Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2023/2024
Kolejka 24 | |
---|---|
31-32 |
|
33-22 |
|
33-29 |
|
36-33 |
|
24-25 |
|
40-27 |
|
ŚKPR Świdnica - UKS Nowa Sól |
32-31 |
Kolejka 25 | |
KS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica |
(wt) 19:00 |
Grunwald Poznań - UKS Nowa Sól |
(wt) 19:30 |
Kolejka 26 | |
Orlik Brzeg - MKS Leszno |
(wt) 19:30 |
III liga gr. B | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Grunwald Poznań
|
24 | 72 | 688 | - | 527 |
2. |
><
KS Kąty Wrocławskie
|
24 | 63 | 834 | - | 587 |
3. |
><
Olimp Grodków
|
25 | 53 | 767 | - | 696 |
4. |
><
Zew Świebodzin
|
24 | 50 | 702 | - | 671 |
5. |
><
UKS Nowa Sól
|
24 | 36 | 665 | - | 622 |
6. |
><
Tęcza Kościan
|
26 | 35 | 722 | - | 745 |
7. |
><
Bór Oborniki Śl.
|
24 | 34 | 668 | - | 675 |
8. |
><
MKS Leszno
|
25 | 34 | 701 | - | 732 |
9. |
><
ŚKPR Świdnica
|
24 | 33 | 653 | - | 664 |
10. |
><
Wolsztyniak Wolsztyn
|
26 | 27 | 685 | - | 733 |
11. |
><
Żagiew Dzierżoniów
|
24 | 26 | 666 | - | 777 |
12. |
><
Lider Swarzędz
|
25 | 23 | 743 | - | 817 |
13. |
><
AZS Zielona Góra
|
24 | 18 | 621 | - | 743 |
14. |
><
Orlik Brzeg
|
25 | 12 | 660 | - | 786 |
Terminarz i wyniki |
Piłka ręczna III liga gr. D, 2023/2024
Kolejka 20 | |
---|---|
25-30 |
|
40-21 |
|
33-37 |
|
AZS Lublin - KS Końskie |
14:00 |
SRS Przemyśl - Viret Zawiercie |
18:00 |
Kolejka 21 | |
AGH Kraków - Górnik Zabrze |
(wt) 18:30 |
III liga gr. D | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MTS Chrzanów
|
20 | 55 | 717 | - | 506 |
2. |
><
AGH Kraków
|
19 | 48 | 578 | - | 523 |
3. |
><
Orzeł Przeworsk
|
20 | 42 | 641 | - | 608 |
4. |
><
KS Końskie
|
18 | 42 | 566 | - | 493 |
5. |
><
Viret Zawiercie
|
19 | 27 | 580 | - | 597 |
6. |
><
SRS Przemyśl
|
19 | 25 | 533 | - | 548 |
7. |
><
KSZO Ostrowiec
|
20 | 22 | 640 | - | 641 |
8. |
><
SMS II Kielce
|
19 | 18 | 551 | - | 641 |
9. |
><
Górnik Zabrze
|
19 | 17 | 602 | - | 661 |
10. |
><
AZS Lublin
|
18 | 15 | 514 | - | 590 |
11. |
><
Wisła Sandomierz
|
19 | 4 | 542 | - | 656 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 20 października 2019 09:03
WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - MOTO JELCZ OŁAWA 36-35 (17-12)
Wolsztyniak Wolsztyn: Arkadiusz PiĄtkowski (8), Michał Wojtkowiak (7), Jakub GŁowacki (6), Marcin Pietruszka (6), Kacper Siejek (5), Karol TrybuŚ (2), Kacper Gawron (1), Kacper Żok (1), Jakub DroŻdŻyŃski, Wojciech HruŚwicki, Jarosław Kruk, Mateusz GÓrecki, Mateusz Kaczorowski, Mateusz Lewandowski, Krzysztof Nowak, Jakub PiĄtkowskiMoto Jelcz Oława: Robert Przybylski (10), Krzysztof Griman (8), Jan Gass (5), Kuba Jezierski (4), Piotr Kowalczyk (4), Mateusz SiwiŃski (3), Filip KozŁowski (1), Mikołaj Duda, Wojciech GŁuszek, Jakub JaskÓlski, Michał Letki, Bartosz Padula, Michał Wojtala, Jakub GawliŃski, Jakub Pejcha
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 20 października 2019 09:03
ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - ASTRA NOWA SÓL 25-18 (11-8)
Żagiew Dzierżoniów: Patryk Rogaczewski (6), Bartosz Galik (4), Mateusz ZiemiŃski (4), Piotr KuciŃski (3), Mateusz BŁaŻkiewicz (2), Mateusz MatlĘga (2), Michał Antosik (1), Paweł Furman (1), Jan KoŹmiŃczuk (1), Maciej Majewski (1), Tomasz Konieczny, Kacper Matyja, Błażej Potocki, Tomasz Wasilewicz, Dawid Wasilewicz, Michał DelmaczyŃskiAstra Nowa Sól: Marcin Hajnysz (6), Artur Kokot (2), Maciej OrliŃski (2), Jarosław Paszkiewicz (2), Michał Wysocki (2), Patryk Bortnowski (1), Jakub Florczak (1), Kamil Kowalski (1), Szymon Lisiewicz (1), Dawid Biazik, Hubert Ceglarz, Dariusz Kujawa, Marcel Marciniak, Łukasz Ostrowski, Mateusz Rapiejko, Kamil Stokowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 20 października 2019 01:13
DZIEWIĄTKA LEGNICA - ZEW ŚWIEBODZIN 29-24 (15-13)
Dziewiątka Legnica: Wojciech Szyba (9), Dawid KrÓl (6), Nikodem SerwatyŃski (3), Maciej StaŃko (3), Konrad Turalik (3), Piotr MyŚluk (2), Dawid Gorczyca (1), Michał KuryŁo (1), Dawid RÓŻaŃski (1), Łukasz MaliŃski, Michał Nowicki, Dariusz Piotrowicz, Paweł Wojtusik, Damian Borowski, Przemysław Koch, Grzegorz KurdzielZew Świebodzin: Marcin Nowicki (9), Jakub Cenin (4), Wojciech Hrycak (3), Jakub Kaliszak (3), Marcin KozŁowski (2), Przemysław Bryza (1), Mateusz JastrzĘbski (1), Szymon Kobeszko (1), Maciej Cenin, Marcin Garnek, Martin Osiecki, Mateusz Ripa, Oliwer WoŁodŹko, Tobiasz Kowol, Maksymilian Rudnicki, Patryk Sudak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 20 października 2019 01:13
GRUNWALD RUDA ŚL. - JEDYNKA MYŚLENICE 29-19 (15-10)
Grunwald Ruda Śl.: Mateusz Hajda (7), Jan Pilarz (4), Piotr WiĘckiewicz (4), Robert Kurzawa (3), Mirosław Stogowski (3), Patryk Talaga (3), Michał Walczak (2), Piotr Kowal (1), Jakub Mauer (1), Konrad Suchy (1), Krzysztof KureŁek, Tomasz Łukawski, Jakub SekuŁa, Mateusz SzczĘsny, Denis BorokJedynka Myślenice: Kacper BaŁa (4), Patryk Dziatkowiec (4), Aleksander Łatas (4), Robert Chmielarczyk (3), Marcin SkaŁka (3), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Patryk Bieniek, Jakub Kromka, Adrian Kuc, Filip Paruch, Rafał Piwowarczyk, Dominik Suder, Szymon RÓg
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 19 października 2019 21:52
ISKRA II KIELCE - ASPR ZAWADZKIE 35-37 (16-24)
Iskra II Kielce: Jakub Bandrowski, Paweł Cieszkowski, Mateusz CzerwiŃski, Maciej FĄfara, Tomasz Kordos, Jakub Kuczkowski, Michał Murzec, Wiktor Radomski, Piotr RĘkas, Maciej SioŁek, Cezary Surgiel, Bartosz Szaniawski, Dominik Urbanowski, Karol Wodecki, Wiktor WÓjcik, Filip Zdziech
ASPR Zawadzkie: Patryk CaŁujek, Łukasz CaŁujek, Piotr Damas, Mateusz Damas, Artur DŁugoszewski, Grzegorz Hentschel, Mateusz Kaczka, Sławomir KozŁowski, Michał Krygowski, Szymon Kubica, Kewin Kubillas, Przemysław MaŃko, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
sobota, 19 października 2019 01:49
SZCZYPIORNIAK GORZYCE - TĘCZA KOŚCIAN 34-32 (20-17)
Szczypiorniak Gorzyce: Paweł Dutkiewicz (12), Krzysztof Dutkiewicz (7), Mateusz Jedwabny (7), Adam Olszyna (6), Paweł Adamczak (1), Bartosz Jaruzel (1), Łukasz Aleks, Grzegorz CieŚlak, Michał Marciniak, Mateusz Pankros, Paweł Piosik, Miłosz Bartczak, Tomasz Łukaszewski, Krzysztof Pernak, Marcin PrzyszlakTęcza Kościan: Kamil Gessner (8), Damian Krystkowiak (7), Dawid WesoŁek (7), Tomasz PiĄtek (5), Dawid Graf (2), Artur Dymkowski (1), Mateusz NapieraŁa (1), Wojciech Weiss (1), Adam Babiarczyk, Marcin Haryk, Adam Noskowiak, Amirjan Omar, Patryk Zaremba, Jacek Idziak, Daniel Olejnik, Adam Ryba
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
czwartek, 17 października 2019 03:57
VIRET ZAWIERCIE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 35-36 (21-19)
Viret Zawiercie: Sergiusz ZagaŁa (10), Mateusz Czapla (6), Marcin Kurzawa (4), Damian Kapral (3), Artur Makaruk (3), Paweł WÓjcik (3), Kacper CegŁowski (2), Jakub SzelĄg (2), Igor ZagaŁa (2), Bartosz Aronik, Filip Jarosz, Daniel Matysek, Kasper Bomba (2), Michał Bednarczyk, Patryk Merta, Daniel PawlikZagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (10), Maciej Chromy (6), Arkadiusz Kowalski (6), Jakub Fidyt (5), Łukasz Szlinger (4), Damian Biernacki (3), Jakub Bujoczek (1), Marceli MigaŁa (1), Michał Mentel, Rafał Ratuszniak, Marcin Liwocha, Artur Namyslo, Łukasz Popczyk, Tomasz Postawa, Oskar Solecki, Piotr Tomkiewicz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
poniedziałek, 14 października 2019 05:41
JEDYNKA MYŚLENICE - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 24-28 (12-11)
Jedynka Myślenice: Marcin SkaŁka (9), Patryk Dziatkowiec (5), Kacper BaŁa (4), Aleksander Łatas (2), Robert Chmielarczyk (1), Jakub Koloch (1), Szymon RÓg (1), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Patryk Bieniek, Bartosz Dyczkowski, Rafał Piwowarczyk, Hubert PrzaŁa, Dominik Suder, Jakub Kowalcze, Mateusz KurowskiSiódemka Mysłowice: Przemysław Wierzbic (13), Filip Gnyp (4), Krzysztof Witkowicz (4), Paweł Solarski (2), Dawid GÓrczyk (1), Szymon PaweŁek (1), Artur Wieczorek (1), Jakub Winczura (1), Karol Żelezik (1), Mateusz RzoŃca, Dawid Wilk, Tomasz Kowal, Adam Kruczalok, Marek Trembaczowski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 13 października 2019 19:38
ASPR ZAWADZKIE - GÓRNIK II ZABRZE 38-30 (-)
ASPR Zawadzkie: Patryk CaŁujek, Łukasz CaŁujek, Mateusz Damas, Piotr Damas, Artur DŁugoszewski, Grzegorz Hentschel, Sławomir KozŁowski, Michał Krygowski, Szymon Kubica, Przemysław MaŃko, Adrian Przybysz, Dawid Skwara, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowiczGórnik II Zabrze: Wacław BiaŁas, Mikołaj Burlyta, Mateusz CieŚlar, Krzysztof Dudek, Krzysztof Grabowski, Tymoteusz Jakubowski, Jakub Kohrs, Ryszard Korus, Maksymilian Matuszewski, Szymon Medwid, Wojciech Mrozek, Patryk OŚcik, Jakub Podolski, Szymon Skutela, Dawid Szczelaszczyk, Mikołaj SzczĘsny
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 13 października 2019 06:17
ZEW ŚWIEBODZIN - SZCZYPIORNIAK GORZYCE 23-26 (11-12)
Zew Świebodzin: Przemysław Bryza, Maciej Cenin, Jakub Cenin, Marcin Garnek, Wojciech Hrycak, Jakub Kaliszak, Szymon Kobeszko, Tobiasz Kowol, Marcin KozŁowski, Marcin Nowicki, Martin Osiecki, Mateusz Ripa, Patryk Sudak, Jakub Wojciechowski, Patryk WoŁk, Oliwer WoŁodŹkoSzczypiorniak Gorzyce: Paweł Adamczak, Łukasz Aleks, Miłosz Bartczak, Grzegorz CieŚlak, Krzysztof Dutkiewicz, Paweł Dutkiewicz, Bartosz Jaruzel, Mateusz Jedwabny, Tomasz Łukaszewski, Michał Marciniak, Adam Olszyna, Krzysztof Pernak, Paweł Piosik, Marcin Przyszlak
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 13 października 2019 06:17
DZIEWIĄTKA LEGNICA - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 34-20 (12-7)
Dziewiątka Legnica: Julian Jedlecki, Jakub KasiŃski, Przemysław Koch, Dawid KrÓl, Grzegorz Kurdziel, Michał KuryŁo, Łukasz MaliŃski, Patryk Matuszewski, Piotr MyŚluk, Michał Nowicki, Dariusz Piotrowicz, Nikodem SerwatyŃski, Maciej StaŃko, Wojciech Szyba, Konrad Turalik, Paweł WojtusikWolsztyniak Wolsztyn: Jakub DroŻdŻyŃski, Kacper Gawron, Mateusz GÓrecki, Mateusz Kaczorowski, Jarosław Kruk, Mateusz Lewandowski, Krzysztof Nowak, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Kacper Siejek, Karol TrybuŚ, Michał Wojtkowiak, Kacper Żok
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga
niedziela, 13 października 2019 06:17
TĘCZA KOŚCIAN - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 26-27 (13-18)
Tęcza Kościan: Adam Babiarczyk, Artur Dymkowski, Kamil Gessner, Dawid Graf, Marcin Haryk, Jacek Idziak, Damian Krystkowiak, Mateusz NapieraŁa, Adam Noskowiak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Adam Ryba, Wojciech Weiss, Dawid WesoŁek, Patryk ZarembaŻagiew Dzierżoniów: Michał Antosik, Mateusz BŁaŻkiewicz, Paweł Furman, Bartosz Galik, Tomasz Konieczny, Jan KoŹmiŃczuk, Piotr KuciŃski, Maciej Majewski, Mateusz MatlĘga, Kacper Matyja, Patryk Petyn, Błażej Potocki, Patryk Rogaczewski, Dawid Wasilewicz, Tomasz Wasilewicz, Mateusz ZiemiŃski
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 98 z 151