niedziela, 12 marca 2017 13:16

II liga KSZO OSTROWIEC - MIEDŹ LEGNICA 24-24 (15-9)

Ostrowiec: Piątkowski, Szewczyk - Kożeniewski, Jeżyna (3), Król (5), Czuwara, Goliszewski (2), Afanasjew (4), Kieloch (6), Kwiatkowski (3), Rutkowski (1)
Miedź: Mazur, Stachurski, Kaczmarek - Szuszkiewicz, Majewski (2), Lasak, Skiba (1), Płaczek, Cegłowski (5), Piwko (7), Kuta (1), Wita, Piróg (7), Antosik (1)

KSZO Ostrowiec mecz rozpoczęło bardzo dynamicznie. Wystarczyło kilka minut, by wyszło na pewne prowadzenie. Obroniony rzut karny i dobra gra w ataku po kwadransie dało miejscowym prowadzenie 7-1. Do końca pierwszej połowy gospodarze kontrolowali zdobytą przewagę i na przerwę schodzili przy wyniku 15-9. Jak się później okazało, nie wystarczyło to, by mecz wygrać. Od pierwszych minut drugiej połowy Miedź Legnica konsekwentnie odrabiała straty, a miejscowi kibice z coraz większym przerażaniem obserwowali poczynania swoich ulubieńców. Końców meczu była niezwykle emocjonująca. Miedź Legnica zdołała doprowadzić do remisu, a po wymianie ciosów w ostatnich minutach uratować jeden punkt strzałem na 6 sekund przed końcem meczu.