V ligaSPARTA PACZKÓW - POLONIA GŁUBCZYCE 1-6 (0-1)

1-5 74min. Niziołek
1-6 89min. Frydryk

Sparta: Wandzel (67min. Kuźmiński) - Kowalski, Bogdanowicz, Śleziak, Dudek (60 Gucwa), Kolasa, Niziołek, Markowski, Jasiok, Bierut, Bednarz
Polonia: Lenartowicz - Złoczowski, Wiciak, Baranowski, Maleńczak, Rostowski, Czarnecki, Kacprzak, Kozłowski, Herba, Frydryk oraz Reiwer

Głubczycka Polonia kontynuuje świetną passę. W kolejnym meczu nie dała szans Sparcie Paczków i na jej boisku pokonała ją 6-1. Prowadzenie goście objęli już w pierwszych minutach meczu i mimo, że Sparta miała kilka wyśmienitych okazji, to do przerwy jednobramkowe prowadzenie Poloni nie zostało zagrożone.

Tuż po przerwie Sparta zaczęła przeważać, jednak wykorzystany rzut karny dla gości w 51 minucie praktycznie przesądził o losach meczu. Iskierka nadziei zatliła się jeszcze w głowach gospodarzy,  gdy czerwoną kartkę otrzymał Rostowski i Polonia musiała grać w osłabieniu. Ilościowe osłabienie w żaden sposób nie przełożyło się na gorszą czy słabszą grę Polonii, czego wybitnym dowodem była trzecia bramka zdobyta przez Wiciaka w 60 minucie.

Dalej było już z górki. W 73-ciej minucie było już 5-0, po czym Sparta strzeliła honorową bramkę i to było wszystko, co mogła robić. Minutę przed końcem Frydryk ustalił wynik na 6-1, czym przypieczętował kolejne, wysokie zwycięstwo Polonii.