Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
User Rating: / 0
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga kobiet
piątek, 12 lipca 2019 10:02

Terminarz - II liga kobiet

Kolejka 1 - 2019-09-14
San Jarosław - Imperium Katowice
Zgoda Ruda Śl. - Sośnica Gliwice
Karkonosze Jelenia Góra - SPR Olkusz
AZS Wrocław - Cracovia Kraków
AZS Poznań - MKS Gniezno
MTS Żory - Korona Kielce

Kolejka 2 - 2019-09-21
Sparta Oborniki - MTS Żory
Korona Kielce - AZS Poznań
MKS Gniezno - AZS Wrocław
Cracovia Kraków - Karkonosze Jelenia Góra
SPR Olkusz - Zgoda Ruda Śl.
Sośnica Gliwice - San Jarosław

Kolejka 3 - 2019-10-05
Imperium Katowice - Sośnica Gliwice
San Jarosław - SPR Olkusz
Zgoda Ruda Śl. - Cracovia Kraków
Karkonosze Jelenia Góra - MKS Gniezno
AZS Wrocław - Korona Kielce
AZS Poznań - Sparta Oborniki

Kolejka 4 - 2019-10-12
MTS Żory - AZS Poznań
Sparta Oborniki - AZS Wrocław
Korona Kielce - Karkonosze Jelenia Góra
MKS Gniezno - Zgoda Ruda Śl.
Cracovia Kraków - San Jarosław
SPR Olkusz - Imperium Katowice

Kolejka 5 - 2019-10-19
Sośnica Gliwice - SPR Olkusz
Imperium Katowice - Cracovia Kraków
San Jarosław - MKS Gniezno
Zgoda Ruda Śl. - Korona Kielce
Karkonosze Jelenia Góra - Sparta Oborniki
AZS Wrocław - MTS Żory

Kolejka 6 - 2019-10-26
AZS Poznań - AZS Wrocław
MTS Żory - Karkonosze Jelenia Góra
Sparta Oborniki - Zgoda Ruda Śl.
Korona Kielce - San Jarosław
MKS Gniezno - Imperium Katowice
Cracovia Kraków - Sośnica Gliwice

Kolejka 7 - 2019-11-06
SPR Olkusz - Cracovia Kraków
Sośnica Gliwice - MKS Gniezno
Imperium Katowice - Korona Kielce
San Jarosław - Sparta Oborniki
Zgoda Ruda Śl. - MTS Żory
Karkonosze Jelenia Góra - AZS Poznań

Kolejka 8 - 2019-11-09
AZS Wrocław - Karkonosze Jelenia Góra
AZS Poznań - Zgoda Ruda Śl.
MTS Żory - San Jarosław
Sparta Oborniki - Imperium Katowice
Korona Kielce - Sośnica Gliwice
MKS Gniezno - SPR Olkusz

Kolejka 9 - 2019-11-16
Cracovia Kraków - MKS Gniezno
SPR Olkusz - Korona Kielce
Sośnica Gliwice - Sparta Oborniki
Imperium Katowice - MTS Żory
San Jarosław - AZS Poznań
Zgoda Ruda Śl. - AZS Wrocław

Kolejka 10 - 2019-11-30
Karkonosze Jelenia Góra - Zgoda Ruda Śl.
AZS Wrocław - San Jarosław
AZS Poznań - Imperium Katowice
MTS Żory - Sośnica Gliwice
Sparta Oborniki - SPR Olkusz
Korona Kielce - Cracovia Kraków

Kolejka 11 - 2019-12-07
MKS Gniezno - Korona Kielce
Cracovia Kraków - Sparta Oborniki
SPR Olkusz - MTS Żory
Sośnica Gliwice - AZS Poznań
Imperium Katowice - AZS Wrocław
San Jarosław - Karkonosze Jelenia Góra

Kolejka 12 - 2019-12-11
Zgoda Ruda Śl. - San Jarosław
Karkonosze Jelenia Góra - Imperium Katowice
AZS Wrocław - Sośnica Gliwice
AZS Poznań - SPR Olkusz
MTS Żory - Cracovia Kraków
Sparta Oborniki - MKS Gniezno

Kolejka 13 - 2019-12-14
Korona Kielce - Sparta Oborniki
MKS Gniezno - MTS Żory
Cracovia Kraków - AZS Poznań
SPR Olkusz - AZS Wrocław
Sośnica Gliwice - Karkonosze Jelenia Góra
Imperium Katowice - Zgoda Ruda Śl.

 

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!