Football Academy Kędzierzyn | 15-0 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Raszowa - Odra Koźle | 0-33 |
16-09-2019 (Pn) - 17:00 | Odrzanka Dziergowice - Zryw Pawłowiczki | 5-2 |
Kolejka 5 | ||
22-09-2019 (N) - 12:30 | KS Cisowa - LZS Raszowa | 18-1 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Zryw Pawłowiczki - Chemik II Kędzierzyn | 2-2 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Odra Koźle - Odrzanka Dziergowice | 13-0 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | LZS Walce - Spiders Krapkowice | 0-2 |
23-09-2019 (Pn) - 17:00 | Polonia Gościęcin - Victoria Cisek | 2-11 |
Kolejka 6 | ||
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Chemik II Kędzierzyn - Victoria Cisek | 7-2 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Odrzanka Dziergowice - KS Cisowa | 2-3 |
30-09-2019 (Pn) - 16:30 | Zryw Pawłowiczki - Odra Koźle | 1-6 |
05-10-2019 (So) - 11:00 | LZS Raszowa - Football Academy Kędzierzyn | 0-9 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Spiders Krapkowice - Polonia Gościęcin | 26-0 |
Kolejka 7 | ||
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Odra Koźle - Chemik II Kędzierzyn | 3-0 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | KS Cisowa - Zryw Pawłowiczki | 4-2 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | Football Academy Kędzierzyn - Odrzanka Dziergowice | 4-4 |
07-10-2019 (Pn) - 16:30 | LZS Walce - LZS Raszowa | 15-0 |
12-10-2019 (So) - 11:00 | Victoria Cisek - Spiders Krapkowice | 1-10 |
Kolejka 8 | ||
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Chemik II Kędzierzyn - Spiders Krapkowice | 1-6 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | LZS Raszowa - Polonia Gościęcin | 2-1 |
14-10-2019 (Pn) - 13:00 | Odrzanka Dziergowice - LZS Walce | 1-2 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Zryw Pawłowiczki - Football Academy Kędzierzyn | 8-0 |
14-10-2019 (Pn) - 16:00 | Odra Koźle - KS Cisowa | 3-0 |
Kolejka 9 | ||
19-10-2019 (So) - 11:00 | Victoria Cisek - LZS Raszowa | 6-0 |
20-10-2019 (N) - 11:00 | KS Cisowa - Chemik II Kędzierzyn | 2-3 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | Polonia Gościęcin - Odrzanka Dziergowice | 0-24 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | LZS Walce - Zryw Pawłowiczki | 4-1 |
21-10-2019 (Pn) - 15:30 | Football Academy Kędzierzyn - Odra Koźle | 0-6 |
Kolejka 10 | ||
26-10-2019 (So) - 11:00 | KS Cisowa - Football Academy Kędzierzyn | 2-2 |
26-10-2019 (So) - 11:00 | LZS Raszowa - Spiders Krapkowice | 0-14 |
27-10-2019 (N) - 12:00 | Odra Koźle - LZS Walce | 3-0 |
28-10-2019 (Pn) - 15:00 | Zryw Pawłowiczki - Polonia Gościęcin | 19-0 |
30-10-2019 (Śr) - 15:00 | Odrzanka Dziergowice - Victoria Cisek | 11-1 |
Kolejka 11 | ||
19-10-2019 (So) - 11:00 | Spiders Krapkowice - Odrzanka Dziergowice | 11-0 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | Victoria Cisek - Zryw Pawłowiczki | 0-7 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | Polonia Gościęcin - Odra Koźle | 0-21 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | LZS Walce - KS Cisowa | 0-2 |
04-11-2019 (Pn) - 14:30 | Football Academy Kędzierzyn - Chemik II Kędzierzyn | 0-2 |