niedziela, 09 grudnia 2012 11:57

II ligaŚKPR ŚWIDNICA - ASPR ZAWADZKIE 36-21 (21-6)

Świdnica: Wasilewicz, Bajkiewicz - Piędziak (7), Mrugas (6), Rogaczewski (5), Szuszkiewicz (4), Żubrowski (3), Kijek (3), Olejniczak (2), Kaczmarczyk (2), Pułka (2), Rutkowski (1), Gałach (1), Orzłowski, Marciniak
Zawadzkie: Białecki, Kruk - Skowroński (4), Płonka (4), Albinger (4), Gradowski (3), Piech (3), Hertel (1), Kulej (1), Giebel (1), Kaczka

O tym meczu piłkarze ASPR-u Zawadzkie będą chcieli jak najszybciej zapomnieć. Nasza drużyna doznała w Świdnicy druzgocącej porażki 21-36. Mecz nie układał się po myśli naszych zawodników od samego początku. Pierwsza połowa to wręcz demolka w wykonani Świdnicy, Przez pierwsze 25 minut ASPR miał na swoim koncie zaledwie 2 zdobyte bramki, a gospodarze 17. Wynik 17-2 mówi sam za siebie.

W drugiej części Zawadzkie nadał było tłem dla drużyny Świnicy. Gospodarze systematycznie powiększali przewagę, która w 44 minucie wzrosła do 20-tu bramek (32-12). Choć w ostatnich minutach nasza drużyna odrobiła trochę strat, to i tak po meczu pozostaje wielki niedosyt. Blamaż to jedno z delikatniejszych określeń, jakie cisną się na usta po tak kompromitującej wpadce.