V liga Katowice UNIA RACIBÓRZ - GTS BOJSZOWY 5-0 (3-0)

4-0 76min. Ploch
5-0 89min. Rachwalski

Unia: Adamiec - Ploch, Woniakowski, Barcal, Sromek (46 Rachwalski), Chałupiński, Adamczyk (83 Wilusz), Remień (71 Pytlik), Kapinos (83 Bajsarowicz), Grzesik, Sitnik
Bojszowy: Krzywicki - P. Wróbel, Moroń, Mateja, Żytka (46 Sojka), P. Natkaniec, Grajcarek, Bula (46 Dulęba), Dudka (46 Myszor), Bednarczyk (70 Kuźnik), M. Wróbel

Unia Racibórz dotychczas nie zdobyła jeszcze punktu, ale gdy w końcu tego dokonała, to w iście mistrzowskim stylu. W meczu z GTS-em Bojszowy Unia odniosła pierwsze zwycięstwo, którego pokonała aż 5-0. Strzelecki festiwal w 18-tej minucie rozpoczął Chałupiński. Potem dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Sitnik i do przerwy Unia prowadziła 3-0. Wszelakie wątpliwości w 76-tej minucie rozwiał Ploch podwyższając na 4-0, a wynik w samej końcówce na 5-0 poprawił Rachwalski.